ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، آبادی - 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، آبادی - 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افآبادی واجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

290. تاریخچه ثبت شرکت

تاسیس شرکت از اموری است که از زمان‌های گذشته برای انجام دادن کارهای مشترک وجود داشته اما هیچگاه به اندازه اکنون دارای اهمیت ویژه درعرصه اقتصادی کشورها نبوده است.

تفاوتی که شرکت‌های قدیمی با شرکت‌های جدید دارند این است که شرکت‌های قدیمی خانوادگی و کوچک بوده و اعضای آنها در حوزه خانوادگی خود بوده اما امروزه شرکت‌ها گسترده‌تر شده است. با نگاهی به تاریخچه ثبت شرکتها در حقوق کشور رم متوجه می‌شویم که ثبت شرکتهای مختلط که سرمایه گذاران این شرکتها سرمایه خود را در اختیار اشخاص دیگر می‌گذارند، معمول بوده است، ولی در این نوع شرکت‌ها حضور مدیران عامل تأثیر زیادی در امور شرکت دارد به طوری که مدیر عامل در مقابل اشخاص ثالث مسئول کلیه اعمالی است که به حساب شرکت انجام می‌دهد حتی اگر معامله کنندگان اصولاً از وجود سرمایه دار اصلی مطلع نباشند.

تاریخچه ثبت شرکت در ایران نشان می‌دهد که درحقوق اسلامی نیز انواع شرکت به صورت مختلف پیش بینی شده است.

تا اواخر قرن شانزدهم میلادی اکثر شرکتها جنبه شخصی و خانوادگی داشته‌اند و مسئولیت شرکاء محدود به دارایی‌های شرکت نبوده و اموال شخصی آنها نیز ضمانت کننده تعهدات شرکت بوده است.

تاریخچه ثبت شرکت‌های سرمایه به شکل امروزی خود که مسئولیت شرکاء در آن محدود به سرمایه آنها در شرکت باشد و دارای سهم الشرکه قابل نقل و انتقال باشد به زمانی باز می‌گردد که شرکت‌های بزرگ برای استفاده از منابع اقتصادی مناطق مستعمره تشکیل شدند.

پس از آغاز قرن شانزدهم که مستعمرات کشورهای اروپا یی به سمت پیشرفت رفتند، شرکت‌هایی با اجازه دولت‌های اروپایی تأسیس شدند که هدف از آنها استفاده از منابع طبیعی سرزمینهای مستعمره بود. در این شرکتها مسئولیت صاحبان سهام محدود به آورده آنها در شرکت بوده و هر کدام ازسهامداران حق انتقال سهام خود به دیگری را داشتند.

در قرن هفدهم شرکت‌های سهامی در دول اروپایی توسعه زیادی یافتند و با وجود سوء استفاده‌هایی که از این نوع شرکت‌ها به عمل آمد، روز به روز تعداد آنها افزایش یافت. تا پایان قرن نوزده میلادی تشکیل شرکت‌های سهامی با اخذ اجازه از دولت انجام می‌گرفت، لکن از اواخر قرن نوزدهم و پس از آن برای ثبت شرکتهای سهامی قوانین خاصی به تصویب رسید.