ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افسعدابادیواجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

166. ثبت شرکت دانش بنیان

برای ثبت شرکت دانش بنیان باید یا از اعضاء هیئت علمی یک دانشگاه باشید و یا از سهام یک دانشگاه برای ثبت شرکت استفاده نمایید. شرکت‌های دانش بنیان در واقع یا کاملا متعلق به یک دانشگاه و یا واحد پژوهشی می‌باشند و یا بیشتر سهام ان یعنی 51% سهام به بالای آن مربوط به اعضاء هیئت علمی دانشگاه‌ها و یا مراکز پژو هشی می‌باشد. شرکت‌های دانش بنیانی که سهام مربوط به دانشگاه در آنها کمتر از 50% باشد خصوصی تلقی می‌شوند و چنانچه سهام بیشتر آن مربوط به دانشکاه باشد شرکت دانش بنیان دولتی محسوب می‌شوند.

در این شرکت‌ها عموما عده‌ای صاحب تخصص و دانش اقدام به تهیه اطلاعات و دانشی خاص نموده و محصولات این شرکت‌ها قالبا موارد علمی و بنیادی می‌باشد و برای آنها درآمد زایی می‌کند. با توجه به ملموس نبودن محصولات و دارایی این نوع شرکت‌ها حفظ حقوق معنوی و دانش و اطلاعات این شرکت‌ها بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

با تصویب تاسیس شرکت دانش بنیان در آئین نامه مالی و معاملاتی دانشگاه و واحد پژوهشی، دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی می‌توانند نسبت به ثبت شرکت دانش بنیان و فعالیت در این حوزه اقدام نمایند. ثبت و تاسیس شرکت دانش بنیان با نظر هیئت علمی و تایید دانشگاه و مرکز پژوهشی می‌باشد و در برخی از موارد نیز خود دانشگاه و یا واحد پژوهشی با داشتن ایده مناسب می‌تواند ثبت شرکت دانش بنیان را به هیئت علمی خود پیشنهاد دهد.

به منظور ثبت شرکت دانش بنیان باید شاخصه‌های زیر رعایت گردد:

شاخصه‌های عمومی شرکت متقاضی

دو سوم از اعضاء هیئت مدیره شرکت باید حداقل دو مورد از موارد زیر را احراز نمایند:
دارای مدرک تحصیلی کارشناسی باشند
سه سال سابقه کاری در حوزه ثبتی شرکت و یا سه سال سابقه مدیریت داشته باشند.
حداقل یک اختراع ثبت شده داخلی و یا یک اختراع بین المللی در حوزه فعالیت شرکت داشته باشند.
بیشتر از نیمی ازدرآمد شرکت دانش بنیان از طریق عقد قرارداد برای فروش محصولات و خدمات شرکت باشد. البته شرکت‌هایی که مشغول تجاری سازی محصولات شرکت خود می‌باشند در صورتیکه بازار مطمئنی داشته باشند و یا نمونه تولیدی موفقی را داشته باشند استثناء هستند.

حداقل 6 ماه بیمه برای حداقل 3 نفر از کارکنان تمام وقت شرکت پرداخت شده باشد. نباید هیچ بد عهدی، سوء سابقه و تخلفی در انجام تعهدات شرکت وجود داشته باشد

شاخص‌های اختصاصی شرکت متقاضی

تولید کننده محصولات دانش بنیا ن باشد
با استفاده از تحقیق و توسعه به نهایدنه سازی و بومی سازی دانش فنی مربوطه پرداخته باشد
گواهینامه انطباق با استاندارد و تاییدیه‌های دیگر را دریافت کرده باشد.
حداقل 30% از کارکنان تمام وقت شرکت باید دارای مدرک حداقل کارشناسی باشند.
حداقل 7% فروش سالیانه صرف تحقیق و توسعه شرکت شود.
هر دو سال یکبار کالای دانش بنیان عرضه و یا ارتقا داده شود.

