ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، آبادی - 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، آبادی - 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افآبادی واجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

130. شرکت سهامی خاص چیست؟

شرکت سهام خاص شرکتی است بازرگانی که تمام سرمایه آن منحصرا توسط مؤسسین تامین گردیده و سرمایه آن سهام تقسیم شده و مسئولیت صاحبان سهام محدود مبلغ اسمی سهام آنها است و تعداد سهامداران نباید از سه نفر کمتر باشد. عنوان شرکت سهامی خاص باید قبل از نام شرکت یا بعداز آن بدون فاصله بانام شرکت بطور روشن و خوانا قید شود.

نکاتی درباره شرکت سهامی خاص

1- حداقل تعداد سهامداران شرکت سهامی خاص ٣ نفر میباشد (ماده ٣ ل. ا. ق. ت)

2- حداقل سرمایه شرکت سهامی خاص از یک میلیون ریال نباید کمتر باشد (ماده ٥ ل. ا. ق)

3-پس از تهیه مدارک لازم (اظهارنامه، اساسنامه، صورتجلسه مجمع عمومی موسسین، صورتجلسه هیات مدیره، فتوکپی شناسنامه سهامداران و بازرسین، مجوز خصوص موضوع صورت نیاز) نسبت تکمیل آن براساس نمونه فرم‌های ضمیمه این راهنما و قید نام شرکت و امضای ذیل تمام اوراق اساسنامه اظهارنامه اقدام شود.

٤- موقع تنظیم صورتجلسه مجمع عمومی موسس وفق دستور (ماده ١٠١ ل. ا. ق. ت) هیات رئیسه‌ای مشتمل بر یک رئیس و دو ناظر و یک منشی از بین سهامداران انتخاب (منشی می‌تواند خارج از سهامداران باشد) و سپس رئیس رسمیت جلسه را اعلام و نسبت:

 • الف) تصویب اساسنامه 
 • ب) انتخاب هیات مدیره 
 • ج) انتخاب بازرسان 
 • د) انتخاب روزنامه کثیرالانتشار جهت ج آگهی‌های شرکت اقدام می‌نماید و ذیل صورتجلسه مصوبات مجمعع توسط هیات رئیسه باید امضا شود.

٥- شامل موارد ذیل:

 • شرکت سهامی خاص بوسیله هیات مدیره‌ای که از بین صاحبان سهام انتخاب شده وکلا یا بعضا قابل عزل می‌باشند اداره خواهد شد (ماده ١٠٧ ل. ا. ق. ت)
 • اشخاص حقوقی را می‌توان مدیریت شرکت انتخاب نمود این صورت شخص حقوقی یک نفر را نمایندگی دائمی خود جهت انجام وظایف مدیریت معرفی می‌نماید. (ماده ١١٠ ل. ا. ق. ت) .
 • محجورین و ورشکستگان ومرتکبین جنایت سرقت خیانت امانت کلاهبرداری اختلاس تدلیس که موجب حکم قطعی دادگاه محکوم شده باشند نمی‌توانند مدیریت شکرت انتخاب شوند (ماده ١١١ ل. ا. ق. ت) .
 • صورتی که مدیری هنگام انتخاب مالک تعداد سهام لازم عنوان وثیقه نباشد باید ظرف مدت یکماه تعداد سهام لازم را عنوان وثیقه تهیه و صندوق شرکت بسپارد وگرنه مستعفی محسوب خواهد شد. (ماده ١١٥ ل. ا. ق. ت) .
 • مدت مدیریت اساسنامه معین می‌شود لیکن این مدت از دو سال بیشتر نمی‌تواند باشد (ماده ١٠٩ل. ا. ق. ت (
 • هیات مدیره اولین جلسه خود از بین اعضای هیات یک رئیس و یک نایب رئیس که باید شخص حقیقی باشند انتخاب ومدت ریاست رئیس و نایب رئیس نباید از مدت عضویت آنها هیات مدیره بیشتر باشد (ماده ١١٩ ل. ا. ق. ت (.
 • رئیس هیات مدیره علاوه برد عوت و اداره جلسات موظف است مجامع عمومی صاحبان سهام را مواردی که هیات مدیره موظف دعوت است دعوت نماید و هرگاه رئیس هیات مدیره موقتا نتوانست وظایف خوا انجام دهد نایب رئیس جای وی انجام وظیفه می‌نماید. (مواد ١١٩ و ١٢٠ ل. ا. ق. ت) .
 • برای هریک از جلسات هیات مدیره باید صورت جلسه‌ای تنظیم و امضای اکثریت مدیران حاضر جلسه برسد (م ١٢٣ ل. ا. ق. ت) .
 • هیات مدیره باید یک نفر شخص حقیقی را مدیریت عامل شرکت انتخاب که حدود اختیارات و مدت تصدی و حق الزحمه او را تعیین نماید مدیرعامل عین حال نمی‌تواند رئیس هیات مدیره باشد مگر با تصویب سه چهارم آرای حاضر مجمع عمومی (م ١٢٤ ل. ا. ق. ت) و هیات مدیره هر موقع می‌تواند مدیرعامل را عزل نمایند و انتخاب مدیرعامل باید با ارسال یک نسخه صورتجلسه هیات مدیره اداره ثبت شرکتها ثبت برسد و روزنامه رسمی آگهی گردد. (م ١٢٨ ل. ا. ق. ت) و هیچ کس نمی‌تواند عین حال مدیریت عامل بیش از یک شرکت را داشته باشد (م ١٢٦ ل. ا. ق. ت) .
 • اعضای هیات مدیره و مدیر عامل شرکت نمی‌توانند بدون اجازه هیات مدیره معالاتی که باشرکت یا حساب شرکت می‌شود طرف معامله قرار بگیرند و صورت اجازه هیات مدیره بلافاصله باید بازرس شرکت جریان امر قرار گیرد. (م ١٢٩ل. ا. ق. ت) .
 • مدیران و مدیرعامل شرکت مقابل شرکت و اشخاص ثالث نسبت تخلف از مقررات قانونی یا اساسنامه شرکت یا مصوبات مجمع برحسب مورد منفردا یا مشترکا مسئول بوده و دادگاه حدود مسولیت را برای جبران خسارت تعیین می‌نماید. (م ١٤٢ ل. ا. ق. ت)
 • مجمع عمومی عادی صاحبان سهام می‌تواند مقرر دارد با توجه ساعات حضور اعضای غیر موظف هیات مدیره مبلغی بطور مقطوع بابت حق حضور آنها جلسات پرداخت شود. همچنین صورتی که اساسنامه پیش بینی شده باشد مجمع عمومی می‌تواند تصویب کند که نسبت معینی از سود خالص سالانه شرکت عنوان پاداش اعضای هیات مدیره اعطا گردد. (م ١٣٤ ل. ا. ق. ت) .

