ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افسعدابادیواجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

64. سامانه ساجات | آموزش کامل سایت ساجات sajat.mporg.ir

سایت ساجات پیمانکاران مخصوص تشخیص صلاحیت پیمانکاری sajat راه اندازی شده است. آموزش ورود به سامانه ساجات و نظام فنی اجرایی کشور سایت ساجات sajat.mporg.ir، در این مقاله بطور کامل آموزش داده شده است.

دریافت رمز عبور ورود به سامانه ساجات

برای استفاده از سامانه جامع هوشمند تشخیص صلاحیت عومال نظام فنی و اجرایی (ساجات) ، کاربران باید ابتدا رمز عبور دریافت کرده و پس از آن، وارد سیستم شوند.

 
۱. دریافت پسورد ورود به سایت ساجات

برای وارد شد به سامانه ساجات در آدرس بارِ مرورگرتان (اینترنت اکسپلور ورژن ۸) آدرس http://sajat.mporg.ir را وارد نمایید تا صفحه ورود به سیستم مانند شکل ۱ باز شود. برای ورود به سامانه ساجات از طریق لینک زیر نیز میتوانید اقدام کنید:

برای ورود به سامانه ساجات روی عکس کلیک کنید.

 

همانطور که در شکل ۱ نشان داده شده است روی لینک اینجا کلیک کنید. با انتخاب این گزینه صفحه ثبت نام برای دریافت گذرواژه اول مانند شکل ۲ باز می‌شود:

سایت ساجات (شکل ۲)

 

در فرم ثبت نام باز شده گزینه ” متقاضی دریافت گواهینامه تشخیص صلاحیت” را انتخاب و اطلاعات خواسته شده را وارد نمائید. اگر آدرس ایمیل خود را در فیلد مربوط وارد نموده‌اید ولی چیزی به شما نشان داده نمی‌شود باید زبان صفحه کلید خود را به زبان انگلیسی (EN) تبدیل نمائید. در پایان روی دکمه ثبت کلیک کنید.
در صورتی که کد امنیتی ارائه شده خوانا نبود هر بار که روی نشان کلیک کنید، سیستم به شما یک کد حفاظتی جدید ارائه می‌دهد.
در تمام مراحل نشان (به رنگ قرمز) در کنار یک فیلد به این معناست که این فیلد برای پر کردن اطلاعات الزامی است و تا زمانی که اطلاعات خواسته شده را در این فیلد وارد نکنید فیلد مورد نظر هم چنان الزامی می‌ماند. پس از آن که این اطلاعات ثبت شد، پیغامی مانند شکل ۳ به شما نشان داده می‌شود. ایمیل خود را باز و گذرواژه تان را یادداشت کنید. اکنون با این شناسه و گذرواژه می‌توانید وارد سیستم شوید.

سایت ساجات (شکل ۳)

 

۲. ورود به سامانه ساجات ثبت نام
در مرورگر نشانی http://sajat.mporg.ir را وارد و شناسه و پسورد  خود را تایپ و کلید Enter را فشار داده یا روی دکمه ورود کلیک کنید. سیستم صفحه‌ی مشخصات شرکت را نمایش می‌دهد. این صفحه ۵ قسمت دارد و باید اطلاعات شرکت را در آن وارد کنید.
۲-۱. مشخصات نماینده شرکت
همان طور که در شکل ۴ نمایش داده شده اولین قسمت مشخصات نماینده شرکت است. برای پر کردن این قسمت می‌توانید مشخصات مدیرعامل و یا یکی از اعضای هیئت مدیره را وارد کنید.

سایت ساجات (شکل ۴)

 

۲-۲. مشخصات شرکت
دومین قسمت مشخصات شرکت است که در شکل ۵ نمایش داده شده است.
شناسه ملی شرکت‌ها عددی ۱۱ رقمی است و با عدد ۱۰ شروع می‌شود. کد اقتصادی (شماره شناسه مالیاتی) شرکت خود را از روی اظهارنامه مالیاتی شرکت به دست آورده و یا از شعبه سازمان امور مالیاتی مربوط به شرکت بپرسید. کد اقتصادی یک عدد ۱۲ رقمی است و با عدد ۴۱ شروع می‌شود.

سایت ساجات (شکل ۵)

 

نکته: شرکت‌های تازه تأسیس برای دریافت کد اقتصادی شرکت خود باید به شعبه سازمان امور مالیاتی شرکت مراجعه کنند. با توجه به فعالیت شرکت بر طبق اساسنامه، یکی از گزینه‌های اولین گواهینامه مرود تقاضا را انتخاب کنید.

 
۲-۳. مشخصات محل شرکت
در فرمی مانند شکل ۶ مشخصات محل شرکت را وارد کنید. شناسه کاربری و نشانی پست الکترونیک (۱) همان است که در فرم ثبت نام وارد کردید، شناسه کاربری و این پست الکترونیک قابل ویرایش و حذف نیست.

سایت ساجات (شکل ۶)

 
۲-۴. الصاق فایل
صفحه اول اساسنامه شرکت و یا اظهارنامه ثبتی شرکت که نام و موضوع فعالیت شرکت در آن درج شده باشد را در یکی از قالب‌های gif,jpeg, jpg و یا png اسکن کنید. حجم این فایل نباید بیش از ۲۰۰ کیلوبایت باشد. روی دکمه “انتخاب فایل” در (شکل ۷) کلیک و فایل تصویر را از جایی که در آن ذخیره شده است انتخاب کنید.

