ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، آبادی - 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، آبادی - 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افآبادی واجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

214. شرایط ثبت شرکت IT

واژه IT در لغت به معنی فناوری اطلاعات می‌باشد و مطابق با تعریف رسمی که از این واژه توسط محافل مربوطه ارائه شده است؛ فناوری اطلاعات به مطالعه، طراحی، توسعه، پیاده سازی، پشتیبانی یا مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی مبتنی بر رایانه، خصوصاً برنامه‌های نرم افزاری و سخت افزاری رایانه می‌باشد.

کاربردهای مختلف محصولات فناوری اطلاعات و پیشرفت زندگی باعث شده تا کمتر نقطه‌ای از زندگی روزانه بشر با این مقوله درگیر نباشد و تقریباً تمام افراد با زمینه‌های مختلف این علم درگیر و در تماس می‌باشند به عنوان مثال نرم افزارها و سخت افزارهای کامپیوتری از جمله ابزارهای حوزه فناوری اطلاعات می‌باشند که در جامعه کنونی نقش گسترده و پر رنگی را دارند.

با نگاهی به لیست شرکت‌های تاسیس شده شاهد آمار بالایی از ثبت شرکتهایی با موضوع نرم افزار و سخت افزار کامپیوتری می‌باشیم؛ هرچند که حوزه فناوری اطلاعات بسیار گسترده‌تر از مباحث نرم افزار و سخت افزار می‌باشد لذا شرکتهای متعددی در این زمینه با موضوعات فعالیت مختلف می‌تواند ثبت شود.

با توجه به توضیخات فوق، اشخاص حقوقی که قصد فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات را داشته باشند و یا افرادی که قصد ثبت شرکت در زمینه فوق را داشته باشند بایستی ابتدا نسبت به تعیین موضوع فعالیت اصلی خود اقدام نمایند. چرا که فعالیت در برخی از زمینه‌های حوزه فناوری اطلاعات نیازمند اخذ مجوز از سازمان مربوطه که وزارت ارتباطات می‌باشد هستند. از طرف دیگر ثبت اشخاص حقوقی در زمینه‌های دیگری که ازطرف اداره ثبت شرکتها اعلام گردیده است نیازی به اخذ مجوز حین مراحل ثبت ندارد.

از جمله موضوعاتی که می‌توانند بدون دریافت مجوز در قالب اشخاص حقوقی ثبت شوند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تولید و ارائه رایانه، تولید و ارائه دستگاههای جانبی، تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارش مشتری، ارائه و پشتیبانی بسته‌های نرم افزاری و CD اطلاعاتی تولید داخل، خدمات شبکه اطلاع رسانی.
  • مشاوره و نظارت بر اجرای طرح‌های انفورماتیکی، شبکه داده‌ها (ارائه و اجرا و پشتیبانی)
  • موضوعات مربوط به تجارت الکترونیک
  • طراحی و توسعه بازیهای رایانه‌ای و سرگرمی
  • خدمات اینترنت، توزیع اینترنت، خدمات انتقال داده ها، خدمات انتقال داده از طریق ماهواره
  • خدمات مخابراتی همراه بین المللی ماهواره ای

 لذا هر فردی می‌تواند جهت تصدی به هر یک از فعالیتهای فوق اقدام به ثبت شرکت نماید.   انواع شرکتهایی که در این زمینه قابل ثبت می‌باشند شامل تمام 7 نوع اشخاص حقوقی می‌باشند. اما سه نوع شرکت با مسئولیت محدود، شرکت سهامی خاص و شرکت سهامی عام بیشترین آمار در این زمینه را دارند.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود از سادهترین اشکال ثبت شرکت می‌باشد که با حضور 2 نفر و ارائه مدارک شناسایی و گواهی عدم سوء پیشینه قابل ثبت می‌باشد. حداقل سرمایه در این شرکت با مسئولیت محدود یک میلیون ریال می‌باشد.

