ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افسعدابادیواجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

200. ثبت شرکت در پردیس

ثبت شرکت به بیان ساده، شامل شراکتی است بین چند نفر که در زمینه‌ای مشترک قصد انجام فعالیتی را دارند و یا اینکه در حال فعالیت می‌باشند و اقدام به ثبت آن می‌نمایند. لذا افرادی که به این منظور تشکیل شراکت را داده‌اند می‌توانند اقدام به ثبت یکی از انواع شرکتی که به موجب تصمیم قانون گذار در نظر گرفته شده است، نمایند. شراکت بین افراد می‌تواند در هر زمینه و یا هر موضوع فعالیتی باشد و همچنین میتواند شامل قواعدی باشد که شرکا بین خود برقرار کرده اند. لذا ثبت شراکت بین افراد در قالب یکی از انواع اشخاص حقوقی که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد، مستلزم رعایت قواعد و قوانینی می‌باشد که تحت عنوان قانون تجارت و به صورت کامل و جامع در اختیار افراد قرار گرفته است.

مدارکی که به منظور ثبت شرکت در انواع مختلف آن مورد نیاز می‌باشد شامل مدارک هویتی و شناسایی و در مورد مدیران و اعضای هیئت مدیره گواهی عدم سوء پیشینه می‌باشد که ارائه آنها در تمام انواع شرکتها لازم می‌باشد و البته در خصوص هر یک از اشخاص حقوقی  با توجه به شرایط ثبت آنها ممکن است مدارک دیگری مورد نیاز باشد که بایستی همراه با مدارک فوق ارائه گردد.

سازمان ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری مرجع رسیدگی به انواع تقاضاهای ثبت شرکت می‌باشد که امکان ثبت انواع اشخاص حقوقی را فراهم آورده است. انواع اشخاص حقوقی قابل ثبت عبارتند از: 1- شرکت با مسئولیت محدود    2- شرکت سهامی (شامل سهامی خاص و سهامی عام)       3- شرکت تضامنی             4- شرکت نسبی      5 – شرکت تعاونی تولید و مصرف       6 – شرکت مختلط سهامی    7 – شرکت مختلط غیرسهامی

اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری در شهر تهران می‌باشد که در خصوص ثبت اشخاص حقوقی در مناطق 22 گانه تهران و مناطقی مانند شهرری و اسلامشهر که حوزه ثبتی مخصوص به خود را ندارند، نظارت مستقیم دارد.

اما در خصوص مناطق دیگری مانند پردیس یا دیگر مناطق، این سازمان اقدام به تشکیل مراجع ثبتی نموده است که متقاضیان ثبت شرکت در این مناطق می‌توانند با مراجعه به این مراجع ثبتی مراحل ثبت شرکت خود را انجام دهند.

مراحل ثبت شرکت در پردیس شامل بارگزاری اطلاعات مورد نیاز ثبت شرکت در سامانه اداره ثبت شرکتها می‌باشد که با توجه به حوزه ثبتی بایستی به طور صحیح انجام شود.

هرچند که مناطقی مانند پردیس حوزه‌های ثبتی مخصوص به خود را دارند ولی بخش عمده‌ای از روند ثبت آنها، در سازمان ثبت شرکتهایی که به عنوان زیرمجموعه اداره کل به این منظور احداث شده است و در حال حاضر در خیابان شیخ هادی مستقر می‌باشد انجام میگیرد.

به این منظور پس از ثبت نام در سامانه و دریافت پاسخ استعلام اسامی پیشنهادی برای شرکت که توسط کارشناس واحد تعیین نام مرکز شیخ هادی انجام میگردد بایستی اقدام به تهیه اسناد مربوطه نموده و پس از امضای اسناد همراه با سایر مدارک مورد نیاز به آن اداره ارسال گردد.

ذکر این نکته اهمیت دارد که تمام قواعد و قوانین ثبتی که در اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری تهران برقرار می‌باشد برای مناطقی مانند پردیس که حوزه ثبتی جداگانه دارند نیز لازم الاجرا بوده و تفاوتی از این نظر بین حوزه‌های ثبتی وجود ندارد.

پس از ارسال مدارک و مستندات مربوط به ثبت شرکت که با توجه به نوع شرکت در حال ثبت بایستی ارائه گردد، بررسی‌های کارشناسی توسط کارشناسان حوزه ثبتی مربوطه انجام شده و نتایج از طریق سامانه ثبت شرکتها اطلاع رسانی می‌گردد؛ لذا پس از صدور آگهی مربوطه می‌توان با مراجعه به حوزه ثبتی نسبت به دریافت اصل آگهی مربوطه اقدام نمود.

شما می‌توانید با استفاده از خدمات مشاوره و کارشناسی این شرکت، ثبت شرکت خود در هر یک از حوزه‌های ثبتی را به راحتی انجام دهید. وکلای موسسه حقوقی این موسسه تمام اقدمات لازم به ثبت شرکت در حوزه‌های ثبتی را به طور کامل انجام می‌دهند.