ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، آبادی - 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، آبادی - 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افآبادی واجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

163. ثبت شرکت با موضوع بازاریابی شبکه ای

بازاریابی شبکه ای نوعی بازاریابی چند سطحی و لایه لایه می‌باشد. در این متد از بازاریابی افراد حقیقی ویا حقوقی چند لایه از افراد بازاریاب یک محصول تا رسیدن به دست مصرف کننده می‌باشند. در بسیاری از کشور‌ها از جمله ایران برخی از شر کت‌ها اقدام به فروش محصولات خود از طریق این نوع بازاریابی می‌کنند. روش کار این شرکت‌ها و یا به عبارت دقیق‌تر روش این نوع بازاریابی تعیین یک نماینده فروش می‌باشد که ضمن تبلیغ و فروش محصولات شرکت نفراتی را نیز جذب نموده و برای فروش محصولات شرکت آموزش می‌دهد. نمایندگان فروش پس از فروش محصولات شرکت به افراد زیر مجموعه درصدی از سود محصول را به عنوان مزد و یا درصد خود دریافت می‌کنند و به همین ترتیب تمامی افراد زیر مجموعه نیز در هنگام فروش و بازاریابی محصول درصدی را به عنوان مزد دریافت می‌کنند.

این نفرات بسته به نوع جایگاهشان در این هرم بازاریابی درصد‌های سود متفاوتی دریافت می‌کنند. پس طبیعی است هر کدام از افراد بازاریاب محصولات تنها یکی از کارهای آنها است و برای بدست آوردن سود بیشتر مجبور به شناسایی و تربیت بازریاب‌های دیگر و قرار دادن ایشان در زیر مجموعه خود می‌باشند و به این ترتیب این هرم همواره بزرگتر شده، فروش محصولات شرکت بالا رفته و سود بیشتری نصیب صاحبین شرکت شده و از این سود مبلغ مشخصی به حساب بازاریابان شبکه‌ای و یا لایه‌های بازاریاب شرکت واریز خواهد شد.

فعالیت این شرکت‌ها بسته به بازار مصرف و نیاز جامعه و وجود مشتریان کالا و خدمات شرکت هیچ موقع قطع نشده و این شبکه همیشه می‌تواند گسترش پیدا کرده و حتی در مراحلی به کشورهای دیگر نیز گسترده شود.

اما اینکه چه لزومی دارد که این فعالیت‌ها در قالب شرکت انجام شود استناد می‌کنیم به دستور العمل نحوه صدور مجوز و نظارت بر فعالیت شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای که از سوی معاونت توسعه بازرگانی داخلی وزارت بازرگانی تصویب و ابلاغ شده است. در این دستور العمل به صراحت قید شده است که هر گونه فعالیت بازاریابی شبکه‌ای باید در قالب شرکت و با مجوز وزارت بازرگانی انجام پذیرد و چنانچه هر نهاد و گروهی بدون مجوز اقدام به فروش و بازار یابی شبکه‌ای نماید طبق قانون متخلف شناخته شده و با وی برخورد خواهد شد.

این دستور العمل حتی تنوع و نوع محصولات و کیفیت آنها را منوط به اخذ تاییدیه کمیته نظارت کرده است. پس هر گونه کالا و خدمات با دریافت مجوز از کمیته نظارت می‌تواند در شرکت‌هایی که قانونا به ثبت رسیده و فعالیت آنها مجاز می‌باشد بصورت شبکه‌ای به فروش رسیده و برای آنها بازاریابی شود.

هر چند ثبت شرکت بازاریابی شبکه ای مانند سایر شرکت‌ها توسط اداره ثبت شرکت‌ها انجام می‌پذیرد ولیکن باید توجه داشت که این نوع شرکت‌ها باید مواردی و شرایط خاصی را داشته و رعایت نمایند متقاضیان ثبت شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای باید طرحی توجیهی تجاری مناسبی را ارائه نمایند وبرای آن باید اهداف و  برنامه‌های عملیاتی  پیش بینی شده‌ای را آماده کرده و ارائه نمایند.   این طرح باید روشن و شفاف و مستند شده باشد. قابلیت ارزیابی و نظارت داشته باشد و توجیه اقتصادی خوبی داشته باشد.

این طرح باید قبل از هر گونه فعالیتی به تصویب کمیته نظارت رسیده باشد و تمامی مراحل با توجه به طرح تایید شده انجام پذیرد. چراکه با بی توجهی به طرح تصویب شده مرکز امور اصناف و بازرگانان می‌تواند مجوز تاسیس را لغو و یا ابطال نماید.

