ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، آبادی - 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، آبادی - 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افآبادی واجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

298. تعریف شرکت با مسئولیت محدود

شرکت با مسئولیت محدود شرکتی است که بین و یا چند نفر برای امور تجارتی تشکیل شده وهریک از شرکا بدون اینکه سرمایه به سهام و قطعات سهام تقسیم شده باشد فقط تامیزان سرمایه خود درشرکت مسئول بدهی‌ها و تعهدات شرکت است.

در شرکت با مسئولیت محدود باید اسم شرکت عبارت (با مسئولیت محدود) قید گردد و اسم شرکت نباید متضمن نام هیچکدام از شرکا باشد درغیر اینصورت اسم شریکی که اسم او در اسم شرکت قید شده باشد در مقابل اشخاص ثالث حکم شریک ضامن را دارد.

در شرکت با مسئولیت محدود هیچگونه حداقل سرمایه‌ای پیش بینی نشده است و جهت ارائه مدارک در این زمینه به اداره ثبت الزامی وجود ندارد و اقرار موسسین به میزان سرمایه وپرداخت آن به صندوق شرکت یا هیئت مدیره در شرکت نامه کافی خواهد بود.

در شرکت با مسئولیت محدود موسسین مکلفند حداقل 35%کل سرمایه را به حساب شرکت در شرف تاسیس واریز و فیش واریزی شرکت بانکی را به اداره ثبت شرکت‌ها ارائه نمایند. شرکت با مسئولیت محدود به وسیله یک یا چند مدیر موظف یا غیر موظف که حتی ممکن است از خارج از شرکت هم باشد برای مدت محدود یا نا محدود اداره میشود.

یکی از حسن‌های شرکت با مسئولیت محدود در مقایسه با شرکت‌های سهامی این است که قلمرو آگهی‌ها در شرکت‌های سهامی وسیعتر از شرکت با مسئولیت محدود می‌باشد و از معایب شرکت با مسئولیت محدود این است که پذیره نویسی و پرداخت تمام سهم الشرکه به صورت اوراق تجارتی قابل انتقال اعم از بی نام یا با نام صادر نمیگردد.

در شرکت با مسئولیت محدود به هر میزان که سهم الشرکه دارد میتواند سهم الشرکه خود را با رعایت شرایط مندرج (در مواد 102 و 103 لایحه قانون تجارت) به شخص دیگری انتقال دهد، همچنین در صورتی که شرکت نصف سرمایه خود را از دست دهد هر شریکی می‌تواند از دادگاه تقاضای انحلال شرکت را نماید به شرط اینکه محکمه دلایل او را موجه تشخیص دهد و سایر شرکا جهت خروج اطلاع حاصل نمایند.

در شرکت با مسئولیت محدود حق رای هم یکی دیگر از حقوق شرکا می‌باشد که هر شریکی به نسبت سهم الشرکه خود در شرکت دارای رای می‌باشد مگر اینکه اساسنامه ترتیب دیگری را مقرر کرده باشد. مسئولیت هریک از شرکا در مقابل قروض و تعهدات شرکت محدود به مبلغ اسمی سهم الشرکه‌ای است که در شرکت سرمایه گذاری کرده است.

طلبکاران شرکت نمی‌توانند در صورت توقف شرکت از ادای دیون مطالبات خود را از اموال شخصی شرکا مطالبه نمایند و این امر موجبات سواستفاده شرکای شرکت را فراهم می‌سازد، این به این معنی است که امکان دارد شخص ثالثی کالایی را به طور نسیه به شرکت بفروشد ولی شرکت از پرداخت ثمن معامله خودداری َنماید.

در ثبت شرکت با مسئولیت محدود در هیچ مورد شرکا نمیتوانند شریکی را مجبور به ازدیاد سهم الشرکه خود کند و این امری منطقی است زیرا تاسیس شرکت با مسئولیت محدود اختیاری است.

حداقل تعداد شرکا در شرکت با مسئولیت محدود دو نفر خواهد بود و حداقل سرمایه با توجه به رویه و حداقل دریافت حق الثبت یک میلیون ریال میباشد.

شرکت با مسئولیت محدود وقتی تشکیل میشود که تمام سرمایه نقدی و سهم الشرکه غیر نقدی نیز تقویم وتسلیم شده باشد و مدیر عامل اقرار به دریافت سرمایه نقدی و سهم الشرکه غیر نقدی نماید و نکته مهم این است که هر شرکت که بر خلاف این ماده تشکیل شود باطل و از درجه اعتبار ساقط است.

انتقال سهم الشرکه به موجب سند رسمی خواهد بود.