ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افسعدابادیواجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

18. ثبت شرکت اینترنتی و آنچه باید بدانید

برای ثبت شرکت اینترنتی بهتر است بدانیم که در این شرکت چه فعالیتهایی می‌توان انجام داد، در ادامه سعی می‌کنیم مهمترین فعالیت‌هایی که در یک شرکت اینترنتی انجام می‌پذیرد را شرح نماییم.
لازم به ذکر است موضوع فعالیت مهمترین اصل برای ثبت شرکت می‌باشد و این مورد در بند 2 اساسنامه قید می‌گردد.
تولید، توزیع و پخش انواع نرم افزارهای اتوماسیون اداری، حسابداری و صنعتی، صادرات و واردات انواع نرم افزارهای اتوماسیون اداری، حسابداری و صنعتی، ساخت و تولید انواع نرم افزارهای کاربردی و برخط، مشاوره در زمینه فناوری اطلاعات، تولید، تعمییر و مونتاژ انواع سخت افزارهای رایانه ای، خرید و فروش، ارائه خدمات مکمل همانند ایجاد فروشگاه الکترونیکی با فضا و دامنه‌ی رایگان یا ایجاد نرم افزارهای کاربردی بهمراه سیستم‌های حسابداری و روزنگار، ارائه خدمات تجارت اکترونیک و ایجاد بسترهای فنی لازم همانند فروش از طریق درگاه‌های پرداخت الکترونیکی، تولید و ارائه نرم افزارهای اداری و مالی با بهره مندی از منابع انسانی کارآمد و دانش روز، پرورش نیروی انسانی متعالی و سهیم بودن در جامعه‌ای تعالی یافته، آموزش و استخدام افراد خبره در این زمینه و ایجاد اشتغال زایی هرچه بیشتر، تبدیل کارهای سنتی به کارهای اتوماسیون و قابل انجام توسط وسایل الکترونیکی از جمله رایانه، تلفن همراه، تبلت و.. . ، راه اندازی کسب و کار با کمترین هزینه و کسب درآمد از طریق اینترنت، اجاره و فروش انواع خدمات میزبانی فضای وب، ثبت انواع دامنه ملی و بین المللی خرید و فروش انواع نرم افزارهای کلیه محصولات فرهنگی در سایت فروشگاه با هلوگرام وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی (مرکز رسانه‌های دیجیتال) انجام کلیه امور مربوط به شبکه‌های رایانه ای، طراحی و پیاده سازی کلیه پروژه‌های وب سایت، بررسی منابع و گرایشات بازارهای نرم افزاری داخلی و خارجی، عملیات تحقیق و توسعه اجرا و مستندسازی کارهای مبتنی بر تحقیق و توسعه شامل جستجو و جمع آوری اطلاعات مورد نیاز در زمینه صنعت نرم افزار، بررسی و ارائه آخرین راه حلهای نرم افزاری در حوزه داخلی و خارجی، با کمک و بهره گیری از توان نیروهای متخصص و خبره در هر زمینه، مشاوره و همکاری با سایر واحدهای مربوط و مراکز تحقیقات نرم افزار، بررسی و ارزیابی پیشنهادات و نیازهای اعلام شده توسط پروژه‌ها و همکاری در تعیین راه حل مطلوب و اجرای آنها، پذیرش و آموزش کار به افراد کارآموز مدارس و دانشگاه‌ها و جویای کار، تولید محصولاتی، همراه کتابچه‌های راهنمای محصولات، برنامه نویسی انواع نرم افزارهای اتوماسیون اداری.
تمامی این امور و حتی انجام یکی از این فعالیتهایی که در بالا به آنها اشاره شد می‌تواند موضوع تشکیل دهنده یک شرکت اینترنتی باشد. در کنار این موضوع ثبت اینترنتی شرکت نیز در سامانه بسیار مهم است.

1- برای ثبت شرکت در سامانه اولین گام مراجعه با سایت lirsherkat. ssaa.ir می‌باشد.

2- پس از ورود به سایت به قسمت پذیرش تاسیس رفته و کلیه مشخصات را در سامانه وارد می‌کنید و پس از تکمیل کلیه مراحل گزینه گام بعد را بزنید.

3- به مرحله نام‌های درخواستی وارد می‌شوید در این مرحله 5 اسم پیشنهادی که می‌خواهید را وارد کنید.

4- گام بعد میروید در این مرحله به شما یک کد پیگیری تعلق میگیرد که در بالای صفحه می‌آید.

5-به مرحله بعد که موضوع و مدت زمان فعالیت در آن باید قرار بگیرد، طبق موضوع فعالیت که در بالا در خصوص آن توضیح داده شد، قرار میگیرد.

6- در گام بعدی سرمایه شرکت را باید وارد نمایید.

7- وارد شدن به گام بعدی مشخصات اشخاص که قرار است در شرکت باشند مشخص میگردد و بعد از آن سمت اشخاص را اعلام میکنیم.

8- بعد از این مرحله صورتجلسه موسسین را طبق فرمت اداره ثبت و طبق مشخصات کامل افراد پر میکنید.

9- به مرحله تقاضانامه که همانطور که توضیحات خدمت شما اعلام شد پر کنید.

10- به گام بعد که اساسنامه و شرکت نامه شرکت است وارد و پس ازتکمیل کلیه مراحل پذیرش را در سامنه زده و پرینت پذیرش اینترنتی را دریافت می‌کنید.

11- پس از طی کلیه این مراحل برای تایید نام منتظر شده و بعد از تایید نام تمام اوراق را در قسمت نام شرکت نامی که تایید شده است را وارد کرده و تمامی اوراق را پیرینت گرفته و به امضا کلیه اعضا می‌رسانیم و از هر کدام دو نسخه پرینت تهیه و برای اداره ثبت ارسال می‌نمائیم البته لازم به ذکر است این توضیحات ثبت سامانه ثبت شرکت با مسئولیت محدود می باشد و همچنین برای ارسال مدارک گواهی عدم سوء پیشنه و کپی برابر اصل اوراق ثبتی و اقرار نامه مدیران نباید فراموش گردد.