ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افسعدابادیواجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

169. تعریف ثبت شرکت

در گذشته‌های نه چندان دور کسب و کار‌ها رنگ و بویی دیگر داشت. شغل‌ها یا بصورت کشاورزی و دامداری و دامپروری بود و یا بصورت کسب و کاری‌های حرفه و مشاغل جزء و بیشتر مایحتاج مردم یا از کشور‌های پیشرفته وارد کشور می‌شدند و یا توسط خود افراد و در یک مغازه ساده و با وسایل مبتدی اولیه تهیه می‌شدند. اما رشد هر روزه جمعیت و نیاز‌های مردم و خواسته‌های مردم و لزوم تولیدات گسترده و متکی نبودن به شرکت‌ها و نهاد‌های خارجی این روز‌ها باعث به وجود آمدن شکل دیگری از کسب و کار‌ها شده است.
در دهه‌های اخیر و وجود تحریم‌های طاقت فرسا اقتصاد ایران مبتنی بر خود شد و نقش تولیدات داخلی در بخصوص دو سال اخیر و حمایت از آنها به شدت مورد توجه قرار گرفته است. سال 96 نیز توسط رهبر معظم انقلاب سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری شد تا اهمیت این موضوع بیش از پیش برای کشور عزیزمان ایران مشخص شود.

یکی از بهترین راه‌ها برای متکی شدن به تولیدات داخلی، راه اندازی کسب و کار‌های گروهی، تعاونی‌ها و ثبت شرکت های مختلف می‌باشد که باعث می‌شود دانش و تخصص همه افراد در کنار هم باعث مرتفع شدن بخشی از نیاز‌های جامعه شود. شرکت در واقع یک اجتماع تخصصی است که هدف از آن مرتفع نمودن قسمتی از نیاز جامعه با استفاده از تخصص، دانش و تجربه افراد این جامعه می‌باشد. هنگامی که دو تا چند نفر با در میان گذاشتن مقداری اندکی از سرمایه و پذیرفتن شخصیت حقوقی به دنبال تحقق آرمان مورد نیاز جامعه بوده و در کنار آن در تلاش هستند تا از دانش و تخصص خود استفاده نمایند تا ضمن به دست آوردن سود بیشتر و اعتبار بالاتر راه‌های جدیدی را ایجاد کنند تا هم تولید و خدمتی برای جامعه انجام دهند و هم به خواسته‌های خود جامه عمل بپوشانند دولت نیز از آن‌ها پشتیبانی کرده و حمایت‌های زیادی از انها انجام می‌دهد.
شرکت‌های می‌توانند در انواع مختلف به ثبت رسیده و با توجه به نوع خواسته شرکا شکل بگیرند. شرکت‌ها یا بصورت تعاونی بوده و اهداف عام المنفعه و مردمی دارند و یا بصورت سهامی و یا اشخاص به ثبت می‌رسند. شرکت‌های سهامی از دو نوع شرکت سهامی عام و سهامی خاص شکل می‌گیرند که در سهامی خاص باید تمام سرمایه را خود سهامداران عهده دار شوند و در سهامی عام باید بیش از نیمی از سرمایه از طریق فروش سهام به مردم تادیه شوند.

شرکت‌های اشخاص نیز در ایران به شکل‌های متنوعی ثبت می‌شوند. شرکت با مسئولیت محدود، شرکت تضامنی و نسبی از این نوع شرکت‌ها می‌باشند. شرکت‌های اشخاص بر عکس شرکت‌های سهامی اعتبار خود را از اعتبار موسسینشان دارند و هر چه اعتبار این افراد بیشتر باشد اعتبار شرکت نیز بالاتر می‌رود ولی شرکت‌های سهامی بیشتر اعتبار شرکت در گرو سرمایه شرکت می‌باشد.
در این میان شرکت‌ها را گاها با ترکیبی از هم به ثبت می‌رسانند که دو نوع شرکت مختلط سهامی و مختلط غیر سهامی حاصل ترکیب قوانین و نوع شرکت‌ها می‌باشد. در شرکت‌های مختلط سهامی شرکا در دو نوع سهامدار و اشخاص و با قوانین مختص به خود شرکت‌ها می‌باشند و در شرکت‌های مختلط غیر سهامی شرکا تنها بصورت اشخاص گرد هم جمع می‌شوند و تفاوت آنها در ضامن بودن و نبودن شرکا در شرکت‌ها می‌باشد.
موسسات غیر تجاری نیز نوع دیگری از شخصیت‌های حقوقی موجود در ایران می‌باشد. البته ثبت شرکت بصورت هلدینگ و یا ثبت شرکت در نوع شرکت‌های دانش بنیان نیز این روز‌های شهرت خوبی پیدا کرده‌اند که البته باید ابتدا بصورت سایر شرکت‌ها ثبت شوند و سپس تبدیل به این نوع شرکت‌ها بشوند.

در ایران وظیفه ثبت شرکت بر عهده سازمان ثبت اسناد و املاک کشور می‌باشد که اداره ثبت شرکت‌ها در این سازمان وظیفه ثبت شرکت را عهده دار می‌باشد. هر گاه تصمیم به راه اندازی یک اجتماع حقوقی شدید ابتدا و الزاما باید شرکت خود را ثبت نمایید و این موضوع باید بلافاصله و حداکثر پس از چند ماه انجام پذیرد.
برای راه اندازی و ثبت شرکت باید یک ایده وجود داشته باشد. خوشبختانه امروزه راه اندازی و ثبت شرکت کار چندان مشکلی نیست و به دلیل حمایت‌های انجام پذیرفته از شرکت‌ها تنها با وجود یک موضوع می‌شود شرکتی را راه اندازی و با استفاده از وام‌ها و خدمات دولتی موضوع را به ثمره رساند. پس از تعیین موضوع باید شرکا و نحوه شراکت و نوع ثبت شرکت را تعیین نموده و با تشکیل مجمع عمومی موسسین اساسنامه و اظهارنامه شرکت را تهیه نمایید. البته برای شرکت‌های اشخاص شرکتنامه نیز مورد نیاز می‌باشد. و مدیران و در صورت نیاز بازرسین هم معرفی شوند.

سپس هیئت مدیره تشکیل می‌شود و صورتجلسات و سایر مدارک برای اداره ثبت شرکت‌ها ارسال خواهد شد. با ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت‌ها و درج موضوع و موارد اساسی شرکت در روزنامه کثیر الانتشار و رسمی کشور و دریافت کد اقتصادی و دفاتر پلمپ شرکت عملا فعالیت رسمی خود را آغاز خواهد کرد.
ولی توجه داشته باشید که تمام فرآیند ثبت شرکت خود را حتما به دست توانای شرکت‌ها و افراد حقوقی با کفایت و صلاحیت بسپارید و به هیچ عنوان به گمان آسودگی فرآیند ثبت شرکت این موضوع را به تنهایی انجام ندهید. اشتباهات ابتدایی رایج در ثبت شرکت عمدتا دلایلی شکست و دلسردی همه افراد علاقمند به ثبت شرکت می‌باشد که صرف هزینه اندک در ابتدای راه و کمک‌های فکری و راهکاری‌های افراد متخصص نه تنها بار نگرانی را از دوش شما بر می‌دارد که با ایده‌ها و افکار این افراد می‌توانید آینده‌ای به مراتب روشن‌تر و عالی‌تر برای خود و شرکتتان رقم بزنید.