ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افسعدابادیواجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

168. ثبت شرکت عمرانی

با رشد روز افزون صنعت ساخت و ساز و پیچیدگی‌های و مشکلات پیش رو اعم از گرفتن مجوزهای مختلف و سر و کله زدن با سازمان‌ها و نهاد‌های مربوطه باعث شده است تا اغلب سرمایه گذاران در توسعه و آبادانی کشور و عموم مردمی که نیاز به تهیه مسکن و مغازه و.. . دارند به دنبال اشخاصی حقیقی و یا حقوقی باشند تا این مهم را به دست آنها سپرده و خود را از این همه دردسر رها سازند. این دلایل باعث بوجود آمدن شرکت‌ها عمرانی و ساختمانی شد که با استفاده از افراد مجرب و کار آزموده و دانش آموختگان این حوزه‌ها نه تنها این دغدغه‌ها را برای مشتران خود مرتفع می‌نمایند که اتفاقا در بسیاری از موارد به دلیل تخصص بالای خود خدمات بسیار مناسب‌تری را به مشتریان خود، چه از لحاظ ایمنی و سازه و چه از لحاظ زیبایی فراهم می‌نمایند.

ثبت شرکت عمرانی و تبدیل شدن به یک شخصیت حقوقی باعث بالاتر رفتن هرچه بیشتر اعتماد مشتریان به این اشخاص می‌شود و به عنوان اولین قدم برای توسعه کسب و کار و رفتن به سوی عقد قرارداد‌های بزرگ‌تر و پر سودتر برای متخصصان و فعالان اقتصادی در حوزه عمران می‌باشد. ضمن اینکه با ثبت شرکت عمرانی می‌توان از تخصص و توانایی سایر افراد ملحق شده به شرکت استفاده کرده و ضمن تقسیم کار و گرفتن پروژه‌های به مراتب بیشتر در ابعاد جدیدتر و تخصصی‌تر نیز گام نهاد.
یک شخص حقیقی تنها می‌تواند به یک تا نهایتا چند پروژه عمرانی بسنده کرده و همین چند پرژه نیز می‌تواند او را حسابی خسته و گاهاً نا امید کند. اما ثبت شرکت عمرانی و استفاده از تخصص دانش آموختگان و متخصصین اجرایی به شما این قابلیت را می‌دهد که با تقسیم کار بین همکاران خود و عقد قرارداد و برون سپاری بسیاری از فعالیت‌ها با سایر شرکت‌ها به فعالیت‌های نا محدودی دست بزنید. شرکت‌های عمرانی عمدتا می‌توانند در قالب‌های زیر به فعالیت بپردازند:

1- احداث شهرک‌ها‌ی مسکونی، توریستی، گردشگری، هتل ها، مسافر خانه‌ها و. .. مشارکت و سرمایه گذاری نمایند.
2- اقدام به ساخت پروژه‌های عمرانی و ساختمانی اعم از مسکونی، تجاری، اداری و. .. در قالب شرکت حقوقی
3- سرمایه گذاری، اجرا و مشارکت در پروژه‌های صنعتی، سازه‌های سنگین و بتنی، مقاوم سازی ساختمان‌ها و سازه‌ها و بازآفرینی و بازسازی بافت‌های فرسوده شهری و روستایی.
4- اجرا، سرمایه گذاری و مشارکت در پروژه‌های عمرانی، غیر عمرانی، صنعتی بین المللی به روش پیمانکاری
5- مشارکت و راه اندازی واحد‌های تولیدی، نوسازی، توسعه و تکمیل پروژ‌های ساختمانی آنها
6- سرمایه گذاری و مشارکت در املاک اعم از عرصه و اعیانی، مطالعه و طراحی پروژه‌های مختلف ساختمانی، تفکیک زمین و آماده سازی، احداث بنا‌های مسکونی، اداری، تجاری، صنعتی، تاسیساتی، ورزشی تفریحی و. .. ، خرید و فروش مصالح، امکانات، ماشین آلات، تجهیزات و. ..
7- کمک و یا اخذ تسهیلات بصورت مستقیم از بانک‌ها و موسسات مالی بر اساس قوانین و مقررات موجود و بصورت اصولی برای مشتریان خود تمامی این فعالیت‌ها فقط در قالب شرکت عمرانی امکان پذیر می‌باشد و افراد حقیقی به تنهایی نمی‌توانند تمامی این مسئولیت‌ها را پذیرا باشند.

