ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افسعدابادیواجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

260. ثبت شرکت در پونل

بسیاری از افراد به کسب و کار خود به صورت حقیقی مشغولند ولی در حال حاضر و در موقعیت فعلی با توجه به اهداف کلان کشور و در راستای ارتقاء و پیشرفت و بهبود اوضاع اقتصادی و انتفاعی برای انجام فعالیت‌های تجاری، اقتصادی، مالی و بازرگانی و راه اندازی کار می‌بایستی شرکت یا موسسه در چهارچوب قوانین مربوطه به ثبت برسد تا بتوان به صورت قانونی و پویا فعالیت نمود که ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها که یکی از زیر مجموعه‌های قوه قضائیه و نیز سازمان ثبت اسناد و انلاک کشور می‌باشد به ثبت می‌رسد.

خود اداره ثبت شرکتها دارای سامانه ثبت شرکت می‌باشد که سایت اطلاع رسانی قوانین، مقررات، بخشنامه‌ها و اطلاعیه‌های ثبت شرکتها می‌باشد که کلیه پذیرشها در خصوص پذیرش تامین شرکت، پذیرش صورتجلسات مربوط به شرکت، پذیرش در خصوص پلمپ دفاتر تجاری مربوط به شرکت اطلاعات عمومی شخصیت حقوقی ثبت شرکت، درخواست کد فراگیر مخصوص ثبت شرکت، پیگیری درخواست ثبت شرکت و انصراف از درخواست ثبت شرکت در این سامانه ثبت شرکت امکان پذیر می‌باشد.

همچنین سایت دیگری که مرتبط با ثبت شرکت می‌باشد متعلق به اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری می‌باشد که کلیه مراحل و مدارک مرتبط با ثبت شرکت و تامین شرکت، قوانین و بخشنامه‌ها و آمار و عملکرد. مقالات در خصوص ثبت شرکت قابل دسترسی برای همگان می‌باشد.

از آنجا که کلیه انجام مراحل ثبت شرکت از ثبت نام اولیه و پیش ثبت نام شرکت گرفته تا مراحل پایانی ثبت شرکت نیازمند و مستلزم تجربیات و اطلاعات کافی در این خصوص می‌باشد و مطابق با ضرب المثل معروف که خاطر نشان می‌کند که قبل از هر گونه اقدامی در زمینه ثبت شرکت با مشاوران و کارشناسان زبده و متخصص ما در موسسه حقوقی پونل تماس حاصل نمایید تا از جزئیات و کم و کیف تمام مراحل ثبت شرکت، هزینه ثبت شرکت و مدت زمان ثبت شرکت و مشاوره تخصصی در این خصوص با خبر شوید و نیز در خصوص توسعه شرکت توسط موسسه پونل، اطلاعات جامع و تمام و کمال در اختیار شما هموطنان گرامی و جان گذاشته شود.

کلیه اشخاص و فعالان در حوزه اقتصاد (فعالان اقتصادی) که قصد رقابت و پیشی گرفتن و ربودن گوی سبقت را دارند و متکی به ثبات و ارتقاء در بازار تجارت اقتصادی می‌باشند می‌بایستی به صورت قانونی فعالیت‌های خود را در راستای قانون بسط اقتصادی دهند که از اساسیترین و مهمترین این بسط‌ها می‌توان به ثبت شرکتهای تجاری اشاره نمود.

تعریف شرکت

شرکت از به هم رسیدن و اجتماع 2 یا چند نفر شریک یا موسس یا سهامدار که دارای هدف و غایت مشترک می‌باشند شکل می‌یابد که شاکله اصلی شرکت و ثبت شرکت را تشکیل می‌دهد. این پیوند تجاری 2 یا چند نفر که اجتماع چند نفری تجاری یا غیر تجاری را تشکیل می‌دهد در اداره ثبت شرکتها به ثبت می‌رسد.

شرکاء یا سهامداران یا هیئت موسس هر یک یه نوبه خود می‌توانند یا شخصیت حقوقی باشند یا حقیقی. هر شرکت یا قالب تجاری دارای خط مشی و موضوع مشخص و مبینی می‌باشد که توسط شرکاء یا سهامداران تعیین می‌گردد. این هدف با موضوع یا گستره فعالیت در قالب و چهارچوبی که اساسنامه نام می‌نهند تحقق می‌یابد و شکل می‌گیرد که خود اساسنانه نیز دارای نهاد، بندها و ماده‌های مختلفی می‌باشد.

اساس گروه بندی شرکتها

با استناد به قانون تجارت تعداد دسته و گروه بندی شرکتها به عدد 7 می‌رسد که هر یک از این دسته بندی و گروهبندی ثبتی شرکت ماهیت و خاصیت منحصر به فرد خود را دارا می‌باشد که در قانون تجارت تعریف گردیده اند.