با تصویب اولیه طرح تجاری  متقاضیان می‌توانند با آماده کردن پیش نویس اساسنامه و اظهارنامه نسبت به ثبت شرکت اقدام نمایند. مرکز امور اصناف و بازرگانان پس از تایید کمیته نظارت مسئول تایید اولیه و صدور موافقت مقدماتی و همچنین مجوز نهایی فعالیت شرکت بازاریابی شبکه‌ای می‌باشد.

به منظور صدور مجوز فعالیت بازاریابی شبکه ای متقاضیان باید درخواست خود را بصورت کتبی به همراه مدارک مورد اشاره در ماده‌ای 2 دستورالعمل مذکور به مرکز امور اصناف و بازرگانان ارائه نمایند. این مدارک مورد بررسی اولیه قرار می‌گیرد و در صورت تکمیل بودن و داشتن شرایط اولیه برای اعلام نظر و تایید به کمیته نظارت ارجاع داده می‌شود. این کمیته اقدام به رسیدگی به مدارک نموده و چنانچه صلاحیت متقاضی را تایید نمایند برای صدور موافقت مقدماتی مراتب به امور اصناف و بازرگانان ارجاع داده خواهد شد. مرکز امور اصناف و بازرگانان با دریافت تاییدیه کمیته نظارت موافقت نامه مقدماتی را برای متقاضی صادر می‌کند. کمیته نظارت همچنین اقدام به بررسی شرایط احراز متقاضی خواهد نمود و در صورتیکه متقاضی شرایط و ضوابط لازم را مطابق ماده 2 دستورالعمل داشته باشد اقدام به ارائه تاییدیه برای صدور مجوز فعالیت بازاریابی شبکه‌ای برای مرکز امور اصناف و بازرگانان خواهد نمود.

برگزاری سمینارهای تبلیغاتی و یا تاسیس دفتر و داشتن نشست‌های کاری با رعایت مندرجات اساسنامه و طرح تجاری مصوب کمیته نظارت پس از صدور مجوز بلامانع می‌باشد. همچنین مرکز امور اصناف و بازرگانان می‌تواند شرکت‌های دارای مجوز را مطابق با معیارهای تعیین و تصویب شده توسط کمیته نظارت  بررسی و رتبه بندی کرده و نتایج آن را بصورت عمومی منتشر نماید.

برای ثبت شرکت بازاریابی شبکه ای متقاضیان باید اقدام به دریافت و تکمیل و ارائه چهار فرم بنمایند. فرم اولی مربوط به  اطلاعات متقاضیان و نحوه فعالیت مورد نظر آنها می‌باشد. فرم دوم به نحوه پرداخت حق الزحمه بازاریابان در شرکت می‌پردازد و اطلاعات مربوط به ان باید توسط متقاضیان تکمیل شود. اطلاعات  امور مالی  شرکت در فرم سوم تکمیل خواهد شد و سایر اطلاعات که باید به پیوست ارائه شود مانند اوراق، اسناد و کاتالوگ و بروشور و. .. در فرم چهارم درج و پیوست می‌شود.

پس از تکمیل فرم‌های فوق، برای کالاهایی که در این شرکت ارائه خواهد شد چنانچه نیاز به مجوز خاصی دارند، باید مجوز مربوطه از مراجع ذی صلاح تهیه شده باشد و  به اداره ثبت شرکت‌ها ارائه شود.

متقاضین همچنین باید در برگه‌ای مکتوب تمامی شرایط شرکت اعم از نوع بازاریابی، تسویه حساب، نحوه فعالیت شرکت و ساعات کاری، نوع تبلیغات، نحوه تسویه حساب با بازاریابان و سود آنها، ابزارهای مورد استفاده برای فروش و بازاریابی، نحوه عودت و شکایت مشتریان، نوع آموزش و اطلاع رسانی‌ها و. .. . همه با امضاء ارائه شود و در نسخه‌ای دیگر طرح تجاری و فرآیند بازاریابی باید شفاف وقابل استناد و ارزیابی به همراه توجیه اقتصادی برای شرکت و بازاریابان توضیح داده شود. این نوع شرکت‌ها تنها می‌توانند اقدام به بازاریابی شبکه‌ای نموده و از فعالیت‌های دیگر منع شده‌اند و این موضوع باید در اساسنامه به صراحت بیان شود.