اما ثبت شرکت عمرانی می‌تواند در دو قالب شرکت صورت بپذیرد. ثبت شرکت عمرانی در قالب شرکت سهامی خاص و ثبت شرکت عمرانی در قالب شرکت با مسئولیت محدود.
ثبت شرکت عمرانی در هر کدام از قالب‌های تعریف شده تفاوتی در انجام فعالیت نخواهد داشت ولی شرکت‌های ثبت شده در قالب شرکت سهامی خاص به دلیل سپرده شده 35% از سرمایه اولیه در حساب شرکت و تعهد به تامین 65% باقیمانده سرمایه بصورت یکساله توسط سهامداران و همچنین تغییر و یا تمدید مدیریت این شرکت‌ها بصورت هر دو سال یکبار و بازرسین این نوع شرکت‌ها بصورت سالیانه نظارت بیشتر در این شرکت‌ها را می‌طلبد و نشان دهنده کنترل بیشتر در فعالیت‌های شرکت‌های عمرانی سهامی خاص می‌باشد که همین موضوع باعث اعتماد بیشتر سایر اشخاص حقیقی و حقوقی به این نوع شرکت‌ها شده و اعتبار شرکت‌های عمرانی سهامی خاص را نسبت به شرکت‌های عمرانی با مسئولیت محدود بالاتر ببرد. همین موضوع باعث رغبت بیشتر افراد صاحب تخصص و دانش در زمینه‌های عمرانی برای ثبت شرکت خود بصورت سهامی خاص شده است.

ثبت شرکت عمرانی سهامی خاص:
برای ثبت شرکت عمرانی در قالب شرکت سهامی خاص باید حداقل 3 نفر به عنوان سهامدار و 2 نفر به عنوان بازرس که البته نباید از اقوام درجه یک و یا اعضاء باشند انتخاب و معرفی شوند. سپس باید به فکر مبلغ حداقل یک میلیون ریال به عنوان سرمایه اولیه باشید که البته در مرحله اول می‌توانید 35% مبلغ را تهیه و در نزد بانکی به حساب شرکت سپرده نموده و 65% باقیمانده را تعهد نمایید که تامین می‌کنید.
مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت عمرانی به شکل شرکت سهامی خاص کپی مدارک شناسایی سهامداران و همچنین گواهی سوء پیشینه آنها، بعد باید تمامی سهامداران اقرار نامه‌ای را امضاء و در صورتیکه از وکیل برای ثبت شرکت کمک گرفته می‌شود وکالتنامه‌ای نیز تنظیم و وکیل را معرفی نمایند.
وکیل شرکت ابتدا مدارک را به کارشناس واحد ثبت اداره ثبت شرکت‌ها ارائه و پس از تایید یکی از نام‌های شرکت که شما پیشنهاد داده‌اید مراحل بعدی ثبت پیگیری خواهد شد. با تایید نام شرکت پرونده به توسط وکیل دریافت گردیده و به همراه مدارک لازم در اختیار موکل قرار داده می‌شود تا اقدام به افتتاح حساب بانکی کنند. پس از افتتاح حساب باید گواهی از بانک دال بر افتتاح حساب شرکت برای ارائه به اداره ثبت شرکت‌ها تحویل گرفته شود. این گواهی در نامه‌ای مهر و موم شده توسط بانک به باز کننده حساب تحویل داده می‌شود. در این مرحله پرونده به همراه گواهی بانک و مجوز راه و شهر سازی به اداره ثبت شرکت‌ها مجددا توسط وکیل تحویل داده می‌شود.
پرونده مجددا بررسی و در صورت تطبیق مدارک و نبودن مشکل خاصی پس از هفت روز کاری دفتر نویسی شده و ثبت می‌شود. بعد از دفتر نویسی حدودا 3 تا 5 روز بعد شماره ثبت را می‌توان دریافت کرد و برای آگهی کردن تاسیس شرکت اقدام نمود. پس از گذشت 15 روز از آگهی تاسیس شرکت باید نسبت به آگهی روزنامه رسمی شرکت اقدام نمود.

