ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، آبادی - 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، آبادی - 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افآبادی واجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

188. شناسه ملی شرکت

تمامی شرکت‌های درج شده در قانون تجارت پس از ثبت در اداره ثبت شرکت‌ها کدی یازده رقمی را به عنوان شناسه ملی شرکت دریافت می‌کنند که برای این شرکت‌ها بسیار حائز اهمیت بوده و در حکم شماره کارت ملی افراد حقیقی می‌باشد.

هر چند پس از ثبت شرکت شماره ثبت شرکت و یا همان شناسه ثبت شرکت را دریافت می‌کند و این شماره برای استعلام و شناسایی شرکت کاربرد خواهد داشت ولی از آنجایی که این شماره به دلیل وجود شعبات مختلف ثبتی در کشور ممکن است شماره‌ای مشابه داشته باشند خیلی قابل اعتماد نیستند و می‌تواند گاها تداخلاتی را ایجاد نماید.

شناسه ملی کدی است منحصر به شرکت که تنها متعلق به این شرکت بوده و در سامانه ثبت شرکت‌ها بهترین و معتبرترین شماره برای استعلام و یا سایر نیاز‌های شرکت‌ها می‌باشد. این شماره در حکم هویت شرکت می‌باشد و حفظ و نگهداری از آن بخصوص در زمان نهایی شدن ثبت شرکت و اقدامات پایانی فرآیند ثبت و آغازین شروع شرکت اهمیت فراوانی دارد.

 این شماره از زمانی که به شرکت اختصاص داده می‌شود تنها به همین شرکت مربوط خواهد بود و برای شناسایی و استعلام در زمان‌های مختلف به کار شرکت و مشتریان شرکت خواهد آمد. این شماره در زمان حیات شرکت و حتی پس از پایان فعالیت شرکت همچنان پا بر جا خواهد بود و به شرکت دیگری واگذار نخواهد شد.

در واقع شناسه ملی شرکت  ابزاری است که بوسیله آن سایر افراد ذینفع و مشتریان شرکت می‌توانند اطلاعات کافی را از شرکت دریافت نمایند. عمدهترین و مهمترین اطلاعاتی که با شناسه ملی می‌توان از شرکت به دست آورد عبارتند از:

  • نام فرد یا افراد ثبت کننده شرکت
  • شناسه ملی
  • تاریخ تاسیس
  • تاریخ ثبت شرکت
  • شماره ثبت شرکت
  • واحد ثبتی
  • کد پستی
  • آدرس شرکت

داشتن شناسه ملی برای شخصیت حقوقی و اعتبار آن یک الزام است. شرکت‌هایی که این شناسه را نداشته باشند هنوز ثبت قانونی نشده‌اند و باید برای انجام معامله و داد و ستد تجارتی با آنها دقت فراوان شود و این موضوعی است که مشتریان درجه یک و معتبر به آن اهمیت فراوانی می‌دهند.

در واقع دریافت این شناسه برای شرکت‌ها الزام است و همه شرکت‌های حقوقی اعم از شرکت‌های خصوصی و دولتی و شبه دولتی و یا تمامی موسسات دولتی و مالی و داخلی و بین المللی ثبت شده در ایران و همچنین تعاونی‌ها و شعبات و نمایندگی‌های قانونی فعال در ایران  و ثبت شده در ایران این شناسه ملی را دارند.

مشتریانی که به دنبال این شناسه ملی می‌گردند به دو هدف مهم آشنایی کامل دارند. یکی اینکه به دنبال اطمینان از صحت وجودی شرکت باشند و دوم اینکه از اعتبار شرکت اطمینان حاصل نمایند. مزیت‌های اصلی دارا بودن شناسه ملی دو مورد است:

  • از بین بردن شرایط سوء استفاده به شرکت‌های تقلبی و بی نام و نشان و بی اعتبار
  • از بین بردن زمینه‌های سوء استفاده و مقابله با فساد و کلاه برداری از شرکت ها

مشتریان شرکت برای اطمینان از  اعتبار و دارا بودن شناسه ملی شرکت‌ها باید به سامانه مربوطه و سایت شناسه ملی ایران  مراجعه فرمایند.

طبق آئین نامه اختصاص شناسه ملی به تمام اشخاص حقوقی  تمامی شرکت‌ها موظفند شناسه ملی خود را در اختیار سازمان‌ها و شرکت‌هایی که درخواست آن را می‌کنند قرار دهند و ضمنا باید این شماره در تمامی قرارداد‌ها و مستندات رسمی سازمان، هر گونه کارت سازمانی مانند کارت‌های شناسایی ، ارائه هرگونه مجوز،   حضور در مناقصات و مزایدات و. .. به همراه کد پستی  قید شود. پس از ثبت شرکت مطابق با ماده 4 آئین نامه اختصاص شناسه ملی  سازمان ثبت کننده شرکت موظف خواهد بود تا کارت شخص حقوقی را صادر و از طریق دفاتر پستی برای او ارسال نماید.

به منظور ثبت و راه اندازی شرکت و نهایتا دریافت شناسه ثبت و شناسه ملی شرکت بهتر است با وکلا و مشاروان کارکشته ما همراه شده و تمامی امور را با خیال راحت به آنها واگذار نمایید.