ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، آبادی - 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، آبادی - 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افآبادی واجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

380. اخذ رتبه یک نیرو

 مفاد کلیات، مقدمه فصل‌ها و گروه‌ها و شرح ردیف ها، اجزای غیر قابل تفکیک و مکمل یکدیگر هستند.

 1. مفاد کلیات، مقدمه فصل‌ها و گروه‌ها و شرح ردیف ها، اجزای غیر قابل تفکیک و مکمل یکدیگر هستند.
 2. شرح ردیف‌ها و شرح درج شده در مقدمه فصل‌ها و کلیات، به تنهایی تعیین کننده مشخصات کامل کار نیست، بلکه بهای واحد هر یک از ردیف‌ها در صورتی قابل پرداخت است که طراحی و مهندسی، تامین، نصب، آزمون و راه اندازی طبق مشخصات فنی انجام شود و با مشخصات تعیین شده در این فهرست بها نیز مطابقت داشته باشد.
 3. این فهرست بها برای کارهای مربوط به خدمات طراحی و مهندسی، تامین کالا، نصب و آزمون و راه اندازی به صورت جداگانه تدوین شده است که کارهای مربوط به رشته پستهای انتقال و فوق توزیع نیرو را پوشش می‌دهد.
 4. هزینه حمل برای هیچ یک از تجهیزات بخش تامین کالا (P) لحاظ نشده است.
 5. با نتیجه گیری از مقایسه فصل‌های این فهرست بها با یکدیگر، یا مقایسه این فهرست بها با فهرست‌های دیگر، یا مقایسه آن با قیمتهای روز یا استناد به تجزیه قیمت، یا هر نوع مقایسه دیگر وجه اضافی به جز آنچه به صراحت تعیین شده است قابل پرداخت نیست.
 6. در هر بخش از این فهرست بها که دستورالعملی برای نحوه براورد داده شده است، مفاد آن تنها برای مرحله برآورد نافذ خواهد بود.
 7. منظور از مشخصات فنی در این فهرست بها، مشخصات فنی عمومی ابلاغی توسط معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی برای کارهای پست‌های انتقال و فوق توزیع نیرو و برحسب مورد مشخصات فنی خصوصی پیمان و مشخصات تعیین شده در نقشه‌های اجرائی منضم به پیمان و دستور کارها و دستورالعمل‌های سازندگان است.
 8. نمونه یا کاتالوگ فنی تجهیزات مورد نیاز، باید از نظر تطبیق با مشخصات فنی، قبل از سفارش به تائید کارفرما برسد.
 9. تمامی تجهیزات می‌بایستی نو بوده و در بسته بندی مناسب برای حمل و نگهداری تحویل شوند.
 10. در صورت تائید و تصویب کارفرما، بهای واحد ردیف‌هایی که برای ساخت تجهیزات آن‌ها در این فهرست بها استانداردی مشخص شده است، در مورد تجهیزاتی که با همان مشخصات و طبق استاندارد معتبر دیگری ساخته شده است نیز نافذ است.
 11. در فصل اول، بخش طراحی و مهندسی، شینه بندی‌های سطوح مختلف ولتاژی که در شرح ردیف‌ها ارائه شده اند، انواع شینه بندی‌های متداولی است که تاکنون اجرا شده اند. طرح‌های ارائه شده در مشخصات فنی مورد نظر کارفرما می‌بایستی با یکی از ردیف‌های این فهرست بها در مورد شینه بندی، مطابقت داده شود. در صورت عدم امکان تطابق از آیتم ستاره دار استفاده شود.
 12. تمامی ردیف‌های تجهیزات در این فهرست بها با لحاظ آخرین ویرایش استانداردهای معتبر بین المللی، وزارت نیرو، موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و مشخصات فنی پایه در مقدمه هر فصل پیش بینی شده‌اند و از نظر انواع تست‌های نوعی و روتین بایستی مورد تائید کارفرما باشند.
 13. قیمت‌های این فهرست بها، متوسط هزینه اجرای کارهای مربوط به رشته پست‌های انتقال و فوق توزیع نیرو بوده و در هر بخش (طراحی و مهندسی، تامین کالا، نصب، آزمون و راه اندازی) شامل کلیه هزینه‌های مرتبط برای اجرای کامل کار است.
 14. اندازه گیری کارها براساس ابعاد کارهای انجام شده که طبق ابعاد درج شده در نقشه‌های اجرایی، دستور کارها و صورت مجلس‌ها است با توجه به مفاد کلیات و مقدمه فصل‌ها صورت می‌گیرد.
 15. کارفرما می‌تواند در برابر اسناد مثبته‌ای که از سوی پیمانکار ارائه می‌شود، پس از رویت کالا و یا بازدید مواد و تجهیزات مورد نیاز برای ساخت کالا در کارخانه سازنده (مانند تجهیزات مورد نیاز برای ساخت تابلوها، ترانسفورماتورهای قدرت و غیره) این اقلام را به عنوان مصالح پای کار محسوب و قبل از تحویل آن‌ها به صورت پیش بینی شده در ردیف‌های مربوطه در این فهرست بها در مقابل تضمین مورد قبول کارفرما بخشی از قیمت آن ردیف از پیمان را در صورت وضعیت‌های موقت منظور و به پیمانکار پرداخت نماید.
 16. مفاد مقدمات و بهای کلیه ردیف‌های فصول مربوط به طراحی و مهندسی، تامین، نصب و آزمون و راه اندازی تجهیزات 63 کیلوولت، عینا در مورد تجهیزات 66 کیلو ولت نیز صادق می‌باشد.
 17. مشخصات فنی پایه تجهیزات مربوط به ردیف‌ها در مقدمات فصول آورده شده است. بدیهی است مشخصات فنی تجهیزات پیمان براساس مشخصات فنی مندرج در شرایط خصوصی پیمان و آخرین ویرایش استانداردهای مرتبط با آن که در مشخصات فنی مذکور ذکر شده اند، خواهد بود.
 18. در صورت رعایت بخشنامه ابلاغ فهرست حاضر (بندهای 1 تا 6) در تعیین کسورات قانونی، موضوع مشمول پیمانهای منعقده بر اساس فهرست های بهای پایه می‌شود.