ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، آبادی - 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، آبادی - 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افآبادی واجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

323. ثبت شرکت ها

اداره ثبت شرکت در اکثر استان‌های ایران وجود دارد و افراد در هر شهری که حضور داشته باشند لازم است برای انجام مراحل قانونی ثبتی به ادارات و حوزه‌های مربوطه مراجعه نمایند. با توجه به اینکه قوانین کلی در این خصوص در تمامی حوزه‌های کشور یکسان می‌باشد، تنها از لحاظ تنظیم موضوع و یا سرفصل‌ها ممکن است متفاوت باشد.

سازمان ثبت شرکت ها دارای یک سایت اینترنتی است که با مراجعه به آدرس اینترنتی www.irsherkat.ir که پایگاه جامع خدمات تاسیس، انحلال و تغییرات انواع موسسات و شرکت‌ها می‌باشد می‌توانید اطلاعات مندرج را مطالعه بنمایید و از قوانین و مدارک لازم برای انجام مراحل ثبتی آگاه گردید. کلیه‌ی مراحل از جمله عضویت اولیه و وارد نمودن اطلاعات، ارائه انواع درخواست‌ها برای کارهای مختلف و انجام پیگیری‌های لازم همگی از طریق این سامانه انجام می‌شود. بنابراین با مراجعه به این آدرس و انجام مراحل ثبت نام به صورت دقیق، کد پیگیری دریافت می‌شود که با آن کد می‌توان در زمانهای مختلف چگونگی روند پیشرفت ثبت شرکت را پیگیری نمود.

قانون ثبت شرکت‌ها در 11/3/1310 به تصویب رسید که هدفش وضع مقرراتی برای ثبت شرکت‌های موجود و تطبیق آن‌ها با مقررات قانون تجارت بود و پاره‌ای از مواردش در 30/12/1362 اصلاح گردید.

 

اداره ثبت شرکت ها و علائم تجارتی و اختراعات عنوان شعبه مخصوص دفتر دادگاه شهرستان تهران را برای اجرای مفاد مواد 6 و 7 قانون ثبت علائم و اختراعات مصوب اول تیرماه 1310 خواهد.

 

از وظایف اداره کل ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری عبارتند از:

 • ثبت خلاصه انواع شرکت‌های ثبت شده اعم از سهامی، غیر سهامی، انواع تعاونی‌ها و غیره در دفتر مربوط با رعایت تسلسل
 • بررسی و تنظیم آگهی تاسیس شرکت و ارسال آن به دفتر روابط عمومی به منظور انتشار آگهی در روزنامه کثیرالانتشار.
 • اخذ استعلام‌های مورد نیاز در خصوص موجودیت شرکت‌ها (ماده 9 آئین نامه اصلاحی ثبت مصوب 1311 (
 • بررسی و اجرای تصمیمات قانونی وزارتخانه‌ها و موسسات و سازمان‌های دولتی که سازمان ملزم به رعایت آن است.
 • بررسی و اجرای تصمیمات قانونی وزارتخانه‌ها و موسسات و سازمان‌های دولتی که سازمان ملزم به رعایت آن است.
 • تایید مدارک شرکت‌ها جهت ارائه به وزارت امور خارجه
 • نظارت بر تغییر وضعیت حقوقی شرکت‌ها بر اساس تصمیمات متخذه از سوی دادگاه‌ها و دادسراهای مرکز و شهرستان‌ها (موضوع ماده 270 قانون تجارت (
 • انجام مکاتبات لازم با دفتر حقوقی و امور بین الملل در رابطه با وظایف و مسئولیت‌های محوله
 • نظارت بر فعالیت‌های مربوط به ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری
 • بررسی طرح‌های کلی مربوط به ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری و تامین موجبات اجرایی آن.
 • دوایر ثبت شرکت‌ها در تهران و شهرستان‌ها در ثبت شرکت نامه مجاز هستند.

اداره‌ی مزبور دارای تشکیلات زیر می‌باشد:

 1. دایره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجارتی و ثبت اسم تجارتی و پلمپ دفاتر تجارتی که به نام دایره ثبت شرکت‌ها نامیده می‌شود
 2. دایره ثبت علائم تجارتی و صنعتی و اختراعات.
 3. دفتر و بایگانی