ثبت شرکت عمرانی با مسئولیت محدود:
برای ثبت شرکت عمرانی در قالب شرکت با مسئولیت محدود تفاوت‌هایی نسبت به ثبت شرکت عمرانی در قالب شرکت سهامی خاص وجود دارد. شرکت‌های عمرانی با مسئولیت محدود بصورت سهامی نمی‌باشند و سرمایه اولیه آنها تقسیم به سهام نشده و نیازمند سپرده گذاری مبلغی از سرمایه نزد بانک هم نمی‌باشد. در این نوع شرکت عمرانی دو نفر شریک باید وجود داشته باشند و حداقل یک میلیون ریال سرمایه اولیه را اعلام نمایند. این سرمایه در اختیار مدیر عامل قرار گرفته و او تعهد می‌نماید که کل سرمایه را در مدت مشخصی تامین نماید.
همین دلیل و اینکه مدیریت در شرکت با مسئولیت محدود، دارای محدودیت نمی‌باشد و الزامی برای تعیین بازرس در این شرکت‌ها وجود ندارد و اینکه مبلغی در ابتدا در حسابی سپرده نمی‌شود دلیل اصلی استقبال کمتر داوطلبان ثبت شرکت عمرانی از این نوع شرکت شده است. وگرنه در نوع فعالیت این نوع شرکت‌ها تفاوتی وجود نخواهد داشت.
کپی مدارک شناسایی، گواهی عدم سوء پیشینه مدارک ابتدایی برای ثبت شرکت عمرانی در قالب شرکت با مسئولیت محدود می‌باشد. در ضمن اگر ثبت شرکت توسط وکیل انجام می‌پذیرد باید وکالتنامه او نیز در مدارک موجود باشد.
شرکت‌های عمرانی می‌توانند به منظور توسعه فعایت خود یکی از زمینه‌های زیر را به حوزه فعالیت خود اضافه کرده و کار خود را توسعه نمایند:

1- پیمانکار سازه‌های نفت و گاز و پتروشیمی 2- ابنیه 3- تاسیسات 4- برق و الکترونیک
5- نیرو 6- آب و فاضلاب 7- تونل 8- راه 9 – فضای سبز 10 – سد 11- پارک و. ..
رتبه بندی شرکت‌های پیمانکاری توسط متولی مربوطه یعنی نهاد ریاست جمهوری می‌باشد. این نهاد برای شرکت‌های پیمانکاری و عمرانی تازه تاسیس رتبه 5 یعنی پایینترین رتبه را در نظر می‌گیرد. برای قرار گرفتن در رتبه بندی این نهاد و دریافت رتبه 5 عمرانی باید یک مهندس که 6 سال سابقه کار عمرانی داشته باشد و در این مدت نیز بیمه شده باشد، یعنی 6 سال سابقه بیمه داشته باشد و یا اینکه دو مهندس با سه سال سابقه و یک مهندس بدون سابقه در هیئت مدیره برای ثبت شرکت در نظر بگیرید. این مهندسین همان مهندسین امتیاز آور برای شرکت شما می‌باشند. با ثبت شرکت عمرانی خود و دریافت رتبه 5 می‌توانید اقدام به افزایش رتبه شرکت خود نمایید. ارتقاء شرکت‌های عمرانی از بالا به پایین میباشد. به این ترتیب که رتبه 5 پایینترین رتبه و رتبه 1 بالاترین رتبه را دارا می‌باشند. برای ارتقاء رتبه شرکت عمرانی شرایط مختلفی باید رعایت شود. باید تجهیزات و دستگاه‌های مورد نیاز تهیه و ارتقاء یابند و هر چه این تجهیزات پیشرفته‌تر باشند و افراد شاغل در شرکت معتبر‌تر و با دانش مرتبط‌تر و بالاتر باشند رتبه شرکت هر روز بهتر می‌شود. البته رزومه کاری شرکت و سابقه شرکت نیز برای ارتقاء رتبه بسیار حائز اهمیت می‌باشد.