ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افسعدابادیواجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

275. اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن

اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن از عمدهترین فعالیت‌های هولدینگ اخذ جواز پونل می‌باشد. اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن می‌بایستی از سازمان صنعت و معدن و تجارت استانی که سرمایه گذاری در آن واقع می‌گردد، شروع می‌شود. معمولا جواز تاسیس صنعت و معدن از جمله مجوز‌هایی می‌باشد که برای شروع هرگونه فعالیت تولیدی، مونتاژی، بسته بندی وغیره، لازم و ضروری است.

برای اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن ابتدا به ساکن می‌بایست به سازمان صنعت ومعدن و تجارت مراجعه نمود و پس از صحبت و گفت گو با کارشناس مربوطه به رسته کاری فرم درخواست جواز را ارائه داد. پس از آن می‌بایست برای اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن طرح توجیهی و پرسش نامه صنایع را تکمیل نمود و در سایت بهین یاب ثبت مشخصات و اطلاعات نمود.

پس از آن کارشناس مربوطه اطلاعات را امکان سنجی نموده و اگر نیاز به رفع اشکال و تصحیح داشته باشد، نسبت به رفع آن اخطار میدهد. پس از طی این مراحل، استعلامات مربوطه به اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن صادر شده که می‌بایست شخص متقاضی نسبت به اخذ جواب استعلامات ادارات یا سازمان‌هایی نظیر دارایی، بهداشت، زین شهری، برق، آب، محیط زیست، امور اراضی، منابع طبیعی، اداره شهرک ها  و غیره، اقدامات لازم را مبذول دارد. پس از آن مراحل اداری مربوطه طی می‌شود و اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن به وقوع می‌پیوندد.

در دنیای امروزه و در صنعت نو پویای امروزی اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن از درجه اولویت بالایی برخوردار می‌باشد، لذا در انتخاب رسته درست در اخذ جواز صنعت و معدن می‌بایست دقت کافی و وافی صورت پذیرد. اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن از جمله معمول کارهای اداری می‌باشد که نیاز به مشورت و کارشناسی دارد چرا که انتخاب می‌بایستی هوشمندانه صورت پذیرد.

 

اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن مستلزم رعایت نکاتی می‌باشد که می‌بایست در مورد آنها دقت به خرج دهیم:

1-      اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن در چه محدوده‌ای مجاز است؟

2-      آیا شرایط مکانی ملک مورد نظر حائز اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن می‌باشد؟

3-      آیا دقت کافی برای انتخاب کد آیسیکهای مناسب برای تولید در اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن به کار گرفته شده است؟

4-      اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن نیازمند چه میزان سرمایه گذاری می‌باشد؟

5-      اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن دارای چه اهمیتی می‌باشد؟

و هزاران سوالات دیگری که در خصوص اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن ممکن است به ذهن خطور کند.

 

اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن دارای ابعاد گوناگونی می‌باشد که می‌بایست به تمام وجوه آن دقت نمود و بعد سرمایه گذاری، بعد نیروی انسانی طرح، بعد تجهیزات طرح و بعد مواد اولیه و هزاران نکات دیگری که آنالیز دقیق این موارد در شناسایی و در نظر گرفتن ابعاد مختلف سرمایه گذاری راهبردی است.

از مهمترین نکاتی که می‌بایست در اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن در نظر گرفت، این نکته می‌باشد که بازار محصول مورد نظر که می‌بایست تولید گردد دارای چه ظرفیتی است. در نظر گرفتن ظرفیت مناسب و درست در اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن بسیار حائز اهمیت است. موارد و نکات بسیار زیادی است که در اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن نقش به سزایی دارند و در این مقاله نمی‌گنجد.