سهام دانشگا ه‌ها و مراکز پژوهشی در شرکت‌های دانش بنیان به صورت‌های مختلف می‌باشد:

یا از اعتبار دانشگاه و واحد پژوهشی استفاده می‌شود و قسمتی از سهام یعنی حداقل 5% به نام دانشگاه یا واحد پژوهشی است.
شرکت دانش بنیان بر اساس یافته‌های دانشگاه و یا برخی از یافته‌ها و تحقیقات دانشگاه و یا مراکز پژوهشی شکل می‌گیرد و به همین دلیل قسمتی از سهام شرکت دانش بنیان به نام دانشگاه و یا واحد پژوهشی می‌شود البته با توافق سهامداران که از همان دانشگاه یا واحد پژوهشی می‌باشند ویا مشترک با سهامداران حقیقی و حقوقی دیگر می‌باشند. البته در این مورد با توجه به نوع یافته‌ها گاها تمامی سهام متعلق به دانشکاه و یا واحد پژوهشی خواهد شد.

دانشگاه به عنوان سرمایه گذار و یا تامین کننده سرمایه شرکت عمل خواهد کرد و بخشی از سهام شرکت با توجه به سرمایه‌ای که دانشگاه پرداخت می‌نماید به دانشگاه تعلق می‌گیرد.
دانشگاه ممکن است بخش یا کل خدمتی را به شرکت دانش بنیان ارائه نماید. مثلا محل کار را در اختیار آنها قرار دهد و یا وسایلی برای آنها تهیه و در اختیارشان قرار دهد و به همین میزان قسمتی از سهام شرکت به نام دانشگاه یا مرکز پژوهشی می‌شود.
در بسیاری از موارد ثبت شرکت دانش بنیان بصورت دولتی بوده و به خودی خود حداقل 50% سهام شرکت در بدو تاسیس به نام دانشگاه می‌باشد.
هر دانشگاه می‌تواند یک شرکت مادر و اصلی در همان سال نخست به ثبت رسانده و راه اندازی نماید.
اولویت ثبت شرکت دانش بنیان در مواردی است که با مشارکت شهرداری و یا دانشگاه همان منطقه باشد.
ثبت شرکت دانش بنیان تشکیلات و شرایط کامل مستقل از دانشگاه و یا مراکز پژوهشی دارد و بصورت شخصیت حقوقی کاملا مستقل شناخته می‌شود. دانشگاه و یا پژوهشگاه مانند سایر سهامداران تنها به میزان سهام خود در شرکت دانش بنیان و مدیریت آن تاثیر گذار می‌باشد و به همان اندازه سهام خود جوابگوی تعهدات شرکت بوده و از سود و زیان آن بهره می‌برد.

همچنین تشکیلات و سازمان‌های حقوقی دیگر نیز می‌توانند در شرکت‌های دانش بنیان سرمایه گذاری کرده و سهام خریداری نمایند و در بسیاری از شرکت‌های دانش بنیان سرمایه گذاری این سازمان‌ها برای رسیدن به بهره وری و بازار هدف تاثیر به سزایی داشته و موفقیت آنها را بیشتر تضمین می‌نمایند. شرکت‌های دانش بنیان چنانچه بیش از 50% سهام خود را از شرکت‌های دولتی تامین نمایند باید تصویب هیئت وزیران را قبلا دریافت کرده باشند.

رییس و معاونین دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی مادامیکه به دارای پست و سمت در دانشگاه و مرکز پژوهشی می‌باشند نمی‌توانند سمتی در هیئت مدیره شرکت‌های دانش بنیان داشته باشد و یا حتی به مدیر عامای این شرکت‌ها نائل شوند هر چند بیشتر سهام این شرکت متعلق به دانشگاه یا مرکز پژوهشی باشد.

