ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، آبادی - 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، آبادی - 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افآبادی واجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

316. تعریف شرکت نسبی

شرکت نسبی شرکتی است برای امور تجارتی تحت اسم مخصوصی بین دویا چند نفر تشکیل میشود ودر این شرکت مسئولیت هریک از شرکاء به نسبت سرمایه‌ای است که در شرکت گذاشته است.

شرکت نسبی همانند شرکت تضامنی میباشد با این تفاوت که در شرکت تضامنی شرکاء در مقابل طلبکاران متضامنا مسئول بدهی‌ها و قروض شرکت هستند ولی در شرکت نسبی اگر دارایی شرکت نسبی برای تادیه تمام قروض شرکت کافی نباشد هریک از شرکاء به نسبت سرمایه‌ای که در شرکت داشته مسئول تادیه قروض شرکت می‌باشند.

شرکت نسبی ازجمله شرکت‌های شخص محسوب میشود به این دلیل که در آن شخص شرکاء شهرت و اعتبار دارد و دارایی آنها مورد توجه بوده و در وضع و اعتبار شرکت موثر میباشد. شرکت نسبی یک شرکت تجاری است است که تنها در حقوق ایران ملاحظه میشود و در حقوق اروپایی وجود ندارد.

قواعد حاکم بر شرکت نسبی تلفیقی از قواعد حقوق مدنی و قواعد حقوق تجارت در مورد شرکت تضامنی است. خصوصیت عمده و مهم آن این است که در آن مسئولیت شرکاء در قبال اشخاص ثالث به نسبت سهم الشرکه آنهاست.

شرکت نسبی نوعی از قسم شرکت‌هایی است که ضمانت شرکاء در آن الزاما باید رعایت گردد. در صورتی که نام شرکت بر نام تمام اعضای شرکت نباشد بعد از اسم شریک یا شرکایی که قید شد عبارتی از قبیل (شرکاء) و یا (برادران) ضروری میباشد.

قید عبارت (شرکت نسبی) برای این میباشد که شخص‌های خارج از شرکت متوجه به نسبی بودن مسئولیت شرکاء گردند. شرکت نسبی با تنظیم نمودن شرکت نامه و منعقد کردن عقد آن و پرداخت تمام سرمایه تشکیل میگردد وتا زمانی که همه‌ی سرمایه پرداخت نشده باشد نمیتوان شرکت را تشکیل داد.

در شرکت نسبی ممکن است سهم الشرکه نقدی یا غیر نقدی باشد ولی در هر حال سهم الشرکه که نقدی باشد باید در حین شروع به کار شرکت پرداخت شود و سهم الشرکه غیر نقدی ممکن است جنس یا کارخانه یا امتیاز و یا کار اعضای شرکت باشد به تراضی تمام شرکا باید تقویم و ارسال گردد.

در شرکت نسبی اداره‌ی شرکت معمولا با اعضای شرکت خواهد بود وممکن است مدیر شرکت از خارج انتخاب گردد و تعداد آنها ممکن است یک یا چند نفر باشند اما در هر حال مسئولیت مدیر شرکت در مقابل اعضای شرکت همان مسئولیتی است که وکیل در مقابل موکل خود دارد. حدود و اختیارات مدیریت شرکت معمولا در اساسنامه تصریح میگردد.

در شرکت نسبی اقداماتی که مدیران در اموری که در آنها اختیاری ندارند برای شرکت الزام آور نمیباشد و اگر در اثر چنین عملی ضرر و زیانی متوجه شرکت شود مسئول آن خواهد بود ولی اگر شرکت در اثر اقدام‌های عادی مدیر که اصولا جز اختیارهای او میباشد دچار ضرر و زیان گردد مسئولیتی متوجه مدیر نخواهد بود.

در شرکت‌های سهامی هیچ شریکی نمیتواند سهم الشرکه خود را به دیگری انتقال دهد مگر با رضایت کلیه شرکاء و نکته مهم این است که پس از انتقال هرکس به عنوان شریک ضامن در شرکت نسبی موجودی داخل شود به نسبت سرمایه‌ای که در شرکت سپرده گذاری میکند مسئول بدهی‌ها و قرض‌ها هم خواهد بود که شرکت قبل از ورود او داشته حتی اگر در نام شرکت تغییری داده شود یا نشود.. . اقراری خلاف این ترتیب نسبت به اشخاص ثالث بلااثر است.

تا زمانی که شرکت‌های نسبی به انحلال نرسیده باشند مطالبه قرض‌های شرکت باید از خود شرکت تامین شود. پس از منحل شدن شرکت نسبی طلبکاران میتوانند به هریک از اعضای شرکت نسبت به سرمایه‌ای گذاشته‌اند مراجعه کنند.