ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، آبادی - 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، آبادی - 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افآبادی واجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

202. ثبت شرکت در جاجرود

یکی از دغدغه‌های در حال حاضر مسئولین شهر تهران حل معضل آلودگی و جلوگیری از مهاجرت افراد از شهرهای دیگر به تهران می‌باشد که خود دلیل اصلی شلوغی و آلودگی این کلان شهر می‌باشد.

یکی از اقدامات اصلی که در این زمینه بایستی انجام گیرد فراهم آوردن شرایط برای اشتغال افراد و کسب درآمد در مناطق زندگی خود می‌باشد تا از مهاجرت آنها به شهرهای بزرگتر مانند تهران جلوگیری شود.

با توجه به این مسئله که تمام فعالیتهای تجاری و اقتصادی افراد بایستی در قالب اشخاص حقوقی انجام شود لذا امکان ثبت شرکت در هر یک از مناطق شهری یکی از مسائلی است که می‌تواند منجر به تشویق افراد جهت حضور در آن مناطق و یا حتی سرمایه گذاری افراد از مناطق دیگر در آن مناطق باشد.

به این جهت لزوم حضور ادارات ثبت شرکت در هر یک از این مناطق امری ضروری به نظر می‌رسد.

استان تهران از این نظر به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شود که عمده قسمت آن مناطق 22 گانه شهر تهران می‌باشد که زیر نظر اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری فعالیت می‌نمایند.

شهرستانهای دیگری که در اطراف شهر تهران وجود دارند دارای مراجع ثبتی مخصوص به خود می‌باشند که امور ثبتی متقاضیان ثبت شرکت در این مناطق در این ادارات انجام می‌شود. البته برخی از این مناطق در حال حاضر دارای حوزه ثبتی جداگانه نیستند و همچنان زیر نظر اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری تهران فعالیت می‌کنند مانند شهر ری و اسلامشهر.

اما مناطق دیگر دارای حوزه‌های ثبتی مخصوص به خود می‌باشند مانند شهر جاجرود که از لحاظ ثبتی مربوط به حوزه ثبت شرکت شهر پردیس می‌شود.

لذا متقاضیان ثبت شرکت در این گونه مناطق بایستی توجه داشته باشند که از مراجعه به اداره کل ثبت شرکتهای تهران خودداری نمایند.

البته بایستی توجه داشت که بخش اولیه ثبت شرکت که مربوط به سامانه ثبت شرکتها می‌شود از طریق اینترنت و سایت اداره ثبت شرکتها انجام می‌شود. تایید نام و تهیه اسناد مربوطه مانند اساسنامه و سایر اسناد مربوطه مرحله بعدی می‌باشد که با مشخص شدن نام شرکت قابل انجام می‌باشد.

پس از امضای اسناد مربوطه و تهیه مدارک مورد نیاز، ارسال مدارک از طریق پست به حوزه ثبتی مربوطه انجام می‌شود تا جهت بررسی‌های کارشناسی اقدامات لازمه انجام گردد.

پس از تایید کارشناس مربوطه در حوزه ثبتی، صدور آگهی از طریق سامانه ثبت شرکتها به اطلاع متقاضی رسیده و در این مرحله با همراه داشتن پیشنویس آگهی مربوطه بایستی جهت اخذ اصل آگهی ثبتی اقدام شود.

تجربه کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت پونل در زمینه ثبت شرکت در تمام حوزه‌های ثبتی باعث شده است تا این موسسه خدمات ثبت شرکت را در تمامی حوزه‌های ثبتی در کمترین زمان ممکن و با بیشترین کیفیت به انجام برساند.

لذا از شما عزیزان دعوت میشود تا جهت انجام امور ثبتی خود با مشاوران پونل تماس حاصل نمایید تا از طریق وکلای پایه یک دادگستری تمامی مراحل ثبت شرکت شما به انجام برسد.