٦- مجمع عمومی عادی هر سال یک یا چند بازرس انتخاب می‌کند تابرطبق قانون وظایف خود عمل کنند. انتخاب مجدد بازرسان بلامانع است. مجمع عمومی عادی هر موقع می‌تواند بازرس یا بازرسان را عزل کند بشرط آنکه جانشین آنها را انتخاب نماید. (م ١٤٤ ل. ا. ق. ت) انتخاب اولین بازرسان توسط مجمع عمومی موسس صورت می‌گیرد. (م ١٤٥ل. ا. ق) .

 • الف) بازرسان شرت کتبا قبول سمت نمایند و قبول سمت خودی خود دلیل براین است که بازرس با علم تکالیف و مسئولیت‌های خود عهده دار آن گردیده است (م ١٧ ل. ا. ق. ت) .
 • ب) انتخاب بازرس یا بازرسان (همراه با انتخاب مدیران) باید صورتجلسه‌ای قید و امضای کلیه سهامداران برسد (م ٢٠ ل. ا. ق. ت) امضای ذیل صورتجلسه توسط بازرس حاکی از قبولی سمت می‌باشد.
 • ج) مجمع عمومی عادی باید یک یا چند بازس علی البدل را انتخاب نماید تا صورت معذوریت یا فوت یا استعفا یا سلب شرایط یا عدم قبول سمت توسط بازرس یا بازرسان اصلی جهت انجام وظایف بازرسی دعوت شوند (م ١٤٦ ل. ا. ق. ت) .
 • د) اشخاص ذیل را نمی‌توان سمت بازرس شرکت انتخاب نمود:
  1.  محجورین وکسانی که حکم ورشکستگی آنان صاه شده یا بعلت ارتکاب جنایت یا سرقت یا خیانت امانت یا کلاهبرداری یا اختلاس یا تدلیس بموجب حکم قطعی محکوم و از حقوق اجتماعی کلا یا بعضا محروم شده باشند.
  2. مدیران یا مدیرعامل شرکت.
  3. اقربای سببی و نسبی مدیران و مدیرعامل شرکت تا جه سوم از طبقه اول و دوم.
  4. هرکس که خود یا همسرش از شرکت موظفا حقوق یافت می‌دارد. (١٤٧ ل. ا. ق. ت)
 • ه) بازرسان مکلفند باره صحت و ستی صورت دارایی و صورت حساب وه عملکرد و حساب سود وزیان و ترازنامه‌ای که مدیران برای تسلیم مجمع عمومی تهیه می‌کنند و همچنین باره صحت مطالب و اطلاعاتی که مدیران اختیار مجامع عمومی گذاشته‌اند اظهار نظر کنند. بازرسان باید اطمینان حاصل کنند که حقوق صاحبان سهام حدود قانون و اساسنامه رعایت شده و صورتی که مدیران اطلاعاتی برخلاف حقیقت اختیار صاحبان سهام قرار دهند بازرسان مکلفند که مجمع عمومی را آگاه سازند (م ١٤٨ل. ا. ق. ت) و همچنین بازرسان مکلفند با توجه موارد فوق الذکر گزارش جامعی راجع وضع شرکت مجمع عمومی عادی تسلیم کنند و این گزارش باید لااقل ده روز قبل از تشکیل مجمع جهت مراجعه صاحبان سهام مرکز شرکت آماده باشد و صورتی که بازرسان متعدد باشند هر یک تنهایی می‌توانند گزارشی را تهیه نمایند. (م ١٥٠ل. ا. ق. ت)  و) بازرس یا بازرسان باید هر گونه تقصیر یا تخلف مدیران شرکت را اولین مجمع عمومی اطلاع دهند و صورت اطلاع از وقوع جرمی حین بازرسی مراتب را مرجع قضایی