ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، آبادی - 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، آبادی - 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افآبادی واجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

176. ثبت شرکت مهندسی مشاور

شرکت‌های مهندسی مشاور یکی از انواع شرکت‌های پشتیبان در ایران و سایر نقاط جهان محسوب می‌شوند به این صورت که با  عقد قرار داد با شرکت‌های بزرگتر و یا دولت و شرکت‌های وابسته به آن کلیه امور مربوط به فرآیند‌های مهندسی این شرکت‌ها را به عنوان یک مشاور  بر عهده گرفته  و برای خدمات مورد نیاز این شرکت‌ها در کنار آنها خواهند بود. این شرکت‌ها با ثبت موضوع فعالیت مهندسی خود و همچنین تعیین محدوده مشاوره و کارایی شرکت و با هدف کمک و بهبود فرآیند‌های مربوط به این حوزه اقدام می‌نمایند.

همانگونه که از اسم این شرکت‌ها مشخص است شرکت‌های مهندسی مشاور در امور اجرایی وارد نمی‌شوند و تنها با ارائه خدمات پروژه‌ای و مشاوره‌ای و به عنوان مغز متفکر یک رویداد مهندسی کلان وارد کار می‌شوند. این شرکت‌ها انجام اموری مانند ارائه دیدگاه و نقشه و راهکار و همچنین امور نظارت و طراحی  و مشاوره یک پروژه را عهده دار هستند و به عنوان پیمانکار با حضور  در مناقصات شرکت‌ها و عقد قرارداد پروژه را تا مرحله نهایی از نظر نظارتی و مشاوره‌ای و طراحی پشتیبانی خواهند کرد.

اما نکته حائز اهمیت در این شرکت‌ها استفاده از واژه مهندس در نام گذاری این شرکت‌ها می‌باشد. شرکت‌های مشاوره با توجه به موضوع فعالیت خود می‌توانند در زمینه‌ای که فعالیت خواهند کرد از واژه مشاور استفاده نمایند و این می‌تواند با ارائه مجوز و یا گاها بدون ارائه مجوز فعالیت باعث ثبت شرکت بشود  ولیکن واژه مهندسی با توجه به حساسیت و تخصصی بودن این موضوع باید طبق  قاعده و قانون موجود در شرکت استفاده شود.

    • عنوان مهندسی و یا فنی مهندسی

شرکت‌هایی که در زمینه مهندسی و فنی مهندسی می‌خواهند به ثبت برسند و نام شرکت خود را هم می‌خواهند مهندسی و یا فنی مهندسی انتخاب نمایند باید حداقل یک نفر از موسسین شرکت دارای مدرک مهندسی یا فنی و مهندسی باشد. با ارائه این مدرک می‌توانند در نام شرکت خودشان عنوان مهندسی و یا فنی و مهندسی را قبل یا بعد از عنوان اصلی شرکت اضافه نمایند.

    • عنوان مهندسین

وقتی در عنوان شرکت موسسین خواهان اضافه کردن عنوان مهندسین می‌باشند به این معنی است که در شرکت بیش از یک نفر دارای مدرک تحصیلی مهندسی در موضوع مورد ثبت می‌باشند. بنابر این در هنگام نام گذاری شرکت باید حداقل دو نفر از موسسین دارای مدرک مهندسی  مورد تایید بوده و آن را به اداره ثبت شرکت‌ها باید ارائه نمایند تا بتوانند قبل یا بعد از عنوان اصلی شرکت واژه مهندسین را به کار ببرند.

    • عنوان گروه مهندسی

اما در خصوص اضافه کردن عبارت گروه مهندسین به عنوان اصلی شرکت باید همه نفرات موسس شرکت دارای مدرک مهندسی مرتبط با موضوع فعالیت شرکت باشند. حتی یک نفر از این اعضاء هم نمی‌تواند بدون مدرک اصلی مهندسی به عنوان موسس شرکت در این شرکت وجود داشته باشد. برای این منظور باید تمامی مدارک مورد تایید مهندسی موسسین به اداره ثبت شرکت‌ها ارائه شود  تا موسسین اجازه اضافه کردن عنوان گروه مهندسین را قبل یا بعد از عنوان اصلی شرکت داشته باشند.

