ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، آبادی - 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، آبادی - 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افآبادی واجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

304. ثبت تریپس

معاهده جنبه‌های تجاری حقوق مالکیت معنوی یا تریپس، قواعد واستانداردهای مالکیت معنوی را درزمینه سیستم تجاری چندجانبه کشورهای عضو سازمان تجارت جهانی (WTO) تبیین می‌کند. این معاهده از اول ژانویه 5991 لازم الاجرا گردید.

این معاهده در زمینه علائم تجاری موارد زیر را مقرر می‌دارد:

انواع علامت‌های مشمول حمایت را تعریف می‌کند

  •      حمایتها را در زمینه علائم خدماتی نیزارائه می‌کند.
  •     حداقل حقوق دارندگان علائم تجاری را مشخص می‌کند.
  •      حمایت‌های اضافی رابه علائم شناخته شده در کشور مشخص اعطا می‌کند.
  •      استانداردهای مربوط به در دسترس بودن، قلمرو و استفاده از حقوق مالکیت فکری را تعریف می‌کنداز جمله: حق کپی رایت و حقوق مربوطه، علائم تجاری، نشان‌های جغرافیایی، طرح‌های صنعتی، اختراعات، طرح ظاهری مدارهای مجتمع، حمایت از اطلاعات افشا نشده و کنترل رویه‌های غیر رقابتی در مجوزهای قراردادی.
  •      رویه‌های اجرایی را تبیین می‌کند.

تریپس دوره‌های انتقالی مختلفی را برای اعمال قواعد این توافقنامه مشخص می‌کند، که به سطح توسعه یافتگی کشور مورد بحث بستگی دارد. دوره انتقالی برای کشورهای توسعه یافته، یک سال از لازم الاجرا شدن توافقنامه استو برای کشورهای درحال توسعه و کشورهایی که در حال اصلاح ساختاری سیستم مالکیت معنوی خود هستند، دوره انتقالی پنج سال است و برای کشورهای کمتر توسعه یافته، این دوره انتقالی یازده سال می‌باشد.

معاهده تریپس هیچ اشاره‌ای به ثبت بین المللی یا جهانی علائم تجاری (برند) ندارد و ثبت بین المللی برند صرفاً از طریق سازمان جهانی مالکیت معنوی یا اتحادیه‌های منطقه‌ای مانند اتحادیه اروپا و یا سازمان کشورهای افریقایی انجام می‌پذیرد.

اطلاعات بیشتر در باره تریپس، از جمله لیست اعضای سازمان تجارت جهانی (WTO)

موافقت نامه جنبه‌های های تجاری حقوق مالیت فکری (TRHPs) که جز لاینفک و اسناد لازم الاجرا‌ی سازمان تجارت جهانی میباشد یکی از کاملترین مقررات درباره حقوق مالکیت فکری را شامل میشود و مقررات ماهوی به نسبت کاملی را در راستای حمایت از آنها بیان میدارد.

ویژگی‌های موافقت نامه تریپس:

  1. موافقت نامه تریپس از نظر پوشش، انواع مختلف حقوق فکری از قبیل حق مولف، حق نسخه برداری و حقوق جانبی، علائم تجاری، علائم جغرافیایی، طرحهای صنعتی، حق اختراع طرح‌های ساخت مدارهای یکپارچه و اطلاعات فاش نشده را شامل میشود.
  2. موافقت نامه تریپس ضمن تعیین استانداردهای حداقل به برخی از کنوانسیون‌های سازمان جهانی مالکیت فکری (WIPO) از قبیل کنوانسیون پاریس برای حمایت مالکیت صنعتی، کنوانسیون برن برای حمایت از آثار ادبی و هنری، کنوانسیون بین المللی حمایت از اجرا کنندگان و تولید کنندگان آثار صوتی و سازمان‌های پخش رادیو تلویزیونی و معاهده مالکیت فکری در خصوص طرح‌های ساخت مدارهای یکپارچه اشاره کرد و مقررات ماهوی آنها را لازم الاجرا دانست.
  3. موافقت نامه تریپس با تاکید بر مسئله اجرا به مورد‌هایی از قبیل رویه‌های اداری، مدنی و کیفری اشاره نموده و قواعدی را در خصوص اقدامات موقتی و تامینی و رویه‌های خاصی را جهت اجرا در مرزها بیان میکند.
  4. موافقت نامه تریپس در خصوص حل و فصل دعاوی میان اعضای سازمان تجارت جهانی، رکن حل اختلاف را صالح در رسیدگی دانسته و برابر تفاهم نامه حل اختلاف موضوع به رکن حل اختلاف ارجاع و در آنجا رای نهایی صادر خواهد شد.

بیشتر از 160 کشور جهان موافقت نامه تریپس را امضا کرده اند.

ثبت تریپس برای یک دوره 10 ساله میباشد و در صورت تمایل داشتن صاحب برند میتواند آن را در سال نهم برای یک دوره ده ساله دیگر ثبت نماید.