ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افسعدابادیواجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

252. شرایط تاسیس موسسات فرهنگ هنری تک منظوره

مؤسسات فرهنگی و هنری تشکیلاتی است که با اهداف و مقاصد فرهنگی و هنری اعم از انتفاعی یا غیر انتفاعی (بر طبق ماده ٥٨٤ قانون تجارت و آئین نامه اصلاحی ثبت تشکیلات و مؤسسات غیر تجاری مصوب ١٣٣٧) به مسئولیت اشخاص حقیقی یا حقوقی اعم از دولتی، عمومی و خصوصی، افراد واجد شرایط برای فعالیت در یک یا چند قلمرو فرهنگی، هنری سینمایی و مطبوعاتی با سرمایه ایرانی تشکیل می‌دهند و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز تأسیس، نظارت بر فعالیت‌ها و انحلال آنها را صادر می‌کند.

الف) شرایط‌ متقاضی:

١-       معرفی حداقل ٣ نفر به عنوان اعضاء هیأت مؤسس برای مؤسسه چند منظوره و دو نفر برای مؤسسه تک منظوره

٢-       افراد متأهل حداقل باید ٢٥ سال و افراد مجرد حداقل ٢٧ سال داشته باشند.

٣-       داشتن مدرک کارشناسی یا معادل آن (حداقل)

٤-       داشتن صلاحیت علمی و تخصصی و سوابق فرهنگی و هنری متناسب با موضوع فعالیت

٥-       داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا برگ معافیت دائم

٦-       نداشتن سوءپیشینه کیفری به تأیید مراجع ذیصلاح و برخورداری از حسن شهرت

٧-       مهجور نبودن و نداشتن ورشکستگی به تقلب و تقصیر

٨-       داشتن امکانات کافی و مناسب

٩-       داشتن سابقه مؤثر فعالیت در مؤسسات و مراکز فرهنگی چند منظوره

ب) مدارک ‌مورد نیاز:

١-       تکمیل درخواست تأسیس و معرفی مدیر مسئول

٢-       کامل کردن پرسشنامه مشخصات انفرادی (برای همه اعضای هیأت مؤسس)

٣-       تصویر از همه صفحات شناسنامه و کارت ملی (رونوشت برابر با اصل)

٤-       تصویر گواهی انجام خدمت وظیفه عمومی یا داشتن برگ معافیت دائم (رونوشت برابر با اصل)

٥-       اصل گواهی مبنی بر نداشتن سوءپیشینه کیفری مؤثر برای همه‌ِ اعضای مؤسس و عدم اعتیاد به مواد مخدر برای مدیر مسئول

٦-       تصویر آخرین مدرک تحصیلی یا معادل آن (مدرک کارشناسی یا بالاتر) رونوشت برابر با اصل

٧-       ٧ قطعه عکس ٤×٣ جدید و پشت نویسی شده

٨-       یک نسخه اساسنامه به انضمام صورت جلسات انتخاب ارکان اصلی

٩-       ارائه سوابق مؤثر و مستند در حوزه فعالیت‌های پیشنهادی

شایان ذکر است کلیه تصاویر مدارک از قبیل: شناسنامه، کارت پایان خدمت و. .. از ٢/١ کاغذ A٤ کوچکتر نبوده و فتوکپی مدارک تحصیلی از یک صفحه کاغذ A٤ بزرگتر نباشد

ج) گردش کار در اداره ‌کل:

١.          ارائه تقاضای کتبی با ذکر اهداف و موضوع فعالیتهای پیشنهادی و فرم مشخصات فردی اعضای موسس به همراه سوابق فرهنگی هنری مرتبط با موضوع پیشنهادی

٢.          بررسی اولیه سوابق متقاضیان توسط کارشناس موسسات و سپس شورای اداره کل انجام خواهد شد و در صورت تأیید، ثبت تقاضای کتبی امکان پذیر خواهد بود.

٣.          مراجعه متقاضی به این اداره کل جهت دریافت نتیجه شورا و دریافت اطلاعات در خصوص ارائه مدارک و تکمیل صورتجلسه‌های تأسیس، مجمع عمومی و هیات مدیره به همراه اساسنامه

٤.          پس از تکمیل پرونده، معرفی اعضای هیأت مؤسس به حراست اداره کل جهت استعلام (روزهای زوج)

٥.          پس از پاسخ استعلام حراست، معرفی متقاضیان به اداره تشخیص هویت جهت گواهی عدم سوءپیشینه همه‌ی موسسین و عدم اعتیاد مدیر مسئول

٦.          استعلام از محل خدمت افراد

٧.          مصاحبه (شورای نهایی)