پس از انتخاب موضوع فعالیت شرکت و با نتیجه گیری در خصوص نام شرکت باید نوع شرکت نیز تعیین شود. مرسومترین نوع ثبتی شرکت برای شرکت‌های مهندسی مشاور شرکت سهامی خاص، شرکت با مسئولیت محدود و شرکت‌های تضامنی می‌باشد که با توجه به نوع شراکت و تعیین میزان مسئولیت هر فرد در شرکت باید تصمیم گیری نمایید که شرکت را در کدام نوع شرکت‌ها به ثبت برسانید.

بهتر است برای اینکه در تصمیم گیری برای ثبت شرکت مهندسی مشاور خود دچار تردید نشوید توضیحاتی در خصوص هر سه نوع ثبت شرکت برای شما ارائه شود.

ثبت شرکت مهندسی مشاور سهامی خاص

شرکت‌های مهندسی مشاور سهامی خاص باید حداقل 3 نفر شریک و دو بازرس را معرفی نمایند. این شرکت‌ها برای ثبت به حداقل 1 میلیون ریال سرمایه اولیه نیازمند می‌باشند که باید از این مبلغ 35% حداقل در حساب شرکت در یکی از بانک‌های مورد صلاحیت سپرده شده باشد. سهامداران به هر میزان که در شرکت سهام و سرمایه داشته باشند مسئول تعهدات و بدهی‌های شرکت می‌شوند و بیشتر از سرمایه خود در شرکت لازم نیست در راستای جبران تعهدات شرکت اورده شود.  

سرمایه اعلام و آورده شده در شرکت‌های سهامی خاص باید طبق اساسنامه شرکت به قطعات مساوی کوچک تقسیم شده و بین سرمایه داران شرکت تقسیم شود. در هنگام ثبت شرکت مهندسی مشاور باید حداقل یک نفر از اعضا شرکت دارای مدرک مهندسی مرتبط با موضوع فعالیت شرکت باشند و موضوع شرکت نیز باید خدمات مشاوره‌ای مهندسی دیده شده باشد.   البته همانگونه که ذکر شد در صورت تمایل به استفاده از عنوان‌های مهندسین و گروه مهندسین باید تعداد نفرات مهندس مرتبط در شرکت بیش از یک نفر و یا همه نفرات شرکت باید مهندس باشند.

اعتبار شرکت‌های مهندسی مشاور  سهامی خاص در واقع سرمایه این شرکت‌ها می‌باشد بنابر این با بالاتر رفتن میزان آورده و سرمایه شرکت اعتبار شرکت افزایش خواهد یافت.

ثبت شرکت مهندسی مشاور با مسئولیت محدود

شرکت‌های با مسئولیت محدود مهندسی مشاوره‌ای باید حداقل 100 هزار تومان به عنوان سرمایه اولیه شرکت را اعلام نمایند. یعنی هیچ الزامی به تهیه مقداری از سرمایه و سپرده کردن میزانی از آن نمی‌باشد و همین که افراد اعلام نمایند مقداری از سرمایه شرکت را قبول خواهند کرد و به مدیر عامل تعهد دهند که تا تاریخی مشخص این سرمایه را می‌آورند این تعهد بر عهده مدیر عامل برای تادیه مبلغ اعلام شده باقی خواهد ماند.

این شرکت‌ها باید حداقل دو نفره تشکیل شوند و الزامی هم به تعیین بازرس ندارند. طبق تعریف در اساسنامه و یا شرکتنامه باید موضوع فعالیت شرکت خدمات مهندسی و مشاوره‌ای دیده شود و حداقل یک نفر هم باید مدرک مهندسی داشته و ارائه نماید. برای استفاده از عناوین مهندسی و فنی مهندسی همان یک نفر مدرک مهندسی را ارائه نماید کافی است ولی برای استفاده از واژه مندسین باید حداقل دو نفر و برای گروه مهندسین باید همه موسسین مدرک مهندسی مرتبط با موضوع فعالیت شرکت را داشته باشند.

