ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، آبادی - 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، آبادی - 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افآبادی واجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

271. اهمیت جواز تاسیس

اهمیت جواز تاسیس از چند نظر برآورد میگردد:

اهمیت جواز تاسیس از نظر اقتصادی، این جواز نشان می‌دهد اگر در صورتیکه یک واحد تولید، طراحی، مونتاژ و یا صنعتی  احداث گردد تحولاتی در حد خودش در جامعه و کشور ایجاد می‌کند که از لحاظ اقتصادی تاثیر بر تولید خالص و ناخالص داخلی، واردات، صادرات، اشتغالزایی و درآمد ارزی و غیره دارد.

اهمیت جواز تاسیس از نظر بازار- در صورت به تولید رسیدن یا راه اندازی این جواز چه تاثیری در بازار فعلی محصولات موجود یا در حال تولید خواهد داشت.

آیا باعث رقابت می‌گردد و یا رقبا را حذف میکند؟

با چه قیمتی عرضه می‌گردد؟

با چه محصولات قابل تشابه و جایگزینی دارد؟

خریداران عمده این محصول چه افراد، شرکت ها، مصرف کننده گان هستند.

اهمیت جواز تاسیس از لحاظ اقتصادی و برسی بازار به گونه‌ای است که همه ساله از سوی اداره آمار وزارت صنعت، معدن و تجارت این آمار جمع آوری و جهت برسی، نتیجه گیری، برآورد‌ها در اختیار عموم قرار میگیرد.

افرادیکه قصد راه اندازی یک واحد تولیدی، طراحی، مونتاژ را دارند این گونه آمارها را برسی می‌کنند.

بانکها به عنوان سرمایه گذار بسیار طالب این آمار‌ها هستند حتی پیشرفت فیزیکی این آمارها که در کنار این آمار‌ها منتشر

می شود. بسیار برای سرمایه گذاران و بانکها و موسسات مالی که در کار سرمایه گذاری وارد میشوند بسیار حا ئز اهمیت است.

اهمیت جواز تاسیس به گونه‌ای است که بسیار انتقاد می‌کنند که نباید وزارت صنعت، معدن و تجارت بدون برسی اقتصادی و برسی بازار نسبت به صدور این جواز‌ها اقدام نماید اما وزارت یاد شده همواره چنین نظریه‌ای را رد کرده است وصدور جواز تاسیس را بلامانع میداند.

اهمیت جواز تاسیس از نظر تامین نهادهای اولیه تولید، طراحی و مونتاژ دارنده این جواز می‌تواند در اولین فرصت برای تهیه زمین مناسب جهت راه اندازی طرح خود اقدام نماید.

که بهترین گزینه اخذ زمین از شهرک‌های صنعتی مجاز میباشد که به دارنده جواز تاسیس زمین واگذاری می‌نمایند و برای سهولت سرمایه گذاری امتیازاتی هم قائل میشوند.

از جمله پرداخت 30 % مبلغ زمین به شکل نقد و مابقی در اقساط 27 ماه بدون اخذ کارمزد

اهمیت جواز تاسیس از نظر ثبت شرکت و برند دارنده جواز تاسیس می‌تواند برای برخورداری از امتیاز (برند) و تاسیس شرکت با این جواز نسبت به ثبت برند اقدام نماید و در موضوع شرکتی که به ثبت خواهد رسانید، به این جواز تاسیس نیز اشاره نماید.

اهمیت جواز تاسیس از نظر بین المللی:

دارنده جواز تاسیس چنانچه جهت انجام تولید، طراحی و مونتاژ احتیاج به ماشین آلات خارجی و تکنولوژی خارجی و یا حتی تولید و مونتاژ تحت لیسانس داشته باشد.

ضمن ترجمه جواز تاسیس و مذاکره با طرفهای خارجی میتواند قبل از رسیدن به بهره برداری نسبت واردات ماشین آلات خارجی اقدام مینماید و قطعا از وام بانکی نیز میتواند استفاده کند.

اهمیت جواز تاسیس از نظر تامین منابع مالی طرح، چنانچه زمین خریداری شده باشد و پیشرفت فیزیکی میتواند توسط ادارات صنایع و تصویب در کمسیون استانداری محل به یکی از بانکهای عامل معرفی گردیده و جهت تامین منابع مالی اجرای طرح و با در رهن گذاشتن ملک محل اجرای طرح از تسهیلات بانکی جهت اجرای طرح در بخش‌های تکمیل ساختمان، تاسیسات و خرید ماشین آلات و مواد اولیه استفاده نماید.

اهمیت جواز تاسیس بگونه‌ای است که در صورت نرسیدن به تولید و داشتن مشکلات مالی و غیره می‌تواند تا چند بار و هر بار با مهلت شش ماه تمدید گردد.