ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، آبادی - 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، آبادی - 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افآبادی واجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

185. تفاوت شرکت‌های سهامی عام و خاص

شرکت‌های سهامی همانگونه که از اسم آنها مشخص است شرکت‌هایی هستند  که سرمایه موجود در این شرکت‌ها بصورت سهام بین شرکا تقسیم می‌شود. در این شرک‌ها سرمایه تامین شده به قطعات بسیار کوچکی از سهام تقسیم می‌شود و در بین شرکا نسبت به سرمایه‌ای که می‌آورند تقسیم می‌شود و هر چه سرمایه یا آورده نفرات بیشتر باشد قطعات سهام بیشتری به آنها تخصیص خواهد یافت.

شرکت‌های سهامی به دو دسته اصلی تقسیم می‌شوند. شرکت‌های سهامی عام و شرکت‌های سهامی خاص. این شرکت‌ها هر چند نقاط اشتراک زیادی با هم دارند و جز یک خانواده محسوب می‌شوند. هر چند از دیدگاه عموم تفاوت این دو شرکت در میزان سرمایه و سهام این دو شرکت و نحوه تادیه آن‌ها می‌باشد  ولی این دو شرکت تفاوت‌های کلیدی زیادی دارند که باعث شده ساختار این شرکت را در بسیاری از جاها و دیدگاه‌ها کاملا جدا ببینند هر چند هر دو نهایتا شرکت سهامی هستند.

شرکت‌های سهامی جزء شرکت‌های سرما یه‌ای هستند و این یعنی اینکه  اعتبار این شرکت‌ها در گرو سرمایه این شرکت‌ها می‌باشد. این شرکت‌ها در همه نوع فعالیت اقتصادی می‌توانند حضور داشته باشند و تفاوتی هم ندارد که خاص باشند یا عام.

اما شرکت‌های سهامی خاص بیشترین محبوبیت را در ایران و در بین علاقمندان ثبت شرکت دارند. شرکت‌های سهامی خاص تنها با سرمایه‌ای محدود به خود موسسین که به عنوان دارایی شرکت می‌آورند فعالیت خواهند کرد و تمامی سرمایه این شرکت باید توسط موسسین خود تامین شود.

این شرکت‌ها برای انجام انواع فعالیت‌های اقتصادی بوجود می‌آیند و در زمینه‌های بازرگانی، تجاری، علمی، مشاوره ای، پزشکی ، خدماتی و. .. می‌توانند فعالیت کنند و هر روز بر موضوعات این نوع شرکت‌ها افزوده می‌شود. شرکت‌های سهامی خاص خیلی بزرگ و پیچیده نمی‌باشند و عمدتا با اعتبار یا سرمایه کمی ابتدا به ثبت رسیده و سپس به دنبال رشد سرمایه و توسعه می‌باشند. این شرکت‌ها معمولا پیرامون یک موضوع اصلی و چندین موضوع فرعی وابسته به این موضوع اصلی شکل می‌گیرند و موسسین آنها به دنبال ارائه خدمات و یا تجارتی در نهایتا یک تا چند موضوع مشخص می‌باشند. طبیعی است که شرکت‌های سهامی خاص به دلیل کوچک بودن تنها می‌توانند قسمتی از نیاز جامعه را پوشش داده و تامین نمایند.

اما شرکت‌های سهامی عام شرکت‌هایی معمولا بسیار بزرگ و با دامنه کاری وسیعی هستند. این شرکت‌ها با پشتوانه سرمایه‌ای که از طریق فروش و عرضه سهام به مردم به دست می‌آورند معمولا قدرت زیادی دارند و در ابعاد داخلی بسیار بزرگ و یا ابعاد بین المللی و بازار‌های خیلی وسیع حضور به هم می‌رسانند.

وقتی بتوان برای موضوع فعالیت شرکت سرمایه زیادی را توسط فروش سهام به مردم تادیه نمود طبیعی است که موضوع برنامه ریزی شده برای این شرکت‌ها دامنه زیادی از فعالیت‌ها را به خود اختصاص خواهد داد. هر چند هیچ محدودیتی برای فعالیت ندارند و به راحتی در همه موضوعات تجاری می‌توانند وارد شوند ولی عمده هدف ثبت این شرکت‌ها تامین خواسته‌های نا محدود و کلان جامعه می‌باشد. موضوعاتی که در کشور به شدت مورد نیاز می‌باشند و تامین این موضوع به سرمایه زیادی نیاز دارد. شرکت‌های نفتی  و پتروشیمی، شرکت‌های نیرو، شرکت‌های استخراج معادن، شرکت‌های بازرگانی خارجی بزرگ، موسسات مالی و بانک ها  و.. . از عمده شرکت‌هایی هستند که با قالب سهامی عام به ثبت می‌رسند.

شرکت‌های سهامی عام اهداف اقتصادی بزرگی در سر دارند و سرمایه زیادی را هم نیاز دارند و این نیازمند مشارکت عده زیادی از مردم می‌باشد. وقتی مردم زیادی در یک شرکت سهامدار باشند موضوع و اهداف اقتصادی دولت به خانه‌های هم کشیده خواهد شد و این باعث می‌شود که همراهی مردم با توسعه اقتصادی این شرکت‌ها و نهایتا دولت شکل واقعی‌تری بگیرد . در حالی که در شرکت‌های سهامی خاص تنها عده کمی سهامدار بوده و نیاز‌های اجتماعات کوچکی مرتفع خواهد شد.