سایت ساجات (شکل ۷)

 

۲-۵. کد حفاظتی
ابتدا صفحه کلید خود را به زبان انگلیسی تغییر داده و سپس در (شکل ۸) کد حفاظتی را در جای خود تایپ و روی دکمه “ثبت” کلیک کنید.

سایت ساجات (شکل ۸)

 

در این حال سیستم ضمن نمایش اطلاعات وارد شده مانند (شکل ۹) آن را به دفتر نظام فنی و اجرایی می‌فرستد. توصیه می‌شود این فرم را در کامپیوترتان ذخیره کندی تا اگر در آینده نیاز پیدا شد، به آن دسترسی داشته باشید. دفتر نظام فنی اجرایی کشور ساجات با دریافت فرم یک ایمیل به شما می‌فرستد که در آن از شما خواسته شده است حداکثر ظرف یک ماه فرم نمایش داده شده را چاپ و پس از امضاء، شماره و تاریخ گذارده و با پست سفارشی و یا پیشتاز به نشانی زیر بفرستید:
تهران- میدان بهارستان- خیابان صفی علیشاه- معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری

سایت ساجات (شکل ۹)

 
برای چاپ فرم روی آیکن چاپگر در بالا و سمت راست (شکل ۹) کلیک کنید. دفتر نظام فنی اجرایی کشور ساجات پس از بررسی تقاضای شما، اگر آن را تأیید کند، گذرواژه دوم شما توسط سامانه ساجات به آدرس ایمیلی که معرفی کرده‌اید فرستاده می‌شود. حداکثر مهلت لازم برای تکمیل فرم ثبت نام و ارسال آن یک ماه است.
اگر بعد از ثبت نام ساجات تمایل داشتید اطلاعات وارد شده را ویرایش کنید، با همان شناسه کاربری و گذرواژه دوباره وارد سایت http://sajat.mporg.ir شوید و اطلاعاتی را که می‌خواهید تغییر دهید. پس از ویرایش اطلاعات، دوباره فرم ثبت نام را چاپ و بقیه مراحل را انجام دهید.
تذکر:
۱. در ” در محل امضاء صاحبان امضاء مجاز شرکت”، حتماً نام و نام خانوادگی شخص امضاء کننده نوشته شده و مهر شرکت نیز زده شود.
۲. اگر نام شرکت تغییر کرده است، آگهی تغییرات اداره ثبت شرکت‌ها را پیوست فرم ثبت نام کنید. با مراجعه به اداره کل ثبت شرکت‌ها نام شرکت باید در سایت شناسه ملی اشخاص حقوقی اصلاح شود. همچنین کد اقتصادی شرکت باید توسط یکی از شعب سازمان امور مالیاتی اصلاح شود.
به روال طبیعی پس از گذشت دو هفته (۱۵روز) از تاریخ ارسال پستی فرم ثبت نام، اگر مغایرتی در فرم ثبت نام شما نباشد، باید ثبت نام الکترونیکی شما تأیید شده و گذر واژه دوم به نشانی پست الکترونیکی که در فرم ثبت نام داده‌اید رسیده باشد.
اگر بعد از زمان فوق الذکر (۱۵ روز) گذرواژه دوم برای شما ارسال نشده باشد (در Inbox و یا Spam پست الکترونیکی شما نباشد) می‌توانید با شماره تلفن‌های ۶-۳۳۲۷۲۹۴۲ (مرکز پیام سامانه ساجات) تماس گرفته و موضوع را پیگیری کنید.

 
۳. بازیابی رمزعبور
اگر رمز عبور ساجات خود را فراموش کردید، در (شکل ۱۰) روی دکمه اینجا کلیک کنید. با این کار صفحه‌ای مانند (شکل ۱۱) باز می‌شود. شناسه کاربری، پست الکترونیک خود و کد حفاظتی را در جای مشخص شده وارد و روی دکمه “تغییر گذر واژه” کلیک کنید. پست الکترونیک همانی است که هنگام ثبت نام اولیه ارائه کرده بودید. سیستم پیغامی مانند (شکل ۱۲) به شما می‌دهد.

سایت ساجات (شکل ۱۰)

 

سایت ساجات (شکل ۱۱)

 

سایت ساجات (شکل ۱۲)

 

روی دکمه تایید کلیک کنید تا صفحه پیغام بسته شود. به ایمیل خود مراجعه و ایمیلی را که از طرف سیستم آمده است باز کنید. در این ایمیل از شما خواسته شده است روی یک لینک کلیک کنید.
پیش از این که روی لینکی کلیک کنید، گذرواژه شما همان است که بود. با لینک روی این کلیک شما با تغییر گذرواژه موافقت می‌کنید. پس از این سیستم با فرستادن یک ایمیل دیگر، گذرواژه جدیدی به شما می‌دهد.


امیدواریم راهنمای آموزشی ثبت نام سایت ساجات برای شما مهندسین و پیمانکاران عزیز مفید واقع شده باشد. سوالات و مشکلات خود را در زمینه ورود به سایت ساجات و ثبت نام در سامانه ساجات، میتوانید در انتهای همین صفحه در بخش دیدگاه کاربران با ما مکاتبه کنید و منتظر پاسخ کارشناسان حقوقی موسسه در اسرع وقت باشید.