ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، آبادی - 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، آبادی - 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افآبادی واجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

284. شرایط اخذ جواز تاسیس

با ما در تماس باشید تا با استفاده از مشاوران با تجربه هلدینگ پونل از شرایط اخذ جواز تاسیس با خبر شوید و تصمیمی مهم در رابطه با کسب و کار خود و ارتقاء آن در حوزه صنعت و تجارت بگیرید.

شرایط اخذ جواز تاسیس در حالت کلی به دو گروه حقیقی و حقوقی تخصیص می‌یابد:

1-      شرایط اخذ جواز تاسیس برای افراد حقیقی

2-      شرایط اخذ جواز تاسیس برای افراد حقوقی

 1. شرایط اخذ جواز تاسیس برای افراد حقیقی عبارتست از:
 • داشتن سن قانونی
 • ایجاد و تهیه طرح توجیهی و امکان سنجی
 • داشتن شرایط سرمایه گذاری
 • در بعضی مواقع و موارد داشتن کارت پایان خدمت
 1. شرایط اخذ جواز تاسیس برای افراد حقوقی
 • داشتن شرکت در قالب‌های مورد وثوق قانون تجارت
 • داشتن مدارک کامل شرکت اعم ار روزنامه رسمی، اساسنامه، تقاضا نامه، شرمت نامه و. .. ..
 • داشتن شرایط سرمایه گذاری
 • طرح توجیهی و امکان سنجی مناسب
 • در بعضی مواقع کارت پایان خدمت برای مدیرعامل

در حالت کلی شرایط اخذ جوار تاسیس درکشور ما آنچنان سخت نمی‌باشد و معمولا به راحتی می‌توان جواز تاسیس را اخذ نمود. لذا داشتن ایده و طرح‌های نوبن در اولویت اخذ جواز تاسیس می‌باشد.

کشور عزیزمان با روند رو به رشد و جوان شدن، پتانسیل‌های باالقوه را دارا می‌باشد که با کمی ذکاوت و درایت می‌توان آنها را شکوفا نمود. شرایط اخذ جواز تاسیس را می‌توان از منظر دیگری نیز مورد واکاوی قرار داد و آن، اینکه شرایط سرمایه گذاری در شهرک‌های صنعتی را مورد نقد و برسی قرار داد. بسیاری از شهرک‌های صنعتی دارای بافت صنعتی مناسب جهت تواید می‌باشند. اما در بعضی از شهرک‌های صنعتی دیگر نیز به علت مناسب نبودن موقعیت جغرافیایی نمی‌نوان سرمایه گذاری مطمئنی را در بستر صنعت انجام داد لذا شرایط سرمایه گذاری دارای ریسک بالایی خواهد بود و بستر شرایط اخذ جواز تاسیس نیز زیر سوال می‌رود . شرایط اخذ جواز تاسیس را می‌توان از اداره صنایع (صنعت و معدن و تجارت) هر استان جویا شد و شرایط را آماده ساخت. شرایط اخذ جواز تاسیس می‌توان تغییر یابد. در بعضی مواقع شرایط اخذ جواز تاسیس در بعضی موارد خاص و بعضی اقلام سخت می‌شود و نیاز به استعلامات زیادی پیدا میکند و یا ارگان خاص غیر از سازمان صنایع نیز باید موافقت خود را اعلام دارد .

در بعضی از موارد به دلیل اشباع شدن مورد خاصی از کد آیسیک ها، شرایط اخذ جواز تاسیس تغییر یابد و در بعضی مواقع نیز اخذ جواز تاسیس صورت نمی‌پذیرد.

با ما همراه باشید و از سری مقالات دیگر سایت در خصوص جواز تاسیس و مطالب مرتبط بازدید نمایید. منتظر انتقادات و پیشنهادات شما هستیم.