صلاحیتدار اعلام و نیز جریان را اولین مجمع عمومی گزارش دهند (م ١٥١ ل. ا. ق. ت) و صورتی که مجمع بدون یافت گزارش بازرس یا براساس گزارش اشخاصی که برخلاف ماده ١٤٧ ل. ا. ق. ت) بعنوان بازرس تعیین شده صورت دارایی و ترازنامه و حساب سود و زیان شرکت را تصویب نماید این تصویب اثر قانونی نداشته و از جه اعتبار ساقط است (م ١٥٢ ل. ا. ق. ت) .
 • ح) صورتی که مجمع عمومی بازرس تعیین نکرده و یا بازرسان تعیین شده عللی نتوانند گزارش بدهند یا از دادن گزارش امتناع کنند رئیس دادگاه صلاحیتدار تقاضای اشخاص ذینفع تعداد مقرر اساسنامه شرکت بازرس یا بازرسانی را انتخاب تا وظایف مربوط را تا انتخاب بازرس وسیله مجمع عمومی انجام دهند و تصمیم رئیس دادگاه غیر قابل شکایت است. (مستفاد از م ١٥٣ ل. ا. ق. ت) و بازرس یا بازرسان مقابل شرکت و اشخاص ثالث نسبت تخلفاتی که انجام وظایف خود مرتکب می‌شوند طبق قواعد عمومی مربوط مسئولیت مدنی مسئول جبران خسارت خواهند بود. (م ١٥٤ ل. ا. ق. ت) و بازرس یا بازرسان نمی‌توانند معاملاتی که با شرکت یا حساب شرکت انجام می‌گیرد بطور مستقیم یا غیر مستقیم ذینفع شوند (م ١٥٦ ل. ا. ق. ت) و تعیین حق الزحمه بازرس یا بازرسان با مجمع عمومی عادی خواهد بود (م ١٥٥ ل. ا. ق. ت) .
 • ط) چنانچه هیات مدیره مجمع عمومی عادی سالانه را موعد مقرر دعوت نکند بازرس یا بازرسان شرکت مکلفند راسا اقدام دعوت مجمع مزبور نمایند (م ٩١ ل. ا. ق. ت) هیات مدیره و همچنین بازرس یا بازرسان شرکت می‌توانند مواقع مقتضی مجمع عمومی عادی را بطور فوق العاده دعوت نمایند این صورت دستور جلسه باید اگهی دعوت قید شود.

٧- مجمع عمومی موسس نام روزنامه کثیرالانتشار که هر گونه آگهی راجع شرکت آن منتشر خواهد شد تعیین می‌نماید (مستفاد از بند ٥ ماده ٢٠ ل. ا. ق. ت) این وظیفه پس از تشکیل شرکت بعهده مجمع عمومی عادی خواهد بود.  انتخاب روزنامه حتما کثیرالانتشار بودن روزنامه رعایت شود.  کلیه دعوت‌های صاحبان سهام برای تشکیل مجامع عمومی باید از طریق نشر آگهی روزنامه کثیرالانتشاری که آگهی‌های مربوط شرکت آن نشر می‌گردد عمل آید. (م ٩٨ ل. ا. ق. ت)

٨- پس از تشکیل و ثبت شرکت سهامی خاص هیات مدیره می‌باید حداکثر ظرف یک هفته از تاریخ ثبت نسبت تهیه دفاتر قانونی شرکت (روزنامه -کل) و پلمپ دفاتر اداره ثبت شرکتها اقدام نماید.

٩- وفق ماده ٤٨ قانون مالیاتهای مستقیم شرکتهای سهامی موظفند ظرف مدت یکماه از تاریخ ثبت نسبت پرداخت مبلغ دو هزار حق تمبر (باتوجه مبلغ سرمایه) ادارات دارایی مراجعه نمایند عدم انجام امر مذکور مهلت مقرر مشمول جریمه خواهد بود