ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، آبادی - 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، آبادی - 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افآبادی واجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

282. تعریف شرکت

در قانون تجارت ایران اسلامی، تعریف جامعی از شرکت تجاری ملاحظه نمی‌شود. برعکس قانون تجارت، در قانون مدنی شرکت تعریف شده است. در تعریف شرکت می‌توان گفت شرکت یک انجمن یا بنگاه تجاری و همچنین یا یک شخص حقیقی یا حقوقی و یا ترکیبی از این دو می‌باشد. بنا بر تعریفی که از شرکت در قانون مدنی ایران اسلامی آورده شده است، شرکت عبارت از اجتماع حقوقی مالکین متعدد در شیء واحد به نحو اشاعه (مشترک) . به عبارتی دیگر شرکت بنا بر مفهومی که از قانون تجارت فهمیده می‌شود شرکت قراردادی است که بر اساس آن اعضا یا شرکتها صود حاصل از سرمایه را بین خودشان تقسیم می‌کنند.

شرکت‌ها در قوانین ایران دارای شخصیت حقوقی هستند.

شرکت جمع آن شرکت‌ها می‌باشد در لغت به معنی انباز گشتن یا انبازی است.

در اصطلاح اجتماع حقوق چند مالک یا مالکان متعدد در اشیاء معین به طور اشاعه، خواه به حکم قانون باشد شرکت قانونی یا به طور قهری مانند شرکت وارث در ترکه یا به تراضی باشد، شرکت عقدی یا شرکت قراردادی خواه به صورت شرکت تجاری باشد خواه به صورت شرکت مدنی.

کلیه شرکت‌ها دارای شخصیت حقوقی مستقل می‌باشند و تصمیمات شرکت‌ها به وسیله مقاماتی که به موجب قانون یا اساسنامه صلاحیت تصمیم گرقتن را دارند، گرفته می‌شوند. همه شرکتها از تاریخی که در دفت رثبت وارد می‌شوند دارای شخصیت حقوقی می‌شوند و می‌توانند دارای حقوق و تکالیفی باشند که قانون برای افراد قائل است مگر اینکه حقوق و تکالیفی که طبیعتا فقط انسان ممکن است دارای آن باشد. مانند حقوق و تکالیف ابوت و نبوت و. .. .. .

شرکت را می‌توان اینگونه هم تعریف کرد: عبارت است از مجموع اداره و موسسه و سازمانی که به صورت شخصیت حقوقی فعالیت خاصی را اعم از تجارت، فرهنگی و اجتماعی انجام می‌دهند.

تعریف شرکت در اصطلاح فقهی این است که مالی یا حقی به بیش از یک نفر تعلق داشته باشد را شرکت می‌گویند.

شرکت دو قسم می‌باشد: شرکت عقدی و شرکت غیر عقدی

در شرکت شرکا یا اعضا سود حاصل از سرمایه را تقسیم می‌کنند، همه اشخاص حقیقی و حقوقی به منظور دستیابی به سود و منفعت می‌توانند توانایی خود را اعم از تخصصی، سرمایه و ارتباطات در کنار همدیگر قرار دهند که مجموع این توانایی‌ها در کنار همدیگر باید تحت چارچوب خاص صورت گیرد.

شرکت‌ها نوع خاصی از قراردادها هستند که هر کدام از آنها چهارچوب و تعریف خاصی از ارتباطات مابین شرکا و سهامداران و همچنین بین شرکا و اشخاص ثالث (اشخاص خارج از شرکت) را بیان می‌کند.

شرکت‌ها از لحاظ نوع به دو نوع طبقه بندی می‌شوند عبارتند از شرکت مدنی و شرکت تجاری