ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افسعدابادیواجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

274. اخذ جواز تاسیس از وزارت صنایع

اخذ جواز تاسیس از وزارت صنایع در هر استانی معمولا برای شهرک‌های صنعتی مصوب آن استان قابل اخذ می‌باشد. می‌خواهیم کار تولیدی را شروع کنیم، اولین کاری که در وهله اول می‌بایست انجام دهیم این است که معیارهای اخذ جواز تاسیس از وزارت صنایع را مورد بررسی قرار دهیم. اینکه در کجا شروع به فعالیت کنیم که اخذ جواز تاسیس از وزارت صنایع در آن محل میسر باشد و با محدودیت روبرو نشود. همانطور که ثبت شرکت در پروسه یک واحد تولیدی اهمیت زیادی دارد. اخذ جواز تاسیس از وزارت صنایع نیز از اهمیت خاص خود برخوردار است.

اخذ جواز تاسیس از وزارت صنایع در دسته‌های شغلی مختلفی از قبیل فلزی، شیمیایی، غذایی، دارویی، صنعتی و غیره امکانپذیر است. از مهمترین پارامترهایی که باید در این خصوص بدان توجه نمود این مطلب است که اخذ جواز تاسیس از وزارت صنایع اولین قدم در راه احداث کاخانه یا کارگاه تولیدی می‌باشد، اخذ جواز تاسیس از وزارت صنایع می‌بایست نامه زمین را برای گرفتن و تخصیص زمین در شهرک صنعتی مورد نظر، دریافت نمود و پس از آن اگر که زمین خالی باشد، باید نسبت به اخذ پروانه ساخت و جواز ساخت سوله اقدام نمود پس از آن اخذ پایان کار و سایر موارد می‌بایستی برای تجهیز سالن و ثبت نام در سایت بهین یاب برای پروانه بهره برداری وزارت صنایع اقدام نمود. برای اخذ پروانه بهره برداری وزارت صنایع می‌بایستی حتما همان کالاهایی را درخواست داد که برای اخذ جواز تاسیس از وزارت صنایع درخواست داده شده است. در بعضی موارد دیده می‌شود که افراد بدلیل نداشتم اطلاعات کافی در پروسه اخذ جواز تاسیس از وزارت صنایع به مشکلاتی برمی خوردند.

لذا پیشنهاد می‌گردد قبل از هرگونه اقدام و تصمیمی در خصوص اخذ جواز تاسیس از وزارت صنایع با مشاوران ما از صفر تا صد کار مشورت نمایید.

اخذ جواز تاسیس از وزارت صنایع در هلدینگ پونل از کلیه شهرستانهای میهن عزیزمان امکان پذیر است. اطلاعات کافی در مورد نقاط جغرافیایی و تجاری شهرستان خود و نیز شهرکهای صنعتی مصوب شهرستان خود را از ما دریافت نمایند. اخذ جواز تاسیس از وزارت صنایع در دو قالب حقیقی و حقوقی امکانپذیر است و برای افراد حقیقی، کارت ملی، شناسنامه و در بعضی موارد کارت پایان خدمت لازم است ولی برای افراد و شخصیتهای حقوقی علاوه بر مدارک مذکور فوق برای مدیر عامل یا شخص دارای امضاء، مدراک شرکت اعم از روزنامه رسمی و آخرین آگهی تغییرات نیز می‌بایست در نظر گرفته شود.

برای اینکه استاندارد برای کالا گرفته شود می‌بایستی جواز تاسیس از وزارت صنایع وجود داشته باشد و واحد و بنگاه تولیدی دارای این مجوز باشد و علاوه بر آن نیز پروانه بهره برداری از وزارت صنایع را نیز دارا باشد. پس نتیجه می‌گیریم اخذ جواز تاسیس از وزارت صنایع یکی از مهمترین پارامترهایی می‌باشد که می‌بایست به صورت موشکافانه مورد بررسی و قرار گیرد.