ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، آبادی - 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، آبادی - 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افآبادی واجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

339. ثبت برند لباس در ایران

بازار پر تنوع لباس خواستارآن است که با ایجاد شناسنامه‌ای خرید با کیفیت و مطمئن را به مصرف کننده هدیه داد. ثبت برند لباس علاوه بر تأثیرمثبتی که بر فروش محصولات دارد و ایجاد رقابت بین تولید کنندگان داخلی، از سوء استفاده از عدم ثبت برند لباس جلوگیری می‌کند و مانع از استفاده از جنس قاچاق و بی کیفیت می گردد.

ثبت برند لباس از تولید کننده داخلی در راستای رقابت با سایر تولیدکنندگان جهانی حمایت می‌کند. متأسفانه در کشور ما جز چند مورد تولید کننده که با ثبت برند لباس، موجبات موفقیت و تمایز خود را فراهم نموده اند، آمار زیادی در دست نیست تولید کنندگانی چون هاکوپیان، اریکا، تهران مال و… با ثبت برند پوشاک و گسترش آن مشتریان خاص خود را جذب کرده اند.

به دلیل آگاه نبودن نسبت به تأثیر ثبت برند پوشاک در توسعه و وسیعتر شدن بنگاه اقتصادی و بالا بردن در صد فروش، تولید کنندگان داخلی با نا رضایتی نسبت به بازار پوشاک در کشور صحبت می‌کنند. در صورتی که در ایران برندهای پوشاک خارجی معروف که با ثبت برند پوشاک پیشتاز بازار هستند با تأسیس نمایندگی، فروش بالا و مشتریانی وفادار را در کنار خود دارند.

برند مجمو عه‌ای از تصاویر وعقایدی است که ویژگی‌های یک تولید کننده اقتصادی را نشان می‌دهند. به عبارت دیگر,برند به ویژگیهای کلامی و تشریحی و نمادهای منسجمی مانند لوگو و طرح و اسم اشاره داردکه اساس یک شرکت,کالا یا خدمات را به تصویر میکشد برند تصویری نمادین از تمام اطلاعاتی است که مربوط به شرکت, کالا یا خدمات باشد برند معمولا شامل لوگو,نوشته‌های رنگی, نمادها و علائمی است که میتواند ارزشها عقاید و حتی ویژگیهای کالا یا خدمات را وسیع کند.

بر اساس دستورالعمل تدوین شده، کلیه واردکنندگان لباس از مرکز امور اصناف و بازرگانان گواهی ثبت نمایندگی دریافت نمودند و تعهد دادند که در ۲ سال اول فعالیت نمایندگی حداقل معادل ۲۰ درصد ارزش وارداتشان را در داخل تولید کرده و از این تولید داخل ۵۰ درصد را به بازارهای بین المللی صادر کنند.

صادقی با اشاره به اقدامات معاونت امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: مسئولیت برند پوشاک در کشور را به عهده واردکنندگان پوشاک گذاشتیم که از عرضه هرگونه کالای تقلبی و یا قاچاق تحت برند جلوگیری شود. همچنین شبکه فروش زنجیره‌های برای عرضه محصولات دایر گردید که مجهز به سیستم صندوقهای مکانیزه با نرم افزار مورد قبول سازمان امور مالیاتی بود و این دستورالعمل در جهت مدیریت واردات، تقویت تولید داخلی و جلوگیری از قاچاق لباس ابلاغ شد که فضای جدیدی را هم برای تقویت تولیدکنندگان داخلی ایجاد کرد و هم برای سرمایه گذاری خارجی و تولید برندهای بین المللی در کشور موثر واقع شد.

یکی از پرکاربردترین قالب‌های ثبتی برای شرکتهایی با موضوع تولیدی پوشاک، شرکت سهامی خاص و مسئولیت محدود هستند. شرکتهای با مسئولیت محدود با حداقل 2 نفر بالای 18 سال به ثبت می‌رسند و شرکتهای سهامی خاص با حداقل 3 نفر سهامدار و 2 نفر بازرس قابل ثبت هستند.

نکته‌ای که در ثبت قابل توجه است این است که چنین شرکتهایی این است که اگر قصد قید کلمه تولید در موضوع فعالیت شرکت را دارید با توجه به حوزه‌ی ثبتی نیاز یا عدم نیاز به مجوز در زمینه تولید مشخص می‌گردد. برای نمونه شرکتهایی که در کرج به ثبت می‌رسند بابت قید کلمه تولید در موضوع فعالیت مجوز به اداره ثبت شرکتها ارائه می‌دهند ولی اگر در تهران به ثبت برسند به مجوز نیاز نیست.

بعد از مشخص نمودن حوزه‌ی ثبتی شرکت، با ارائه مدارک شناسایی تمام اعضا به کارشناسان ثبتی ما و مشخص نمودن میزان سرمایه و سهم الشرکه افراد و. .. .. .. ، مراحل ثبت نام سامانه‌ای و سپس تنظیم اوراق انجام می‌شود و بعد از امضای اوراق توسط اعضا و موسسین، مدارک جهت بررسی کارشناس و صدور اگهی تأسیس به اداره ثبت شرکتها ارسال می‌گیرد