ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، آبادی - 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، آبادی - 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افآبادی واجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

174. تفاوت موسسه غیر تجاری با شرکت

احتمالا تاکنون برای شما هم این سوال مطرح شده است که موسسات غیر تجاری چیستند و چه تفاوتی بین این موسسات با شرکت‌ها وجود دارد. یا اینکه چرا موسسات را غیر تجاری و شرکت‌ها را تجاری می‌نامند.

همانگونه که خودتان ممکن است حدس زده باشید موسسات غیر تجار‌ی با اهداف مردمی و به منظور انجام اموری غیر تجاری و بدون در نظر گرفتن سود و منفعات به ثبت می‌رسند و شرکت‌های تجاری با نگاه به درآمد و سود فراوان به ثبت می‌رسند.

شرکت‌ها تجاری هستند، یعنی دیدگاه منفعتی در انجام فعالیت شرکت نهفته است و شرکتی که  سود و منفعات برای شرکا نداشته باشد معنی ندارد و به راحتی محکوم به شکست می‌شود. شرکت‌ها بین حداقل دو تا چند نفر بصورت سهامی و یا بصورت شراکتی به ثبت می‌رسند و در همه انواع موضوعات تجاری و اقتصادی تعریف شده در قانون می‌توانند وارد شده و به فعالیت بپردازند.

وقتی اسم از شرکت آورده می‌شود شراکت در معنی آن نهفته است و باید عده‌ای شریک در آن حضور داشته باشند و سرمایه شرکت هم باید صرفا و بدون حمایت خاصی از بیرون از شرکت آورده  شده و بین خود آنها تقسیم شود. هر یک از شرکا به اندازه‌ای که سهام می‌خرد ویا سرمایه وارد شرکت می‌کند در  شرکت سهیم بوده و به همان اندازه در صورتیکه شریک ضامن نباشد مسئول تعهدات و دیون شرکت می‌باشد.

این شرکا سود و زیان شرکت را با هم بصورت توافقی و یا قانونی تقسیم می‌کنند و اهداف معمولا بزرگ و طولانی مدت در سر دارند. خیلی کم شاهد ثبت شرکتی هستیم که به دنبال هدفی کوتاه مدت و دوره‌ای باشد و همیشه هدف از راه اندازی یک شرکت ایده‌هایی تمام نشدنی و رو به رشد است و معمولا سود دهی حرف اول را در این شرکت‌ها خواهد زد.

اما موسسات غیر تجاری هر چند با شراکت عده‌ای شریک که حداقل دو نفر هستند به ثبت می‌رسد ولی دیگاه تجاری و سود برای این موسسات مطرح نیست و موسسین این موسسات به دنبال بازکردن گره‌ای از مشکلات برخی از افراد جامعه و یا افراد محتاج و نیازمند به برخی از خدمات می‌باشد. هر چند ممکن است برخی از این موسسات برای شرکا سود و منفعتی هم به همراه داشته باشد ولی توجه به این نکته که هدف از تشکیل موسسه به دست آوردن سود تجاری نمی‌باشد همواره مد نظر قانون گذاران و مجریان قانون می‌باشد  و اگر موسسین این موسسات در فعالیت‌های خود به دنبال سود و منفعت باشند کاری خلاف رویه قانون انجام داده‌اند که می‌تواند برای موسسین تبعاتی را در پی داشته باشد و فعالیت موسسه را به  مکشل مواجه کند.

در برخی از مواقع این موسسات بصورت دوره‌ای و کوتاه مدت راه اندازی می‌شوند و به محض اینکه مشکل مد نظر موسسین در جامعه هدف مرتفع شد ممکن است موسسه فعالیت خود را متوقف کرده و تعطیل شود.

