ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، آبادی - 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، آبادی - 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افآبادی واجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

198. ثبت شرکت باشگاه ورزشی

یکی از ارکان ثبت هر شرکتی موضوع فعالیت آن می‌باشد که بایستی با توجه به هدف موسسین از ثبت شرکت تنظیم و در سامانه ثبت شرکتها بارگذاری گردد. موضوع فعالیت شرکتها طی دستورالعملی که از طرف اداره ثبت شرکتها اعلام و ابلاغ شده است در 3 دسته مجزا تقسیم بندی می‌شوند.

اولین دسته آن موضوعاتی هستند که برای بخش خصوصی و در قالب شرکتهای خصوصی قابل ثبت و انجام نمی‌باشد و مطابق با قوانین برنامه چهارم و پنجم توسعه در اختیار دولت می‌باشد مانند قانون گذاری، تحقیقات بنیادی و از این دست موضوعات.

دسته دوم، موضوعاتی می‌باشند که افراد جهت ثبت شرکت ملزم به اخذ و ارائه مجوز از مراجع ذیصلاح به اداره ثبت شرکتها می‌باشند. موضوعاتی مانند موسسات خیریه، آژانس‌های مسافرتی از این جمله هستند که برای ثبت آنها نیاز به هماهنگی اولیه با سازمان مربوطه و دریافت اطلاعات جهت ثبت میباشد چرا که در چنین مواردی، سازمان مربوطه تنها در صورت رعایت قوانین مطرحه خود اقدام به ارائه مجوز می‌نماید لذا دریافت اساسنامه مصوب از آن سازمان جهت ارائه به اداره ثبت الزامی و ضروری می‌باشد.

و دسته سوم آن دسته از موضوعاتی هستند که گرچه ماهیت اصلی کار نیازمند اخذ مجوز می‌باشد ولی با هماهنگی که بین اداره ثبت شرکتها و سازمان‌های مربوطه انجام گرفته است، ارائه مجوز منوط به ثبت شرکت بوده و این امر موکول می‌شود به دریافت مدارک ثبتی لذا اداره ثبت شرکتها امکان ثبت این شرکتها یا موسسات را با موضوعاتی مشخص شده، فراهم کرده تا شرایط رشد تجارت و کسب و کار یا خدمات در کشور فراهم آید. لذا متقاضیان می‌توانند در ابتدا اقدام به ثبت شرکت یا موسسه مورد نظر نموده و سپس با ارائه مدارک ثبتی خود به سازمان مربوطه نسبت به اخذ مجوزهای لازم اقدام نمایند.

یکی از موضوعاتی که در دسته سوم جای گرفته است، انجام فعالیت و ارائه خدمات در زمینه امر ورزش می‌باشد، از این جهت  متقاضیان و فعالان عرصه ورزش می‌توانند ثبت شرکت مورد نظر خود را انجام داده و شروع به فعالیت نمایند.

موضوعی که در خصوص اینگونه اشخاص قابل ثبت می‌باشد توسط بخشنامه اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری به وضوح اعلام و در اختیار افراد قرار گرفته است. تصدی به فعالیتهای ورزشی و تاسیس باشگاه ورزشی از جمله این موضوعات میباشد.

شرکت‌های با موضوع ورزشی می‌توانند به صورت مسئولیت محدود یا سهامی خاص ثبت گردند.

افرادی که تحت عنوان موسس اقدام به ثبت شرکت با مسئولیت محدود می‌نمایند بایستی سرمایه‌ای را جهت راه اندازی شرکت جمع آوری کرده و در اختیار هیئت مدیره یا مدیرعامل قرارداده تا اقدامات لازم جهت ثبت شرکت را انجام دهند، به طور کلی مدیرعامل شرکت به عنوان نماینده تام الاختیار اجازه انجام امور ثبتی را داشته و می‌تواند این وکالت را به شخص دیگری منتقل نمایند. حداقل سرمایه‌ای که لازم است در نظر گرفته شود مبلغ یک میلیون ریال می‌باشد که از طرف موسسین فراهم میشود.

موسسین مجاز به استفاده از کلمه ورزش یا ورزشی در نام شرکت خود می‌باشند بدون اینکه نیازی به ارائه مدارک خاصی داشته باشند.

ثبت شرکت باشگاه ورزشی همچنین می‌تواند در قالب شرکت سهامی خاص انجام شود که به این منظور لازم است تا سهامداران حداقل 35 درصد سرمایه اولیه شرکت را با افتتاح حسابی نزد یکی از بانکها واریز کرده تا با ارائه مدارک و مستندات بانکی آگهی ثبتی شرکت صادر گردد. نکته مهم در شرکتهای سهامی خاص حضور 3 سهامدار می‌باشد که اعضای هیئت مدیره را نیز تشکیل می‌دهند. علاوه بر این دو نفر به عنوان بازرس به تصویب مجمع عمومی موسس رسیده و طی صورتجلسه‌ای اعلام میگردد.

با ارائه مدارک شناسایی افراد و دریافت و ارائه گواهی عدم سوء پیشینه اقدامات مربوط به ثبت شرکت باشگاه ورزشی گردیده و مدارک ثبتی مربوطه صادر خواهد شد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت باشگاه ورزشی در قالب شرکت با مسئولیت محدود:

 • مدارک شناسایی تمام افراد که در دفاتر اسناد رسمی برابر با اصل شده باشد
 • گواهی عدم سوء پیشینه برای مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره
 • دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومی موسسین با امضای موسسین
 • دو نسخه اساسنامه با امضای موسسین
 • دو نسخه تقاضانامه با امضای موسسین
 • دو نسخه شرکتنامه با امضای موسسین

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت باشگاه ورزشی در قالب شرکت سهامی خاص:

 • تصویر برابر با اصل کارت ملی و شناسنامه تمام افراد
 • گواهی عدم سوء پیشینه مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و بازرسین
 • مدارک بانکی مبنی بر پرداخت حداقل 35 درصد از سرمایه اولیه شرکت
 • دو نسخه اساسنامه با امضای سهامداران
 • دو نسخه اظهارنامه با امضای سهامداران
 • دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومی موسس با امضای موسسین
 • دو نسخه صورتجلسه هیئت مدیره با امضای اعضای هیئت مدیره

 ارائه و ارسال مدارک فوق از طریق پست انجام گرفته و پس از بررسی‌های کارشناس اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری نتیجه از طریق پایگاه سامانه اداره ثبت شرکتها به اطلاع متقاضی می‌رسد.