ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، آبادی - 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، آبادی - 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افآبادی واجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

196. ثبت شرکت تولیدی

رونق و رشد اقتصادی در هر کشوری منوط به رشد و توسعه تولید و تولیدی‌ها می‌باشد. وجود واحد‌های تولیدی به طور قابل توجهی منجر به اشتغال زایی و ایجاد درآمد در سطح جامعه خواهد شد و گردش‌های مالی که در نتیجه آن حاصل میگردد باعث رشد و توسعه دیگر صنایع و مشاغل میگردد. چنانچه به وضوح می‌توان دید در کشورهایی که بحث تولید مورد توجه قرار گرفته است وابستگی به کشورهای دیگر بسیار کمتر شده و خودکفایی در آن کشورها دیده می‌شود. جنبه دیگر حمایت از امر تولید، راه اندازی و توسعه بخش صادرات می‌باشد که نه تنها از خروج ارز از کشور جلوگیری کرده بلکه منجر به ورود منابع مالی به کشور خواهد شد. لذا بر مسئولین واجب است تا بر تشکل‌هایی که در امر تولید فعالیت می‌کنند و یا اینکه قصد ورود به این عرصه را دارند توجه ویژه نموده و حمایت خود را به هر شکل ممکن نشان دهند.

از طرفی برای ساماندهی و برنامه ریزی به حمایت‌های فوق و به طور کلی وجود نظم و یکپارچگی لازم است تا اشخاصی که در زمینه تولید فعال می‌باشند اقدام به معرفی خود در قالب اشخاص حقوقی نمایند تا از حمایت‌ها و تسهیلات موجود بهره‌مند گردند.

متولی ساماندهی به این امر در کشور ما ایران، قوه قضائیه و به طور تخصصی اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری می‌باشد که با استفاده از سامانه‌ای که در اختیار افراد قرار گرفته است می‌توان اقدام به ثبت شرکت یا ثبت موسسه مورد نظر خود نمود.

لذا آگاهی از چگونگی ثبت شرکت و مراحل و مدارک مورد نیاز، اولین مرحله در امر راه اندازی یک شخصیت حقوقی می‌باشد. ثبت شرکت در ایران در انواع مختلفی بنابر قانون تجارت قابل انجام است. از پرکاربردترین  شرکتهایی که مورد استفاده قرار میگیرد ثبت شرکت با مسئولیت محدود و ثبت شرکت سهامی خاص می‌باشد.

بنابراین هر شخص یا اشخاصی که در حوزه تولید در زمینه‌های مختلف مشغول به فعالیت می‌باشند و قصد اقدام جهت ثبت شرکت تولیدی دارند می‌توانند با مراجعه به اداره ثبت شرکتها و از طریق سامانه ثبت شرکت، درخواست خود را ارسال و در انتها مدارک ثبت شرکت خود را دریافت نمایند.

ولی از آنجائیکه انجام چنین کاری مستلزم صرف زمان می‌باشد و به تخصص کافی نیاز دارد، می‌توانید ثبت شرکت خود را به مشاوران و کارشناسان موسسه پونل سپرده تا با خاطری آسوده و در کمترین زمان به نتیجه مطلوب و مورد نظر برسید.

چنانچه پیش از این گفته شد ثبت شرکت تولیدی در قالب شرکت با مسئولیت محدود و سهامی خاص قابل انجام می‌باشد. لذا به بررسی مراحل و مدارک مورد نیاز در این زمینه می‌پردازیم.

اگر قصد ثبت شرکت تولیدی با قالب مسئولیت محدود داشته باشید بایستی حداقل 2 نفر را به عنوان دارنده سهم الشرکه شرکت معرفی نموده و از بین یا خارج از آنها به انتخاب هیئت مدیره مبادرت نمائید. با در نظر گرفتن سرمایه‌ای جهت ثبت شرکت که حداقل 100 هزارتومان بوده و تدارک مرکز فعالیت شرکت بایستی در خصوص زمینه فعالیتی که شرکت تولیدی قرار است در آن زمینه فعالیت نماید بحث و تصمیم گیری نموده تا با ارائه مدارک شناسایی افراد امکان ثبت شرکت فراهم گردد.

موضوع فعالیت شرکت، ماهیت اصلی آن را نشان داده و تعیین کننده حد و مرز اموری است که شرکت در آنها می‌تواند اقدام به تولید یا خدمات دیگر نماید. ثبت شرکت تولیدی بایستی دارای موضوع فعالیت مرتبط و در عین حال جامعی باشد لذا باید توجه داشت که ارائه و درج موضوع فعالیت امری تخصصی و مهم می‌باشد که بهتر است از کارشناسان مربوط راهنمایی‌های لازم اخذ گردد.

کارشناسان و مشاوران موسسه پونل همواره آماده همکاری و یاری به شما عزیزان می‌باشند.

به طور کلی، امر تولید در زمینه‌های مختلف جزو آن دسته از موضوعاتی نیست که مستلزم اخذ مجوز باشد مگر اینکه مورد درخواستی شامل مواردی باشد که در مالیکت حاکمیت کشور بوده و یا ارتباط مستقیم با سلامت انسان داشته باشد. به عنوان مثال تولید در زمینه صنایع دستی و یا تولید تسلیحات نظامی از مواردی است که مشمول  اخذ و ارائه مجوزهای لازم می‌باشد ولی ثبت شرکت تولیدی با موضوعات مواد غذایی، کشاورزی و تولیدات صنعتی یا فرآورده‌های جانبی نفتی نیازی به ارائه مجوز ندارد.

ثبت شرکت سهامی خاص با زمینه تولیدی نیاز به حضور دائم 3 سهامدار و 2 بازرس دارد. هیئت مدیره از بین سهامداران انتخاب شده و مجمع عمومی موسسین برای مدت 2 سال هیئت مدیره را انتخاب می‌نماید. سهامداران موظف به واریز 35 درصد از سرمایه اولیه شرکت در حسابی به نام شرکت می‌باشند و ارائه گواهی عدم سوء پیشینه برای تمام مدیران و بازرسین الزامی می‌باشد.

پس از انجام تشریفات اولیه ثبت شرکت تولیدی و انجام اقدامات مربوطه از طریق سامانه ثبت شرکت، با امضای اسناد مربوطه در نهایت شرکت تولیدی به ثبت رسیده و در قالب آگهی ثبتی صادر شده و با چاپ در روزنامه رسمی و کثیرالانتشار به اطلاع عمومی می‌رسد.

بنابر این لازم است تا با فراهم آوردن شرایط ثبت شرکت بدون اتلاف وقت و هزینه موجبات پیشرفت بخش تولید و به دنبال آن اقتصاد کشور عزیزمان را میسر سازیم.

از این جهت مشاوران و کارشناسان موسسه پونل بطور مستمر در خدمت شما عزیزان بوده تا شما را از ابتدای ثبت شرکت و در تمام مسیر این فعالیت ارزشمند یاری نمایند.