طرح اساسنامه این گروه بندی شرکت‌ها بسیار نزدیک بهم می‌باشد. معمولا مفاد اصلی اساسنامه شرکت‌ها را مفاد و مواردی از قبیل: نام و اسم شرکت - موضوع شرکت - مدت زمان شرکت - مرکز اصلی (آدرس دفتر مرکزی شرکت) – شعب یا شعبات شرکت - نام مدیر یا مدیران شرکت – مدیران سرمایه شرکت اعم از نقدی و غیر نقدی – منقول – نوع سهام (بی نام، با نام، عادی، ممتاز، خاص، وثیقه) - حوزه اختیارات – مجامع عادی – فوق العاده – هیئت مدیره شرکت – اختیارات نماینده قانونی – مفاد مربوط به تقسیم سود – انحلال شرکت – تصفیه شرکت – ختم تصفیه و.. ..، را شامل می‌شود البته تعداد مفاد و ماده‌های اساسنامه بستگی دارد به توافق و وضع ماده توسط هیئت موسس که شرکاء یا سهام داران آن را تشکیل می‌دهند.

وفق قانون تجارت انواع شرکت‌های قابل ثبت و تعریف شده در قانون تجارت که در اداره ثبت شرکت‌ها قابل ثبت می‌باشند را می‌توان تحت عناوینی از قبیل شرکتهای سهامی مانند شرکت سهامی خاص و شرکت سهامی عام، شرکت‌های مختلط نظیر شرکت‌های مختلط سهامی و مختلط غیر سهامی، شرکتهای تعاونی، شرکتهای تضامنی، شرکت با مسئولیت محدود، شرکت نسبی و موسسات غیر تجاری نامگذاری نمود که به طور عمیقی قانون تجارت مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد که موسسه پونل نیز کلیه شرکت‌های مذکور در بالا را بصورت جداگانه مورد مدافه قرار داده تا با واکاوی ساده و شرح راحت و تحلیلی، کلیات و جزئیات را برای شما هموطنان اقتصاد گستر شرح دهد.

بی تردید بخش اعظمی از فعالیتهای اقتصادی را شرکتهای تجاری برعهده دارند زیرا استفاده از پدیده شرکت تجاری به بازدهی فعالیت اقتصادی حدت بیشتری می‌دهد و متضمن مزایایی است که فعالیت فردی در برندارند. مزایایی چون فراهم شدن سرمایه و آورده بیشتر که با ثبت شرکت تحقق می‌یابد. تجمع تخصصهای گوناگون برای دستیابی به هدفی واحد نیز از مزایای ثبت شرکت می‌باشد. از مهمترین مزایایی که ثبت شرکت ایجاد می‌نماید، محدودیت مسئولیت فعالان تجاری می‌باشد. بیهوده نیست که امروزه نه تنها اشخاص بلکه دولت‌ها فعالیت اقتصادی خود را در چهارچوب شرکت تجاری ارائه می‌کنند.

شرکت‌های تجاری در اشکال مختلف جلوه می‌کنند. علاوه بر شرکتهای موضوع قانون تجارت مصوب 1311 و لایحه قانونی 1347 در رابطه با شرکتهای سهامی عام و خاص، عرف جامعه شرکت‌هایی را می‌شناسد که جزء از پاره‌ای جهات، از مقررات سنتی حقوق تجارت پیروی نمی‌کند.

شرکتهای دولتی عمدهترین این شرکتها بحساب می‌آید که همگی تابع به قانون و اساسنامه خود هستند، جز در صورتی که قانون و اسانامه آنها در مورد موضوع خاصی، پیش بینی خاصی نکرده باشد که تنها در این صورت، از لایحه قانونی 1347 تبعیت می‌کنند. شرکتهای دیگری نیز وجود دارند که شاید برشمردن آنها در این مختصر نگنجد مانند شرکتهای تحت پوشش دولت و شرکتهای وابسته به دولت شرکتهای ملی شده و شرکتهای بانک

               ثبت شرکت اعتبار داد کارها                       ارزش افزود ثبت شرکت بارها

               از مهندس دکتر و تجار پرس                       من چه دانم سر این آمارها

اگر بخواهیم طریقه ثبت شرکتهای تجاری را بررسی کنیم، پرداختن به همه این انواع شرکتها ضروری است و الا کاری ناقص کرده ایم. در راستای این هدف تصمیم گرفته‌ایم که کلیه مباحث شرکتهای تجاری و طرق ثبت کلیه شرکتها در سایت فوق تخصصی موسسه حقوقی پونل مورد واکاوی قرار دهیم تا کلیه مراجعه کنندگان و هموطنان عزیز بتوانند با دیدی باز و وسعت فکری شایان بهترین گزینه را برای ثبت شرکت مورد هدف خود انتخاب کنند و بهترین مشاوره و خدمات را از این موسسه دریافت نمایند.