ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، آبادی - 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، آبادی - 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افآبادی واجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

207. شرایط ثبت شرکت کشتیرانی

ارتباطات دریایی مخصوصاً از طریق آب‌های آزاد در یک کشور می‌تواند عامل بسیار مؤثری در پیشرفت و رشد اقتصادی آن باشد. حمل و نقل و ترانزیت کالا از راه‌های دریایی دارای سابقه بسیار طولانی میباشد. دامنه فعالیت در زمینه حمل و نقل دریایی و کشتیرانی بسیار گسترده بوده و موارد زیادی را شامل می‌شود؛ به عنوان مثال حمل مایعات وگاز، حمل فرآورده‌های نفتی، حمل کالا به صورت عمده و یا کانتینری، سوخت رسانی و فعالیت‌های دیگری از این دست از مواردی هستند که از طریق راه‌های دریایی و کشتیرانی انجام خواهد شد.

در این خصوص شرکتهایی پدید آمده‌اند که با بهره گیری و آشنایی با علوم و فنون دریانوردی و با استفاده از نیروهای متخصص در این زمینه فعالیت می‌نمایند. البته تمام فعالیت شرکتهایی با موضوع کشتیرانی یا دریانوردی صرفاً در زمینه حمل و نقل دریایی نمی‌باشد. شرکتهای زیادی به منظور تولید انواع شناورها و کشتی ها، تعمیر و نگهداری و تجهیز آنها در حال فعالیت می‌باشند و حتی انجام عملیات نجات دریایی از جمله مواردی است که در این شرکتها انجام می‌شود.

ثبت شرکت با موضوع کشتیرانی و دریانوردی مستلزم اخذ مجوز از سازمان بنادر و دریانوردی و ارائه آن همراه با مدارک مربوطه به اداره ثبت شرکتها می‌باشد.

چنانچه افراد قصد ثبت شرکت کشتیرانی را در قالب شرکت با مسئولیت محدود داشته باشند بایستی با حضور حداقل 2 نفر به عنوان موسس یا شریک اقدام به تصویب اساسنامه و انتخاب و معرفی اعضای هیئت مدیره نمایند. با انتخاب اعضای هیئت مدیره، این افراد بایستی نسبت به دریافت گواهی عدم سوء پیشینه اقدام نمایند چرا که به موجب قانون افرادی که دارای ممنوعیت‌ها و محرومیت‌های قانونی باشند نمی‌توانند به عنوان اعضای هیئت مدیره انتخاب شوند. با تهیه مدارک فوق، اقدامات اولیه جهت تایید نام شرکت انجام خواهد شد. اسامی انتخابی برای ثبت شرکت‌های کشتیرانی می‌تواند شامل عناوینی نظیر کشتیرانی و دریانوردی باشد. با صدور ابلاغیه تایید نام از طرف کارشناس اداره ثبت شرکتها، اساسنامه و صورتجلسه مورد نظر پس از امضای موسسین، جهت اقدامات مورد نیاز برای اخذ مجوز به سازمان مربوطه ارسال گردیده و با طی مراحل تعریف شده از طرف سازمان ذیصلاح، مجوز صادر شده که بایستی همراه با سایر مدارک به اداره ثبت شرکتها ارسال گردد تا در نهایت آگهی تاسیس شرکت، صادر شده و از طریق سامانه به اطلاع متقاضی برسد.

آگهی صادر شده پس از دریافت بایستی به سازمان مرجع صدور مجوز ارائه گردیده تا مجور فعالیت شرکت به صورت قطعی و نهایی تایید و صادر گردد.

لازم به ذکر است ثبت شرکت با موضوع کشتیرانی در قالب شرکتهای سهامی خاص نیز امکان پذیر است. ممکن است افرادی به دلایل مختلفی و بنا بر تشخیص موسسین اقدام به ثبت شرکت سهامی خاص نمایند که به این منظور جلسه‌ای با حضور لااقل 3 سهامدار تشکیل خواهد شد. سهامداران یا موسسین در اولین جلسه بایستی نسبت به تهیه و تنظیم و تایید اساسنامه‌ای برای شرکت اقدام نمایند و با رای اکثریت سهامداران به تصویب برسد. همزمان با این مسئله، سهامداران باید از بین خود اعضای هیئت مدیره را انتخاب نمایند. این اعضا برای مدت 2 سال به سمت‌های خود باقی خواهد ماند. البته مجمع عمومی می‌تواند در هر زمان که صلاح بداند اعضای هیئت مدیره را جایگزین نماید. پس از انتخاب اعضای هیئت مدیره، مجمع عمومی موسسین بازرسین شرکت را معرفی می‌نماید. بازرسین برای مدت یک سال مالی معتبر خواهند بود و عمده وظایف آنها رسیدگی به امور مالی و حساب‌های شرکت می‌باشد. بازرسین در این شرکت‌ها نباید از بستگان اعضای هیئت مدیره باشند و فاقد هرگونه سوء پیشینه کیفری باشند.

پس از تکمیل مدارک، شرکت در شرف تاسیس وارد مرحله تایید نام میگردد و با تایید یکی از نام‌های پیشنهادی برای شرکت، موسسین موظف به افتتاح حساب جاری به نام شرکت در یکی از بانکهای کشور بوده تا حداقل 35 درصد از مبلغی که به عنوان سرمایه اولیه در نظر گرفته شده است را در آن واریز نمایند.

پس از اخذ مجوز مربوطه، تمام مدارک به اداره ثبت شرکتها جهت بررسی کارشناسی و نهایی ارسال گردیده تا نهایتاً منجر به صدور آگهی ثبتی گردد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت شرکت کشتیرانی با مشاوران موسسه ثبتی پونل تماس حاصل نمایید.