ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افسعدابادیواجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

54. ارتقا رتبه ساجاتی

ارتقاء رتبه پیمانکاری از 5 به 4 - مرجع تخصصی ثبت شرکت ثبت ها


سهام رتبه‌های پیمانکاری و اخذ و ارتقاء رتبه ساجاتی در کوتاهترین زمان با تضمین و فروش رتبه‌های اماده شامل رتبه 3 تاسیسات و 4نفت. .. 4 اب.. وکلیه رتبه‌های 5. ..
رتبه بندی- ثبت- تغییرات- خرید شرکت ارتقا رتبه ساجاتی - ثبت ها
-
خدمات تخصصی ثبت شرکت (محدود و خاص) خدمات مشاوره و اخذ رتبه پیمانکاری در سایت ساجات و ثبت نام و تشکیل پرونده-اخذ کد اقتصادی و. .. اخذ و ارتقا رتبه. ..
ارتقاء رتبه ساجاتی با عقد قرارداد - 100 درصد تضمینی: : خرید شرکت. ..
kharidsherkat. blog.ir/.. . /ارتقاء-رتبه-ساجاتی-با-عقد-قرارداد-100-د.. .

رتبه آماده پیمانکاری پایه - گرید (1-2-3-4-5) تمامی پایه‌ها و رشته‌ها رتبه‌ها همگی ساجات بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد.
ارتقاء رتبه تاسیسات - خرید و فروش رتبه
sajat. sabtesharkat.ir/pages/ارتقاء+رتبه+تاسیسات

خرید و فروش رتبه پیمانکاری - مشاور - طرح و ساخت - خرید و فروش سهام - شرکت پونل. . .. خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول. .. . ‌های رتبه دار پیمانکاری ساجاتی، خرید و فروش شرکتهای آماده رتبه دار ساجاتی به. ..

دسته‌بندی فروش رتبه ساجاتی - خرید فروش تمدید ارتقاء شرکت رتبه دار. ..
tamdidrotbe. blogsky.com/category/فروش-رتبه-ساجاتی -
خرید فروش تمدید ارتقاء شرکت رتبه دار ساجاتی - ساجاری - خرید و فروش سهام - شرکت پونل.
خرید، فروش، اخذ ارتقا تمدید رتبه بندی پیمانکاری و مشاور. .. - شیپور


- خرید، فروش، اخذ ارتقا تمدید رتبه بندی پیمانکاری و مشاور. . .. 10- واگذاری کلیه شرکتهای رتبه دار پایه 5 ساجاتی جهت شرکت در کلیه مناقصات. ..
واگذاری و فروش رتبه ساختمان + رتبه راه و آب - شیپور


ΣΣ واگذاری و فروش شرکت‌های رتبه دار ΣΣ □ اخذو تمدید و ارتقا رتبه. .. واگذاری رتبه آب و ساختمان ساجاتی موسسه ثبتی امین در شیپور-عکس کوچک 1. ..
رتبه بندی پیمانکار – ثبت ما


1-اخذ و تمدید و ارتقا رتبه شرکت‌های پیمانکاری در حداقل زمان. .. 13-واگذاری کلیه شرکت‌های رتبه دار پایه 5 ساجاتی جهت شرکت در کلیه مناقصات دولتی و خصوصی در. ..
شرایط و مدارک لازم برای اخذ رتبه‌ی 5 پیمانکاری - کارا ثبت


1-اخذ و تمدید و ارتقا رتبه شرکت‌های پیمانکاری در حداقل زمان. .. 7-واگذاری کلیه شرکت‌های رتبه دار پایه 5 ساجاتی جهت شرکت در کلیه مناقصات دولتی و خصوصی در. ..
واگذاری و تمدید رتبه


رتبه‌های 5 پیمانکاری -پورتال جامع رتبه بندی کشور - اخذ، ارتقا، تمدید رتبه. .. رتبه 5 راه و ساختمان با اعتبار 4 سال کارتکس و 2 سال مهندس تهران ساجاتی 5 آب و. ..