ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افسعدابادیواجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

197. ثبت شرکت ابنیه

نیاز به مسکن اولین نیاز هر جامعه و هر انسانی می‌باشد، از زمانهای قدیم تا به امروز ساخت ابنیه‌ها به منظور استفاده‌های گوناگون توسط افراد متخصص این کار انجام شده است. با رشد روز افزون جمعیت نیاز به مسکن به شدت احساس شده و در مواردی تبدیل به یک بحران یا معضل شده است. لذا رسیدگی به این امر یکی از اولویت‌های هر جامعه‌ای می‌باشد که بایستی با یک دید تخصصی به آن توجه شود.

ساخت ابنیه‌های مختلف مسلما از اصول خاصی از محاسبات و ریاضیات پیروی می‌کند که  کوچکترین اشتباه در هر یک از موارد آن منجر به خسارات جبران ناپذیری خواهد شد.

ساخت مجتمع‌های مسکونی یا اداری و تجاری و ساخت هتل‌ها و اماکن ورزشی یا مواردی از این دست مسلماً نیازمند نیروی انسانی متعدد و هم چنین سرمایه گذاری مطمئن می‌باشد. به همین دلیل اشخاص به تنهایی قادر به انجام چنین پروژه‌هایی نمی‌باشند و حضور تیمی متخصص در این زمینه لازم و ضروری می‌باشد.

این تیم متخصص می‌تواند از مشارکت چند تن حقیقی یا حقوقی حاصل شود که به منظور دریافت، کارشناسی و انجام پروژه‌های عمرانی در کنار یکدیگر چنین خدماتی را در اختیار افراد متقاضی قرار میدهند.

البته لازم به ذکر است که لزوماً موسسین یا سهامدارانی که قصد ثبت شرکت ابنیه دارند نباید خود دارای تحصیلات مرتبط و یا سابقه مرتبط باشند چنانکه می‌توانند با ثبت شرکت با موضوع فعالیت ابنیه از افراد تحصیل کرده و مرتبط در این زمینه برای اجرای پروژه‌های مربوطه اقدام نمایند.

لذا ثبت شرکت با موضوع فعالیت ابنیه در انحصار افرادی که تحصیلات مربوطه را دارند نبوده و عموم مردم می‌توانند در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهند.

به منظور ثبت شرکت با موضوع فعالیت ابنیه، فراهم آوردن مدارک شناسایی افرادی که در شرکت حضور خواهند داشت به علاوه گواهی عدم سوء پیشینه الزامی می‌باشد.

موضوع فعالیت شرکت ابنیه بایستی به گونه‌ای باشد که شرکت بتواند در تمام امور و پروژه‌هایی که مربوط به این بخش می‌باشد فعالیت نماید لذا ذکر تمام جزئیات و اشاره به موارد اساسی از ضروریاتی است که بایستی در موضوع فعالیت درخواستی در نظر گرفته شود.

ثبت شرکت ابنیه میتواند در قالب‌های مختلف به ثبت برسد ولی از آنجائیکه عموماً شرکتهای ابنیه یا عمرانی جهت انجام پروژه‌های سنگین نیازمند به دریافت تسهیلات از بانکها و موسسات اعتباری می‌باشند لذا توصیه می‌شود ثبت شرکت به صورت سهامی خاص انجام شود چرا که ثبت شرکت سهامی خاص باعث اعتبار بخشیدن به ماهیت شرکت شده و کمک بزرگی به شرکت جهت دستیابی به اهداف خود می‌نماید، همچنین شرکت در مناقصات و مزایداتی که مربوط به زمینه فعالیت شرکت می‌باشد با شرکت‌های سهامی خاص با سهولت و شانس بیشتری انجام می‌شود.

البته در خصوص ثبت شرکت سهامی خاص بایستی این نکته را هم در نظر گرفت که گردهم آوردن افراد مورد نیاز برای ثبت شرکت سهامی خاص گاهاً یکی از مشکلاتی است که موسسین با آن روبرو می‌باشند, علی الخصوص در مورد بازرسین شرکت‌های سهامی خاص که طبق ماده 147 قانون تجارت افرادی که نسبت خویشاوندی با اعضای هیئت مدیره داشته باشند نمی‌توانند به عنوان بازرسین شرکت سهامی خاص انتخاب و معرفی گردند؛ چراکه وظیفه بازرسین رسیدگی به امور مالی و حسابهای شرکت بوده و نظارت بر اجرای قوانین توسط هیئت مدیره از دیگر وظایف بازرسین می‌باشد.

مراحل ثبت شرکت ابنیه به شکل زیر می‌باشد:

 • تماس با مشاوران موسسه پونل و دریافت راهنمایی‌های لازم جهت اطلاع از مدارک مورد نیاز
 • تکمیل موارد مورد نیاز جهت ثبت نام در سامانه اداره ثبت شرکتها به منظور استعلام و تایید نام شرکت:
 • تصویر برابر با اصل مدارک شناسایی تمام افراد
 • گواهی عدم سوء پیشینه تمام اعضای هیئت مدیره و مدیران
 • چنانچه شرکت به صورت سهامی خاص ثبت گردد بازرسین ملزم به ارائه گواهی عدم سوء پیشینه میباشند.
 • تنظیم اسناد مربوطه متناسب با نوع شرکت درخواستی:
 • سهامی خاص (دو نسخه اظهارنامه، اساسنامه و صورتجلسه مجمع عمومی موسسین و صورتجلسه هیئت مدیره)
 • مسئولیت محدود (دو نسخه تقاضانامه، اساسنامه، شرکتنامه و صورتجلسه)
 • امضای تمام اسناد توسط افراد حاضر در مجمع
 • در شرکتهای سهامی خاص افتتاح حساب بانکی و واریز حداقل 35 درصد سرمایه اولیه و ارائه مدارک مربوط
 • ارسال تمام مدارک و مستندات مربوطه به اداره ثبت شرکتها جهت بررسی‌های کارشناسی و صدور آگهی تاسیس