ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افسعدابادیواجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

209. شرایط ثبت شرکت حمل و نقل

پیشرفت سطح زندگی و افزایش جمعیت دو عامل موثر در پیدایش نیازهای بشر می‌باشد که هر روز دامنه گسترده‌تری به خود گرفته و از تنوع بالاتری برخوردار می‌شود. به جهت رفع این نیازها که ممکن است نیاز به مواد اولیه و کالاهای خاصی داشته باشد و یا به انواع مختلفی از خدمات نیازمند باشد، تامین و رفع آنها خود فرآیندی عظیم می‌باشد. تامین نیروی انسانی و متخصص و فراهم آوردن اجناس  و دستگاههای مورد نظر می‌تواند یک مسئله مهم و حیاتی باشد.

حال آنکه تمام موارد فوق در یک محدوده جغرافیایی یافت نخواهد شد. به عنوان مثال تولید یک کالا نیازمند مواد اولیه خامی می‌باشد که در آن منطقه یافت نشده و به ناچار بایستی از نقاط دیگر فراهم گردد. به همین دلیل وجود سیستم‌های حمل و نقل یکی از اجزای جدایی ناپذیر و ضروری از بخش‌های مختلف از جمله تولید و رشد هر کشوری می‌باشد.

استفاده از افراد و ماشین آلات مخصوص به جهت حمل موارد مختلف، نیازمند افراد متخصصی می‌باشد که با برنامه ریزی دقیق از عهده این امر برآیند. به همین جهت تشکیل مراکزی که به امر حمل و نقل مبادرت می‌نمایند پدید آمده تا نسبت به رفع نیازهای مذکور اقدام نمایند.

حمل و نقل کالا یا مسافر می‌تواند در حالت‌های مختلفی اتفاق افتد. به عنوان مثال حمل و نقل در محدوده شهری چه از نظر مسافر یا کالا و یا اینکه حمل و نقل به نقاط دورتر و بین شهرهای مختلف یک کشور می‌تواند انجام شود.

در مقیاس وسیع‌تر حمل و نقل  بین المللی را داریم که خود از راه‌های زمینی، هوایی و دریایی قابل انجام می‌باشد.

اشخاصی که قصد ثبت شرکت حمل و نقل را داشته باشند ابتدا بایستی تصمیم خود در خصوص محدوده کاری خود را انجام دهند و مشخص نمایند که این ثبت شرکت حمل و نقل در محدوده شهری، بین شهری و یا بین المللی خواهد بود.

ثبت شرکت حمل و نقل کالا و مسافر درون شهری می‌تواند برای عموم افراد و بدون نیاز به اخذ مجوز در زمان ثبت شرکت انجام شود. اداره ثبت شرکتها به منظور تسهیل روند ثبت شرکت در این خصوص و ایجاد زمینه برای اشتغال افراد، ثبت شرکت حمل و نقل با محدوده درون شهری را بدون نیاز به اخذ مجوز در پروسه ثبت شرکت را قابل انجام کرده است. موضوع فعالیتی که در این خصوص و برای این نوع شرکتها می‌توان ثبت کرد از طرف اداره ثبت شرکتها اعلام شده و بایستی مطابق با همان ابلاغیه انجام شود. این نوع شرکتها در قالب شرکت‌های با مسئولیت محدود و سهامی خاص قابل ثبت می‌باشند که آمار ثبت شرکت حمل و نقل در قالب شرکت با مسئولیت محدود بالاتر از شرکت سهامی خاص می‌باشد.

اما چناچه فردی قصد انجام امور حمل و نقل در محدوده بین شهری و یا در سطح بین المللی را داشته باشد بایستی نسبت به اخذ مجوز از وزارت راه و شهرسازی اقدام نمایند. وزارتخانه مذبور با بررسی و تایید صلاحیت‌های مربوطه مجوز حمل و نقل را صادر میکند.  متقاضی ثبت شرکت حمل و نقل با موضوع بین شهری یا بین المللی پس از تکمیل مدارک مورد نیاز و ثبت نام در سامانه اداره ثبت شرکتها، با تایید نام از طرف واحد تایید نام اداره ثبت شرکتها و تهیه اساسنامه و سایر اسناد مورد نیاز به وزارتخانه مورد نظر مراجعه کرده و مراحل اخذ مجوز را طی می‌نمایند.

یکی دیگر از انواع روش‌های حمل و نقل، خدمات ترابری از راه هوایی می‌باشد. صدور بارنامه خدمات ترابری کالا و مسافر از طریق راه هوایی تحت نظارت سازمان هواپیمایی کشور انجام می‌شود و متقاضیان جهت فعالیت در این زمینه بایستی به این سازمان مراجعه کرده تا با اطلاع از شرایط و ضوابط اخذ مجوز مربوطه بتوانند نسبت به ثبت این نوع از شرکتها اقدام نمایند. مراحل ثبت شرکت حمل و نقل هوایی مانند سایر انواع شرکتهای دیگر بوده و اولین قدم، مراجعه به سامانه اداره ثبت شرکتها و تکمیل اقلام اطلاعاتی می‌باشد که در این سامانه مشخص شده است. این نوع از شرکتها در قالب شرکت‌های با مسئولیت محدود و سهامی خاص قابل ثبت می‌باشند که با توجه به نوع شرکت انتخابی بایستی مدارک مورد نیاز آن تهیه و ارائه گردد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت حمل و نقل در قالب شرکت با مسئولیت محدود:

  • تصویر برابر با اصل کارت ملی و شناسنامه تمامی افراد
  • گواهی عدم سوء پیشینه جهت اعضای هیئت مدیره
  • ارائه مجوز مربوطه چنانچه موضوع فعالیت از موارد نیازمند اخذ مجوز باشد.

همزمان با تهیه مدارک فوق بایستی نسبت به ارائه آدرس مرکز اصلی فعالیت شرکت و انتخاب اسامی اقدامات لازم انجام شده و در سامانه ثبت شرکت‌ها وارد گردد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت حمل و نقل در قالب شرکت سهامی خاص:

  • برابر با اصل مدارک شناسایی تمام افراد
  • گواهی عدم سوء پیشینه مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و بازرسین
  • گواهی بانکی مبنی بر پرداخت 35 درصد از سرمایه اولیه توسط موسسین
  • ارائه مجوز در موارد مورد نیاز

لازم به ذکر است، شرکتهایی که در زمینه حمل و نقل فعالیت نموده و یا قصد ثبت شرکت با موضوع حمل و نقل را دارند، می‌توانند در نام‌های پیشنهادی خود از کلماتی نظیر حمل و نقل، سیر، گشت و سفر استفاده نمایند.

همچنین شرکتهایی که در زمینه حمل و نقل درون شهری فعالیت می‌نمایند می‌توانند همزمان در حوزه‌های دیگری فعالیت نموده و به عبارتی شرکت را به صورت چند منظوره ثبت نمایند. در حالیکه در شرکتهایی که نیازمند اخذ مجوز می‌باشند موضوع فعالیت از طرف سازمان ذیصلاح اعلام شده و بنابراین امکان درج موضوعات اضافه دیگری، نمی‌باشد.

موسسه ثبتی پونل به پشتوانه تجربه و دانش چندین ساله خود و هم چنین با استفاده از کارشناسان و وکلای زبده خود می‌تواند تمام امور ثبت شرکت شما عزیزان را در انواع حوزه‌های حمل و نقل انجام داده و به نحو احسنت به اتمام  برساند. لذا چنانچه نیازمند دریافت مشاوره از ثبت شرکت پونل باشید میتوانید با مشاوران این موسسه تماس حاصل نمایید.