موسسات به دو دسته عموما تقسیم می‌شوند. موسسات انتفاعی و موسسات غیر انتفاعی. موسسات غیر انتفاعی در زمینه‌های عام المنفعه  ثبت و راه اندازی می‌شوند. مواردی همچون قرض الحسنه، خیریه، موسسات امداد اجتماعی و. . از این دست موسسات می‌باشند. موسسین این موسسات به هیچ عنوان منفعتی از این موسسات نخواهند برد و تمام تمرکز آنها صرفا برای مرتفع شدن مشکلات جامعه هدفشان می‌باشد.

اما موسسات انتفاعی هر چند غیر تجاری هستند و مردمی ولی با این وجود ممکن است برای شرکا تشکیل دهنده منافعی مادی و غیر مادی در  پی داشته باشند. این موسسات اهداف خیر خواهانه و مردمی دارند و هیچ فعالیت تجاری نمی‌توانند انجام دهند ولی نوع خدماتی که ارائه می‌دهند برای آنها منافعی به دنبال دارد. مدارس غیر انتفاعی، آموزشگاه‌ها‌ی مردمی و فنی و حرفه‌ای و. .. می‌تواند از این دست موسسات باشند.

تامین سرمایه مورد نیاز برای این موسسات الزاما نباید توسط خود شرکا صورت بگیرد. نهاد های  دولتی و شرکت‌های خصوصی و یا ملی و بین المللی می‌توانند به منظور و دیدگاه کمک و یاری این موسسات سرمایه مورد نظر آنها را و یا قسمتی از سرمایه این موسسات را متعهد شده وپرداخت نمایند. برای این منظور می‌توانند با پرداخت وجه و یا وام بلاعوض و یا کمک‌های نقدی این عمل را انجام دهند ولی نکته‌ای که حائز اهمیت است این است که این شرکت‌ها و نهادها نمی‌توانند جزئی از این موسسات باشند. حتی می‌توانند با پرداخت وام‌های طولانی مدت و با استراحت به این موسسات کمک نمایند. موسسات غیر تجاری را با عناوین دیگری نیز می‌شناسیم مانند بنگاه، کانون، نهاد، انجمن و. ..

وجود سرمایه برای شرکت‌ها به دلیل اینکه می‌خواهند فعالیت تجاری داشته باشند الزامی است. حال این سرمایه می‌تواند سرمایه پولی باشد و یا اعتبار اشخاص. هر چه سرمایه شرکت‌ها بالاتر باشد اعتبار شرکت‌ها برای امور تجاری آنها بیشتر خواهد بود ولیکن در موسسات غیر تجاری داشتن سرمایه بخصوص برای ابتدای ثبت الزامی نیست زیرا اهداف تجاری و اقتصادی مورد نظر این موسسات نمی‌باشد.

موسسات غیر تجاری انتفاعی باید توسط افرادی که مدرک تحصیلی مرتبط دارند به ثبت برسد و موسسات غیر انتفاعی هم باید تایید نیروی انتظامی را در خصوص فعالیت خود دریافت نمایند. اما همه انواع شرکت‌ها نیاز الزامی به افراد با مدرک تحصیلی مرتبط ندارند و برای ثبت این شرکت‌ها و این هم نه همه انواع شرکت‌ها نیازی به مجوز از نیروی انتظامی نیست و باید نهادها و صنوف مرتبط مجوز فعالیت برای این شرکت‌ها را صادر نمایند.

تکمیل دفاتر پلمپ مالیاتی هر چند هم برای موسسات غیر تجاری و هم شرکت‌ها الزامی می‌باشد اما در صورتیکه مشخص شود موسسه غیر تجاری غیر انتفاعی می‌باشد مالیات این موسسات بخشیده خواهد شد.

در کل موسسات غیر تجاری با اهداف غیر تجاری و بدون اهداف منفعت طلبانه به ثبت می‌رسند ولی وجود شرکت‌ها به سود حاصله آنها بستگی دارد. برای ثبت شرکت و موسسه غیر تجاری همین امروز با متخصصین و کارشناسان صاحب تجربه و صلاحیت ما تماس گرفته و موسسه و یا شرکت خود را با خیال راحت به ثبت برسانید.