در شرکت‌های مهندسی مشاور با مسئولیت محدود اعتبار اصلی شرکت سرمایه شرکت تلقی خواهد شد و هر چه این سرمایه بیشتر باشد اعتبار شرکت هم بیشتر خواهد شد. البته در شرکت‌های مهندسی مشاور با مسئولیت محدود نفرات موسس شرکت هم می‌توانند تا حدودی به عنوان اعتبار شرکت در نظر گرفته شوند ولی در هر صورت سرمایه نقش اصلی‌تر در اعتبار شرکت خواهد داشت.

ثبت شرکت مهندسی مشاور تضامنی

شرکت‌های مهندسی مشاور تضامنی با استناد به اعتبار یک تا چند نفر به وجود می‌آیند. اصلیترین و مهمترین اعتبار این شرکت‌ها نفرات موسس شرکت می‌باشند. برای انتخاب قالب شرکت به عنوان شرکت تضامنی باید از اعتماد شرکت‌ها و ارگان‌های دیگر و شهرت خودتان اطمینان بالایی داشته باشید زیرا این اعتماد و اطمینان به موسسین شرکت است که باعث شکوفایی و پیشرفت شرکت و برنده شدن در پروژه‌های مختلف می‌باشد.

مهندسین و افراد سرشناس در حوزه‌های مهندسی مشاور در زمینه‌های مختلف که به دلیل شهرت و تبهر خود در موضوعی از موضوع‌های مهندسی توانسته‌اند جایگاهی داشته بانشد می‌توانند شرکت مهندسی مشاور خود را تضامنی انتخاب نمایند زیرا در شرکت‌های تضامنی مهندسی مشاور باید دو تا چند نفر به عنوان ضامن شرکت وجود داشته باشند . در واقع ثبت کننده این شرکت‌ها که باید حداقل دو نفر باشند باید مسئولیت شرکت و ضمانت شرکت را به عهده بگیرند.

با توجه به اعتبار این شرکت‌ها که نفرات موسس و ضامن شرکت می‌باشند الزامی به تعیین سرمایه و تعیین بازرس در شرکت‌های تضامنی مهندسی مشاور وجود ندارد. این شرکت‌ها باید شرکتنامه‌ای تهیه و در آن موضوع شرکت را مهندسی مشاور تعیین کنند. برای استفاده از عنوان مهندسی و فنی مهندسی یک نفر ، برای استفاده از عنوان مهندسین حداقل دو نفر و برای استفاده از واژه گروه مهندسین قبل یا بعد از عنوان اصلی شرکت باید همه موسسین دارای مدرک مهندسی معتبر و مورد تایید باشند.

البته لازم به توضیح است برای ثبت شرکت مهندسی مشاور در هر یک از قالب‌های نام برده شده اگر نفرات موسس الزامی به استفاده از این عناوین در شرکت نداشته باشند مجبور نیستند  همه نفرات مدرک مهندسی ارائه نمایند و تنها یک نفر کفایت می‌کند.

همچنین یکی از بهترین راه‌ها برای بالاتر رفتن اعتبار شرکت‌های مهندسی مشاور دریافت رتبه برای شرکت می‌باشد. این شرکت‌ها هر چه در زمینه استفاده از نفرات متخصص و  صاحب صلاحیت و با تجربه و همچنین تجهیزات و امکانات مهندسی بهتری برخوردار باشند و بتوانند با ارائه خدمات ارزنده  رزومه و تجربه بالاتری کسب نمایند می‌توانند گرید و یا رتبه بالاتری به دست آورده و جایگاه بهتری در میان شرکت‌های موازی خود پیدا کنند که با توجه به اینکه انتخاب بسیاری از این شرکت‌ها با استناد بر این رتبه‌ها می‌باشد می‌تواند در آینده شرکت نقش بسیار مهمی داشته باشد.

ثبت شرکت‌های مهندسی مشاور در هر یک از قالب‌های سهامی خاص، با مسئولیت محدود و تضامنی یک فرآیند تخصصی و حساس می‌باشد. با توجه به اینکه این شرکت‌ها اغلب به دنبال آینده‌ای متعالی و حضور در انواع پروژه‌های مرتبط می‌باشند باید در تنظیم اسناد حقوقی و قانونی بسیار دقت کرده و بهترین راه را همیشه در نظر داشته باشند. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم از متخصصین و مشاورین زبده و مجرب ما برای ثبت شرکت مهندسی مشاور خود بهره‌مند شوید.