و اما باید‌ها و نباید‌های شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای که ادامه حیات آنها را می‌تواند تحت الشعاع قرار دهد:

- شرکت بازاریابی شبکه‌ای موظف است برای درخواست‌های مشتریان خود حداکثر ظرف 10 روز اقدام نموده و کالای مورد درخواست را به دست ایشان برساند.

- شرکت نمی‌تواند مشتریان و یا بازاریابان را مجبور به انتخاب کالایی خاص نموده و یا کالایی جایگزین برای انها ارسال نماید (البته در صورتیکه قبلا در طرح تجاری به صورت شفاف این موضوع آورده شده باشد و اطلاع رسانی دقیقی صورت گرفته شده باشد این موضوع می‌تواند منتفی باشد)

- با اولین شکایت کمیته نظارت می‌تواند وارد عمل شده و در صورتیکه ادعای مشتری تایید شد توسط مرکز امور  اصناف و بازرگانان اخطاریه‌ای پنج روزه  برای شرکت صادر کند تا سریعا به شکایت مشتری رسیدگی و رضایت وی جلب شود. در صورتیکه شرکت اقدامی انجام ندهد مرکز امور اصناف و بازرگانان می‌تواند مجوز فعالیت شرکت را لغو نماید.  

- چنانچه مشتریان و یا بازاریابان برای دریافت وجه و یا کالای خود در موعد تعیین شده اقدام نکنند و یا در محل حضور نداشته باشند، شرکت نسبت به قصور آنها دینی نداشته و هیچگونه خسارت و وسودی نباید به مشتری و یا بازاریاب پرداخت نماید.

- داشتن حداقل مدرک کارشناسی و یا معادل آن برای مدیر عامل و اعضاء هیئت مدیره الزامی است.

- حداقل سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت 400. 000. 000 میلیون ریال می‌باشد.

- هرگونه پرداخت پورسانت و پاداش به مشتریان و بازاریان خارج از چهارچوب طرح تجاری مصوب ممنوع می‌باشد.

- میزان پرداخت سود، پاداش و پورسانت ضمن درج در طرح تجاری باید برای تمامی سطوح کاملا روشن و قابل سنجش و اندازه گیری باشد.

- نسبت کفایت سرمایه شرکت، توسط کمیته نظارت اعلام می‌شود و این نسبت باید کاملا رعایت شود.

- قیمت‌ها باید مطابق با نرخ تعیین شده در بازار باشد و چنانچه در بازار مشابهی برای کالا وجود ندارد باید تابع قوانین و مقررات قیمت‌ها لحاظ شوند.

- اقدام به گسترش شبکه انسانی و جذب توزیع کننده صرف کالا و پولگردانی، فروش کالاها و محصولات موهوم، خرید و فروش جایگاه  در نمودار درختی و فروش و پیش فروش محصولاتی که تولید آنها مشروط و محتمل است ممنوع می‌باشد.

- اعضاء باید کتبا تعهد نمایند که مطابق با فهرست تایید شده کمیته نظارت اقدام به انتخاب بازرس و حسابرس برای شرکت و ظرف مدت تعیین شده خواهند نمود و گزارشات مالی ماهانه و سالانه خود را به کمیته نظارت ارائه و نماینده این کمیته در مجامع عمومی آنها شرکت داده خواهد شد.

- نرم افزار‌هایی مورد تایید کمیته نظارت تنها می‌توانند در این شرکت‌ها راه اندازی شوند. این نرم افزار‌ها باید قابلیت‌های مختلفی داشته باشند مانند امکان تامین اطلاعات مورد نیاز کمیته نظارت بصورت لحظه ای. همچنین استخراج آمار و اطلاعات مالی شرکت بایدبصورت فوری ممکن باشد تا در صورت نیاز کمیته نظارت بتواند بدون وقفه به انها دسترسی پیدا کند.

- در قراردادی که فی ما بین شرکت و بازرسان و حسابرسان منعقد می‌شود باید  به بازرسان و حسابرسان اجازه بازرسی و بررسی لحظه به لحظه عملیات‌های مالی داده شده باشد تا در صورت تخطی این افراد مراتب را فورا به کمیته نظارت منعکس کنند.

ثبت شرکت بازاریابی شبکه ای چند سالی است در ایران پایه گذاری شده و انجام ثبت این نوع شرکت‌ها دارای پروسه پیچیده و طولانی مدتی خواهد شد بخصوص اگر از مشاوره افراد توانمند و متخصصین این حوزه استفاده نشود. این شرکت با تکیه بر دانش و تخصص کارکنان و مشاورین خود می‌تواند بهترین انتخاب برای انجام امور ثبتی شما باشد.