ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، آبادی - 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، آبادی - 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افآبادی واجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

217. شرایط تبدیل سهام بانام به سهام بی نام چگونه می‌باشد

اصطلاح سهام در مورد شرکتهای سهامی استفاده می‌شود. میدانیم که هر شخص حقوقی در هنگام تشکیل سرمایه‌ای را در نظر میگیرد که به عنوان سرمایه اولیه شرکت ثبت خواهد شد. شرکت‌های سهامی برای تقسیم سرمایه خود بین افراد، آنرا به قطعاتی تقسیم می‌کنند که به هر قطعه، سهم می‌گویند. سهم ورقه یا برگه‌ای می‌باشد که توسط موسسین تهیه شده و در اختیار سهامداران قرار میگیرد.

سهام در این نوع شرکت‌ها دارای انواع مختلفی می‌باشد. از جمله سهام با نام، سهام بی نام و سهام ممتاز.

سهام با نام: به آن سهامی گویند که نام دارنده سهام بر روی برگه سهام نوشته شده باشد.

سهام بی نام:   چنانچه سهام به صورت ورقه‌ای حامل و بدون قید نام دارنده سهام تهیه شده باشد آنرا سهام بی نام می‌گویند. مالک سهام بی نام، دارنده برگه سهام شناخته می‌شود مگر اینکه خلاف آن ثابت شود.

سهام ممتاز: در صورتیکه موسسین برای تمام یا بخشی از سهام شرکت، امتیازات خاصی را در نظر بگیرد به آن سهام، سهام ممتاز می‌گویند.

ورقه سهم بایستی حاوی نکات زیر باشد:

  • مشخصات شرکت مانند شماره ثبتی و نام آن به طور کامل ذکر شده باشد.
  • سرمایه ثبت شده شرکت و مبلغ پرداخت شده آن.
  • نوع سهام
  • مبلغ اسمی هر سهم
  • و تعداد سهامی که آن برگه نماینده آن می‌باشد.

شرکت‌های سهامی بر دو نوع سهامی خاص و سهامی عام می‌باشند که تفاوت آن‌ها در نحوه تامین سرمایه‌ای است که برای شرکت در نظر گرفته شده است. در شرکتهای سهامی خاص تمامی سرمایه‌ای که قرار است به ثبت برسد توسط موسسین شرکت تامین خواهد شد که حداقل 35 درصد آن هم در حسابی به نام شرکت نزد یکی از بانکها به سپرده گذاشته می‌شود؛ در حالیکه در شرکت‌های سهامی عام، بخشی از سرمایه مورد نظر را موسسین و بقیه از طریق فروش سهام به عموم مردم تامین می‌گردد. موسسین بایستی لااقل 20 درصد از سرمایه شرکت را خود تامین نمایند که 35 درصد از آنرا نزد حسابی به نام شرکت در یکی از بانکها سپرده گذاری می‌نمایند.

شرکتهای سهامی خاص از هیئت مدیره‌ای مرکب از مدیرعامل، رئیس هیئت مدیره و نایب رئیس هیئت مدیره می‌باشند. همچنین حضور دو بازرس در این نوع از شرکتها به منظور رسیدگی به امور مالی شرکت الزامی می‌باشد

هر کدام از شرکتهای سهامی در طول فعالیت خود ممکن است تصمیم به تبدیل سهام خود نمایند. به عنوان مثال تبدیل سهام با نام به بی نام و یا بالعکس. تبدیل سهام شرکتها می‌تواند در مورد تمام سهام یا بخشی از آن انجام شود. تبدیل سهام با موافقت و تصویب مجمع عمومی فوق العاده انجام میگیرد.

تبدیل سهام با نام به بی نام شامل مراحل زیر می‌باشد:

چنانچه سهامداران تصمیم به تبدیل سهام با نام به بی نام نمایند بایستی این تصمیم را در روزنامه کثیرالانتشاری که جهت چاپ آگهی‌های شرکت انتخاب شده است، چاپ کرده تا به اطلاع کلیه صاحبان سهام برسد.

این آگهی تنها یک نوبت در روزنامه چاپ میشود و پس از چاپ مهلتی به صاحبان سهام داده می‌شود که این مهلت نباید از 12 ماه کمتر باشد؛ تا در این فاصله به محل شرکت مراجعه نمایند و نسبت به تبدیل سهام با نام خود به سهام بی نام اقدام لازم را انجام دهند.

چنانچه سهامداران به این منظور، در مهلت مقرر به محل شرکت مراجعه نکرده و امور مربوط به دریافت سهام جدید را انجام ندهند، برابر با تعداد سهام باقی مانده‌ای که تبدیل نشده است، سهام بی نام صادر شده و در محل شرکت نگهداری می‌گردد تا زمانیکه سهامداران به شرکت مراجعه کرده و سهام جدید خود را دریافت نمایند.

پس از تبدیل سهام شرکت و با اتمام مهلتی که بواسطه آگهی روزنامه به سهامداران داده شده، کلیه مراتب بایستی به اطلاع اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری رسیده تا در این اداره ثبت شده و به اطلاع عموم برسد.

لازم به ذکر سهامدارانی که نسبت به تبدیل سهام خود اقدامات لازم را انجام ندهند نسبت به آن سهام حق حضور و رای در مجامع عمومی صاحبان سهام را نخواهند داشت.

چنانچه قصد تبدیل نوع سهام در شرکت خود را داشته باشید، می‌توانید جهت اطلاع از روند این فرآیند و تنظیم صورتجلسه متناسب با این امر با مشاوران ثبت شرکت پونل تماس حاصل نمایید.