ثبت شرکت سهامی خاص بیشتر به منظور شرکت در مزایدات و مناقصات و انعقاد قرارداد با ارگانهای دولتی تاسیس می‌شوند و چون شرایط ثبت دشوارتری نسبت به ثبت شرکت با مسئولیت محدود دارد لذا از اعتبار بالاتری برخوردار است. حضور حداقل 3 نفر به عنوان سهامدار که اعضای هیئت مدیره را نیز برای مدت 2 سال تشکیل می‌دهند؛ 2 بازرس که نباید نسبت خویشاوندی به اعضای هیئت مدیره داشته باشند برای مدت یکسال، افتتاح حساب نزد یکی از بانکها و واریز حداقل 35 درصد از سرمایه شرکت در آن حساب و ارائه مدارک  بانکی از جمله مشخصات و ویژگی‌های شرکت‌های سهامی خاص می‌باشد که برای ثبت در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری لازم و ضروری است. حداقل سرمایه در شرکت‌های سهامی خاص یک میلیون ریال بوده که بایستی توسط موسسین تأمین گردد.

نوع دیگری از شرکتهای سهامی، شرکت سهامی عام نام دارد که سرمایه این گونه از شرکتهای بخشی از طریق موسسین و بخشی دیگر از طریق فروش سهام شرکت به مردم تامین میگردد و دلیل نامگذاری این نوع از شرکتها، طریقه تامین سرمایه آنها می‌باشد. حداقل سرمایه شرکت‌های سهامی عام پنج میلیون ریال می‌باشد.

افرادی که قصد تاسیس و ثبت شرکت سهامی عام را داشته باشند بایستی لااقل 20 درصد از سرمایه شرکت را خودشان تامین نمایند و حداقل 35 درصد از آن را در حسابی به نام شرکت واریز کنند. و پس از آن یا تنظیم اظهارنامه‌ای همراه با طرح اساسنامه و طرح اعلامیه پذیره نویسی سهام، به اداره ثبت شرکتهای و موسسات غیرتجاری ارسال گردد.

اظهارنامه شرکت سهامی عام شامل اطلاعات ثبتی شرکت از قبیل نام و آدرس مرکز اصلی، موضوع شرکت، مبلغ سرمایه  و سایر نکات لازم می‌باشد. همچنین طرح اساسنامه بایستی شامل مواردی مانند نام و آدرس شرکت، موضع فعالیت و میزان سرمایه، تعداد و نوع سهام و کلیه مواردی که در طول فعالیت شرکت لازم است؛ باشد.

با ارائه اظهارنامه و اساسنامه و اعلام پذیره نویسی، با تایید اداره ثبت شرکتها مهلت معینی برای پذیره نویسی اعلام میگردد که توسط جراید کثیرالانتشار به اطلاع عموم افراد میرسد. علاقمندان می‌توانند در مهلت مقرر با مراجعه با بانک معرفی شده نسبت به پرداخت مبلغ مورد نظر وخرید ورقه تعهد سهام اقدام نمایند و در ادامه فرآیند‌های ثبت از طریق سامانه ثبت شرکتها به انجام خواهد رسید.

هدف اصلی از ثبت شرکت‌های سهامی عام، انجام پروژه‌های بزرگ و ملی می‌باشد و از طرف دیگر اینگونه از شرکتها عموماً می‌توانند سهام خود را در بورس عرضه نمایند به همین جهت افرادی که مقاصد فوق را از ثبت شرکت داشته باشند می‌توانند اقدام به ثبت شرکت سهامی عام نمایند.

از طرف دیگر موضوعاتی نظیر نشر دیجیتال و رسانه‌های برخط و یا طراحی وب سایت و برنامه نویسی‌های تخصصی نیازمند اخذ مجوز از سازمان‌های مربوطه در موردهای معین می‌باشد. به عنوان مثال نشر دیجیتال از موارد تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.

به منظور آگاهی از موضوعات فعالیت و روند ثبت موضوعات مجوزی و غیرمجوزی می‌توانید با مشاوران ثبت این شرکت تماس حاصل نموده تا از مشاوره رایگان این موسسه بهره‌مند شوید و افتخار همراهی خود را به کارشناسان این موسسه بدهید.