٨.          در صورت پاسخ مثبت شورا، معرفی به اداره نظارت بر اماکن عمومی از سوی حراست اداره کل

٩.          در صورت پاسخ مثبت اماکن، معرفی به اداره ثبت شرکت‌ها

  • اساسنامه اصلاح شده و نهایی (سه نسخه)
  • صورتجلسه مجمع عمومی اصلاح شده و نهایی (سه نسخه)
  • صورتجلسه هیات مدیره اصلاح شده و نهایی (سه نسخه)

١٠.      ارائه‌ی مدارک زیر پس از ثبت موسسه به کارشناس موسسات

  • ارائه تصویر اساسنامه ممهور به مهر اداره ثبت
  • تصویر صورتجلسات مجمع عمومی و هیأت مدیر ممهور به مهر اداره ثبت
  • تصویر روزنامه رسمی و محلی مبنی بر ثبت اولیه

       موسسات تک منظوره فقط می‌توانند یکی از موضوعات عمومی یا یکی از موضوعات آموزشی را برای فعالیت انتخاب کنند.

       موسسات تک منظوره‌ای که با موضوع آموزشی تشکیل پرونده داده‌اند باید پس از این مرحله، نسبت به مراجعه به بخش آموزش اداره کل و فعال سازی واحد آموزشی خود اقدام نمایند.

     پروانه موسسات تک منظوره، بعد از فعالیت شش ماهه موسسه و ارائه گزارش عملکرد (بروی سربرگ موسسه) به همراه مستندات کامل، یک قطعه عکس ٤×٣ و در خواست مدیر مسئول، مبنی بر صدور پروانه تأسیس، صادر خواهد شد.

ضمیمه

راهنمای انتخاب زمینه‌های فعالیت مؤسسه فرهنگی هنری (به منظور درج در اساسنامه)

متقاضی محترم؛

لطفاً ضمن مطالعه برخی از فعالیت‌های فرهنگی هنری که مطابق با وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، با رعایت نکات ذیل و پس از انتخاب تعداد محدودی از آنها، زمینه فعالیت‌های انتخاب شده در بند ٨ اساسنامه درج شود:

   موضوع فعالیت‌های انتخاب شده به ویژه در بخش دوم در زمینه «فعالیت‌های خاص» متناسب با یکی از موارد ذیل باشد:

الف- آشنایی اعضاء با یکی از فعالیت های: فرهنگی، هنری، سینمایی، مطبوعاتی و آموزشی.

موضوع فعالیت‌ها مطابق با اهداف و برنامه‌های پیش بینی در اساسنامه باشد.

   سرمایه، امکانات لازم و نیروی انسانی برای اجرای فعالیت‌های در نظر گرفته شده مناسب باشد و فعالیت‌هایی انتخاب شود که مؤسسین از عهده تأمین سرمایه لازم برای راه اندازی آنها برآیند.

   ارتباط منطقی و همگون بین زمینه فعالیت‌های انتخابی وجود داشته باشد.

   تأکید می‌شود فعالیت‌های انتخابی به ترتیب اولویت برنامه ریزی اجرایی درج شده و زمینه‌های اصلی مورد نظر در ابتدا آورده شود.

   هر زمینه فعالیت در یک بند درج و از تداخل آنها با یکدیگر خودداری شود.

   زمینه فعالیت‌های انتخابی ترجیحاً از «فعالیت‌های عمومی» و «فعالیت‌های خاص» انتخاب شود.

   متقاضیان قبل از انتخاب هر کدام از «فعالیت‌های خاص» ابتدا از شرایط و ضوابط مربوطه اطلاع حاصل نموده و سپس اقدام به تنظیم و درج آنها در اساسنامه کنند؛ همچنین پس از دریافت موافقت اصولی و به ثبت رساندن مؤسسه، با ارائه تقاضا نسبت به اخذ «مجوز خاص» از مراجع ذی ربط اقدام نمایند.

   تعداد زمینه فعالیت‌های انتخابی باید به نحوی باشد که متقاضیان بتوانند حداقل ظرف مدت یک سال بخش عمده آن را عینیت و محقق بخشیده نمایند؛ بدین جهت مناسب‌تر آن است که زمینه فعالیت‌های انتخابی در بدو امر محدود بوده و حداکثر از ١٠ مورد تجاوز ننماید.

شایان ذکر است آنچه در فهرست زمینه فعالیت‌های پیشنهادی ذکر گردیده است حصری نبوده و متقاضیان می‌توانند زمینه فعالیت‌های خارج از نمونه‌های ذکر شده را نیز متناسب با ب- داشتن سوابق مؤثر در کارهای اجرایی و تجربی.