سهام اعضاء هیئت علمی دانشگاه‌ها و یا مراکز پژوهشی در شرکت‌های دانش بنیان خصوصی یا به اندازه سرمایه واقعی آنها خواهد بود و یا به اندازه وقت و زمان و یا مشارکت آنها در مالکیت فکری موضوع شرکت دانش بنیان تعیین می‌شود. همچنین اشخاص حقیقی داخل و یا خارج از دانشگاه نیز با توجه به شرایط مصوب دانشگاه و یا بنا بر دلایل خاص می‌توانند سهامدار شرکت دانش بنیان خصوصی باشند.

بنابر تایید عضویت علمی متقاضیان ثبت شرکت دانش بنیان، اعضاء هیئت علمی دانشگاه‌ها می‌توانند تمامی مالکیت یک شرکت دانش بنیان را دارا بوده و برای این منظور نیازی به تایید دانشگاه نیست.
به منظور ارائه درخواست ثبت شرکت دانش بنیان ابتدا باید وارد سامانه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکتهای دانش بنیان شد.
این سامانه به منظور ارزیابی و تایید صلاحیت شرکت‌های دانش بنیان توسط کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان راه اندازی شده سات چنانچه کارشناسان این حوزه صلاحیت یک شرکت را تایید نمایند ضمن اینکه شرکت می‌تواند ادامه فرآیند ثبتی خود را انجام دهد می‌تواند از تسهیلاات صندوق نوآوری و شکوفایی نیز استفاده نماید.
برای دریافت تأییدیه دانش بنیان بودن شرکت باید ابتدا به آدرس سامانه مراجعه و تمامی آئین نامه‌ها و قوانین موجود در این سایت را مطالعه نمود. سپس اطلاعات درخواستی را وارد کرده و مدارک مورد نیاز را اسکن و در سایت آپلود می‌نمایید. مدارک مورد نیاز که بای اسکن و آپلود شوند عبارتند از:

مدارک مورد نیاز اسکن شده برای تکمیل اطلاعات شرکت عبارت است از:

مجوز تاسیس، مجوز بهره برداری، اساسنامه، گواهینامه ثبت اختراع تایید شده، تصویر آگهی تاسیس درج شده در روزنامه رسمی، گواهی سوابق مدیریت در صورت وجود، آخرین لیست بیمه و حقوق و مزایا، تصویر آخرین تغییرات مندرج در روزنامه رسمی در صورت موجود بودن، تراز‌های مالی سال قبل، آخرین اظهارنامه مالیاتی، استانداردهای داخلی و خارجی، در صورت موجود نبودن استاندارد تاییدیه مراجع ذی صلاح، تاییدیه مراکز رشد ویا پارک‌های علم و فن آوری برای برنامه‌های تولید و یا طراحی کالاها و محصولات دانش بنیان، مستنداتی دال بر وجود بازار مصرف و یا اعلام نیاز برخی از مصرف کنندگان به همراه عقد قرارداد با تکمیل این مرحله باید مدارک ارسال شود و درخواستی برای دریافت تاییدیه دانش بنیان بودن برای کارگزوه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان ارسال شود. این درخواست به همراه یک سری از کپی‌های مدارک شرکت توسط دبیر کارگروه به یکی از کارگزاری‌های تایید شده ارجاع می‌شود تا این کارگزاری با استناد به آئین نامه تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان و سایر دستورالعمل‌های کارگروه ارزیابی، درخواست و مدارک را بررسی و در نهایت نظر کارشناسی خود را از طریق سامانه به دبیر خانه ارجاع می‌کند.

پس از اعلام نظر کارگزاری کمیته کارشناسی کارگزوه تشکیل و نظر کارگزار مورد بررسی قرار می‌گیرد و در صورت موافقت تاییدیه دانش بنیان بودن شرکت اعلام می‌شود. با دریافت این تاییدیه شرکت متقاضی برای دو سال به عنوان شرکت دانش بنیان شناخته شده و باید در این مدت فرآیند رتبه بندی شرکت خود را با توجه به معیارها و فرآیند‌های رتبه بندی انجام دهد.