ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، آبادی - 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، آبادی - 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افآبادی واجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

281. جواز تاسیس شرکت

جواز تاسیس شرکت معمولا اصطلاحی است که برای جواز تاسیس حقوقی به کار می‌رود. به عبارت دیگر جواز تاسیس‌ها در دو قالب حقیقی یا شخصی و حقوقی یا شرکتی صادر می‌گردند جواز تاسیس حقوقی چون به نام شرکت و شخصیت حقوقی صادر می‌گردد مصطلح است به جواز تاسیس شرکت.

 جواز تاسیس شرکت برای شرکت‌های تولیدی صادر می‌گردد، مدارک لازم جهت اخذ جواز تاسیس شرکت داشتن مدارک شرکت اعم از اساسنامه، شرکت نامه، تقاضانامه، روزنامه رسمی، آگهی تاسیس، کپی کارت ملی و شناسنامه و مدارک هویتی صاحبان امضاء مجاز و مدیر عامل و. .. می‌باشد. جواز تاسیس شرکت به نام شرکت صادر می‌گردد و در جواز تاسیس اسم و نام شرکت قید می‌گردد. در ادامه روند، پروانه بهره برداری نیز به نام شرکت صادر می‌گردد.

تمامی شرکاء یا سهام داران شرکت به میزان سهام یا سهم الشرکه خود در جواز تاسیس شرکت شریک می‌باشند. جواز تاسیس شرکت یکسال دارای اعتبار می‌باشد و پس از آن نیز یکسال دیگر قابل تمدید است. جواز تاسیس شرکت وقتی که به پروانه بهره برداری شرکت تبدیل شود و به بهره وری رسید، ماهیت اصلی و شاکله تولید را تشکیل می‌دهد.

از محاسن جواز تاسیس و پروانه شرکت این است که راحت‌تر از جواز تاسیس و پروانه بهره برداری حقیقی قابل انتقال است زیرا با ورود افراد جدید به شرکت وخروج نفرات قبلی از شرکت جواز تاسیس شرکتی و پروانه به افراد جدید انتقال می‌یابد. شرکت ممکن است در فرایند مالی خود با مشکلاتی روبرو شود که نیاز شود شرکت را منحل نمود باید به این نکنه توجه نمود که قبل از انحلال شخصیت حقوقی یا همان شرکت، می‌بایست جواز یا پروانه شرکت را به یک شخص حقیقی انتقال داد تا با انحلال شرکت از باطل شدن آن جلوگیری نمود. موسسه حقوقی پونل (هولدینگ پونل) این افتخار را دارد که از صفر تا صد اخذ جواز تاسیس شرکت را برای شما متقاضیان و هم وطنان عزیز انجام دهد.

جواز تاسیس شرکت از سازمان صنایع استان برای یکی از شهرک‌های صنعتی صادر می‌گردد. پس از صدور جواز تاسیس شرکت، به نام شرکت نامه زمین صادر می‌گردد که با آن نامه می‌توان زمین مورد احتیاج را تامین نمود. با جواز تاسیس شرکت می‌توان نام تجاری یا همان برند و علامت تجاری را به ثبت رساندبا توجه به محصولات و کد آیسیک‌های منبع در جواز تاسیس شرکت، برند یا نام تجاری شما ثبت می‌گردد.

در دنیای امروز و با توجه به میل به جمع گرایی و اشتراک، تمایل به صدور جواز تاسیس شرکت رو به ازدیاد و افزایش است. امید آن است که ایران زمین بتواند با پا عرصه گذاشتن در صنعت بین المللی و رهایی از حربه تحریم، لیاقت و استحقاق ایرانی بودن و کالای ایرانی را به جهانیان بنماید. هولدینگ پونل با کادری مجرب در راستای اخذ جواز تاسیس شرکت و تولیدی شما آماده خدمت رسانی می‌باشد.

با ما در تماس باشید وجواز تاسیس شرکت خود را اخذ نمایید.