ج- ارتباط داشتن رشته تحصیلی اعضاء با فعالیت‌های انتخابی.

حوزه شرح وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزینند.

بدیهی است موارد انتخاب شده نباید بیش از توانایی‌ها و امکانات مورد نیاز به ویژه سوابق و تجربه‌های فرهنگی اعضای هیأت مؤسس باشد.

موضوعات پیشنهادی فعالیت‌های فرهنگی و هنری (جهت انتخاب و درج در اساسنامه)

بخش اول: فعالیت‌های عمومی

١.        گردآوری، تألیف، تدوین مقالات، ترجمه (غیر رسمی) متون و کتاب به زبان‌های خارجی و یا بالعکس.

٢.        حروفچینی، ویرایش و تصحیح، تنظیم، طراحی و صفحه آرایی کتاب و نشریه.

٣.        برگزاری جلسات در خصوص معرفی، بررسی و نقد کتاب و نشریه و انتخاب و اهدای جوایز.

٤.        مشارکت در برگزاری همایش و سمینار و همکاری در برپایی نمایشگاه، مسابقات و جشنواره‌های فرهنگی و هنری.

٥.        مطالعات و تحقیقات در موضو عات متناسب با اهداف و فعالیت‌های مؤسسه و اجرای طرح‌های پژوهشی.

٦.        کمک و همکاری جهت گسترش تحقیقات، پژوهش‌های فرهنگی هنری، گردآوری و تدوین مجموعه‌های مستند درباره مسائل فرهنگی، اجتماعی و تاریخی ایران و سایر کشورها.

٧.        مبادلات فرهنگی از طریق ارائه خدمات و کالاهای فرهنگی و هنری از قبیل: کتاب، مطبوعات، نوارهای صوتی و تصویری و نرم افزارهای رایانه ای.

٨.        طراحی و اجرای نظام‌های اطلاع رسانی و یا ایجاد کتابخانه برای سازمان‌ها و مؤسسات.

٩.        گردآوری، تنظیم، تدوین و انتشار نمایه نامه و فهرست‌های موضوعی در زمینه‌های گوناگون.

١٠.      طراحی و تشکیل بانک‌های اطلاعاتی در موضوعات گوناگون و برنامه ریزی اجرا در حوزه سازماندهی اسناد و مدارک فرهنگی هنری ارائه خدمات مشورتی در قلمرو مدیریت.

١١.      طراحی و اجرا در ایجاد دبیرخانه، مرکز اسناد و پایگاه اطلاعاتی برای خدمات اطلاع رسانی در زمینه‌های فرهنگی و هنری، علوم قرآنی و معارف اسلامی.

١٢.      ارائه خدمات فهرست نویسی، نمایه سازی و سندآرایی مدارک و اسناد فرهنگی.

١٣.      عرضه محصولات رایانه‌ای مجاز در زمینه زبان و ادبیات فارسی، معارف اسلامی و علوم قرآنی.

١٤.      تهیه و عرضه محصولات فرهنگی هنری دارای مجوز از قبیل: نوارهای کاست، فیلم‌های ویدئویی و. . ..

١٥.      برگزاری نشست‌های فرهنگی، ادبی، شعر و شاعران (به صورت غیر مستقل و وابسته به مؤسسه) .

١٦.      تلاش به منظور گردآوری آثار فرهنگی هنری به منظور کمک به حفظ و حراست از میراث فرهنگی.

١٧.      کوشش در جهت شناساندن فرهنگ و تمدن ایران و اسلام.

١٨.      ارائه خدمات پیمان مدیریت برای اجرای پروژه‌های فرهنگی هنری.

بخش دوم: فعالیت‌های خاص

اقدام برای درج فعالیت‌های انتخابی در این بخش، صرفا پس از آشنایی از ضوابط مربوطه، ارائه درخواست و کسب مجوز از مراجع ذی ربط امکان پذیر بوده و لازم است به نکات ذکر شده در راهنمای انتخاب فعالیت ها، توجه کافی مبذول شود.

الف) فعالیت‌های فرهنگی:

١.        طراحی و برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت آزاد فرهنگی از قبیل: کلاس‌های داستان نویسی، بررسی و نقد کتاب.

٢.        انجام فعالیت‌های انتشاراتی به منظور انتشار کتاب.

٣.        تهیه و توزیع کتاب در داخل و خارج از کشور.

ب) فعالیت‌های هنری:

١.        طراحی و برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت آزاد هنری.

٢.        تأسیس نگارخانه و یا برگزاری نمایشگاه‌های هنری.

٣.        برگزاری کنسرت‌های موسیقی و جشنواره‌های هنری.