شرکت‌های سهامی عام تنها نوع شرکتی می‌باشند که سهام آنها در بورس عرضه می‌شود. در واقع توسعه فعالیت‌های این شرکت‌ها به سرمایه‌های روز افزون نیاز دارد به همین دلیل شرکت‌های سهامی عام رو به رشد هر چند وقت یکبار با تصویب مجمع عمومی فوق العاده اقدام به افزایش سرمایه خود با جذب سهامدار جدید و یا بالا بردن ارزش سهام سهامدارن قبلی می‌کنند و بهترین راه برای این شرکت‌ها حضور در بورس و انجام نقل و انتقال سهام در این سازمان می‌باشد.

هر چند ممکن است شرکت‌های سهامی خاص محدود به قشر خاصی از جامعه باشند و نیاز تنها بخشی از جامعه را مرتفع نمایند ولی شرکت‌های سهامی عام به قشر خاص و مردمی خاص مربوط نمی‌باشد  و تامین نیاز جمع زیادی از مردم و جامعه را مد نظر خود دارد.

 شرکت‌های سهامی عام شرکت‌هایی بزرگ بوده و سرمایه زیادی را نیاز دارند ولی به هیچ عنوان ثبت این شرکت‌ها مخصوص افراد خاصی نیست. در واقع هر فرد با هر ایده مناسبی می‌تواند یک شرکت سهامی عام با عده‌ای از دوستان و یا آشنایان و متخصصین موضوع مورد نظرش به ثبت رسانده و سپس اقدام به جذب سرمایه از طریق فروش سهام از طریق پذیره نویسی و عرضه سهام بکند. اگر موضوع مورد نظر این فرد موضوعی مناسب و ایده آل باشد باید مطمئن باشد که قطعا مردم هم برای خرید سهام و سرمایه گذاری در این شرکت‌ها استقبال خواهند کرد.

نقل و انتقال سهام در شرکت‌های سهامی عام بدون نیاز به کسب اجازه از هر یک از موسسین و مجامع شرکت امکان پذیر می‌باشد و به راحتی این سهام منتقل خواهد شد. در واقع سهام در شرکت‌های سهامی عام بی نام و قابل انتقال به غیر می‌باشد  و این مزیت تنها مختص این شرکت‌ها می‌باشد در حالی که در شرکت‌های سهامی خاص برای انتقال سهام باید اجازه مدیران و مجمع عمومی فوق العاده دریافت شود. زیرا در شرکت‌های سهامی خاص سهام با نام می‌باشد. بنا بر این باید برای انتقال ضمن دریافت اجازه مجمع عمومی فوق العاده این انتقال سهام در دفاتر رسمی و بصورت محضری انجام شود.

ثبت شرکت سهامی عام ولی نیاز به سرمایه بیشتری نسبت به شرکت‌های سهامی خاص دارد. شرکت‌های سهامی خاص با یک میلیون ریال و شرکت‌های سهامی عام با حداقل 5 میلیون ریال قابل ثبت می‌باشند. از این سرمایه  باید حداقل 35 درصد آن در حساب شرکت سپرده شود که این میزان باید در شرکت‌های سهامی خاص توسط خود موسسین و در شرکت‌های سهامی عام باید حداقل 20 درصد سرمایه توسط خود موسسین تعهد و مابقی توسط عرضه سهام به مردم تامین شود.

ضمن اینکه برای ثبت شرکت سهامی عام باید حداقل 5 نفر به عنوان سهامدار و موسس اولیه با هم قرارداد و توافق نامه داشته باشند و مشارکت نمایند ولی در شرکت‌های سهامی خاص تعداد موسسین در بدو تاسیس تنها 3 نفر با استناد به خواسته‌های قانون می‌باشد.

یکی دیگر از وجوه افتراق شرکت‌های سهامی عام و شرکت‌های سهامی خاص نام، اوراق و مستندات این شرکت‌ها می‌باشد که باید در نام شرکت‌های سهامی عام عبارت سهامی عام بصورت خوانا و شفاف قید شود و این موضوع در تمام مستندات و اوراق رسمی شرکت هم منظور شود ولی در شرکت‌های سهامی خاص عبارت سهامی خاص در عنوان شرکت آورده می‌شود و باید این موضوع در مستندات و اوراق رسمی شرکت هم در نظر گرفته شود.

در کل هر دو شرکت سهامی عام و شرکت سهامی خاص زیر مجموعه اصلی شرکت‌های سهامی بوده و در نحوه ثبت و تاسیس این شرکت اشتراکات فراوانی هم وجود دارد. برای ثبت شرکت سهامی خاص و یا سهامی عام اطمینان داشته باشید که کارشناسان و متخصصین ما در ایران از بهترین و معتبرترین کارشناسان و وکلا حقوقی می‌باشند و می‌توانند در بهترین زمان و با بهترین شکل شرکت شما را ثبت کرده و برای انتخاب قالب ثبت شرکت به شما مشاوره کارشناسی درستی ارائه نمایند.