٤.        برگزاری هنرهای نمایشی.

٥.        تأسیس مرکز تهیه و تکثیر آثار صوتی و شنیداری.

٦.        تأسیس استودیوهای صدابرداری.

٧.        اعزام گروه‌های هنری و یا دعوت از آنان برای اجرای مراسم.

ج) فعالیت‌های سینمایی و سمعی بصری:

١.        طراحی و برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت آزاد سینمایی.

٢.        برگزاری جشنواره‌های سینمایی و نمایشگاه‌های عکس، اسلاید.

٣.        تهیه فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی، ویدئویی، انیمیشن و رایانه‌ای اعم از داستانی، مستند، آموزشی، صنعتی و تاریخی متناسب با اهداف مؤسسه و مطابق با ضوابط مربوطه.

د) فعالیت‌های مطبوعاتی و تبلیغاتی:

١.        طراحی و برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت آزاد مطبوعاتی.

٢.        انتشار نشریات عمومی و یا تخصصی، ویژه نامه و نشریه داخلی.

٣.        تأسیس خبرگزاری در زمینه‌های عمومی و یا تخصصی.

٤.        تهیه، تنظیم، مشاوره و اجرای برنامه‌های تبلیغاتی، روابط عمومی و انجام دادن سایر خدمات برای معرفی و فروش کالا یا خدمات مربوطه از طریق تأسیس کانون آگهی و تبلیغاتی.

٥.        تأسیس دفاتر نمایندگی‌های مطبوعاتی و سایر رسانه ها.

٦.        قبول نمایندگی و یا تأسیس دفاتر جهت توزیع نشریات و یا ایجاد فروشگاه برای عرضه مستقیم مطبوعات.

٧.        طراحی و برگزاری نمایشگاه‌های مطبوعاتی عمومی و یا تخصصی.

٨.        تأسیس دفتر خدمت رسانی به خبرنگاران و روزنامه نگاران.

ه) فعالیت‌های آموزشی:

طراحی و برگزاری دوره‌های آموزشی فرهنگی و هنری (خارج از سر فصل‌های دروس مصوب آموزش‌های رسمی وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و.. . ) در سطوح مختلف به شرح ذیل می‌باشد:

·         دوره‌های تک مهارتی در زمینه‌های:

١.        فرهنگی: لیتوگرافی، چاپ، صحافی، کتابداری و.. .

آشنایی با مفاهیم و معارف اسلامی در حوزه علوم قرآنی، نهج‌البلاغه، احکام اسلامی و سیره ائمه اطهار (ع) [١٩٢٢٨/ص/٧٥]

آموزش زبان‌های خارجی برای افراد بالای بیست سال

٢.        هنری: موسیقی، حجم سازی، چهره پردازی، طراحی لباس، بازیگری (تئاتر) ، عکاسی، نقاشی، خوشنویسی، کامپیوتر گرافیک (طراحی و. . . ) هنرهای دستی، نگارگری و.. .

٣.        سینمایی و سمعی بصری: کارگردانی، فیلمسازی، عکاسی، بازیگری (سینما) و.. .

٤.        مطبوعاتی: روزنامه نگاری، خبرنگاری، صفحه آرایی، ویراستاری و روابط عمومی.

·         دوره‌های مهارت آموزی (کارودانش) در زمینه های:

١.        فرهنگی، مطبوعاتی از قبیل: طراحی و صفحه آرایی کتاب و نشریات، چاپ و صحافی.

٢.        هنری، سینمایی و سمعی بصری از قبیل: عکاسی و فیلمبرداری، هنرهای دستی.

توضیح ضروری:

١.        اقدام در خصوص فعالیت‌های آموزشی، مستلزم داشتن شرایط و امکانات ویژه‌ای می‌باشد که متقاضیان جهت کسب آگاهی می‌توانند به دفاتر نمایندگی مرکز برنامه ریزی و آموزشی نیروی انسانی مستقر در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مربوطه مراجعه و پس از اطلاع از شرایط و مدارک مورد نیاز، اقدام به انتخاب و درج آنها در اساسنامه پیشنهادی خود نموده تا در صورت تصویب مجوز تأسیس مؤسسه و دریافت « مجوز خاص » امکان فعالیت پیدا نمایند.

٢.        در خصوص سایر فعالیت‌های خاص از قبیل: سینمایی، هنری، و مطبوعاتی نیز لازم است متقاضیان به مراکز ذی ربط مراجعه و نسبت به شرایط و ضوابط مربوطه آگاهی پیدا نمایند و سپس اقدام به انتخاب و درج در اساسنامه نمایند.