ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افسعدابادیواجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

26. عدم آشنایی شرکت‌های دانش بنیان با حقوق مالکیت معنوی تهدیدی جدی است

رئیس مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد: عدم آشنایی شرکت‌های دانش بنیان با حقوق مالکیت معنوی تهدیدی جدی است.
عدم آشنایی شرکتهای دانش بنیان با مباحث حقوق مالکیت معنوی تهدیدی جدی برای آنها به شمار می‌رود چرا که ممکن است دارایی‌های فکری آنها مورد سوء استفاده فرصت طلبان قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، محمد حسن کیانی رئیس مرکز مالکیت معنوی این سازمان با اعلام این مطلب گفت: سرمایه اصلی شرکت‌های دانش بنیان مقوله "فنآوری" اعم از دانش فنی، فرآیندها، ابزارها و سیستم‌های به کار رفته در ساخت محصول و ارائه خدمات و به عبارت کامل‌تر "مالکیت فکری" است که ضرورت دارد این گونه شرکت‌ها علاوه بر مدیریت شرکت داری، مدیریت دارایی‌های فکری را نیز در سبد توانمندی‌های خود بگنجانند.

وی که در آئین افتتاحیه " کارگاه منطقه‌ای مدیریت موثر مالکیت معنوی شرکت‌های کوچک و متوسط " در پارک علم و فنآوری دانشگاه تهران سخن می‌گفت، افزود: برای پیشگیری از سرقت و نیز تبدیل تهدید به فرصت و نقطه قوت، شایسته است این شرکت‌ها نسبت به " مدیریت دارایی فکری" بیش از پیش واقف گردند.

رئیس مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اظهار داشت: فعالان این بخش برای ورود به عرصه اقتصاد جهانی باید ادبیات خاص دنیای امروز که یکی از کلیدیترین آن مباحث حقوق مالکیت فکری می‌باشد را در حد نیاز بدانند چرا که عدم آشنایی با این مباحث بویژه برای شرکت‌های دانش بنیان می‌تواند یک تهدید جدی به شمار آید.

وی با تاکید بر اهمیت شرکت‌های کوچک و متوسط که امروزه بیش از 90 درصد شرکت‌ها را در اکثر کشورهای جهان شامل می‌شوند، افزود: فعالیت این گونه شرکت‌ها عمدتا متکی بر دانش فنی است و دارای اهمیت و جایگاه ویژه‌ای می‌باشند به همین جهت این مقوله در ایران در برنامه ریزی‌ها و سیاست گزاری‌های کلان به ویژه در اسناد بالادستی اعم از سند چشم انداز 20 ساله نظام و قوانین برنامه‌های توسعه‌ای به اشکال مختلف مورد توجه قرار گرفته است.

کیانی ادامه داد: مقام معظم رهبری نیز در تحقق راهبرد اقتصاد مقاومتی ضمن تاکید به تقویت شرکت‌های دانش بنیان، این شرکت‌ها را عامل شکوفایی حقیقی اقتصاد کشور معرفی فرموده‌اند که حکایت از اهمیت نقش فعالان حوزه کسب و کار در چرخه اقتصادی دارد.

وی ادامه داد: برای تبدیل ایده‌های نوآورانه و اختراعات به محصولات رقابتی، ثبت مالکیت‌های مربوط به اختراعات، علائم تجاری و طرح‌های صنعتی امری اجتناب ناپذیر است تا صاحبان این محصولات بتوانند ضمن دستیابی به حقوق انحصاری از مزیت‌های حضور مستمر در بازار، بازگشت سریع‌تر سرمایه، فرصت اعطای حق بهره برداری یا فروش حق اختراع، افزایش قدرت چانه زنی و ایجاد تصویر مثبت از کسب و کار در قالب ثبت و استفاده از علامت تجارتی برخوردار گردند.

مدیرکل مالکیت معنوی سازمان ثبت با اشاره به رسالت مهم ادارات ملی مالکیت معنوی کشورها برای ایجاد نظام حمایتی در این زمینه اظهار داشت: در این رابطه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به عنوان متولی امر حمایت از حقوق مالکیت صنعتی سعی نموده تا ساز و کارهای حقوقی، اجرایی و ثبتی موثری را برای حمایت از این گونه مالکیت‌ها در کشور فراهم نماید.

تدارک قوانین و مقررات منطبق با استانداردهای بین المللی، الحاق به معاهدات موثر ثبت و حمایت بین المللی نظیر معاهده و پروتکل مادرید راجع به ثبت بین المللی علائم تجاری، معاهده pct راجع به ثبت بین المللی اختراع، معاهدات مادرید و لیسبون راجع به حمایت و ثبت بین المللی نشان جغرافیایی کالا و ارتقاء و توسعه خدمات ثبت مالکیت‌های معنوی به صورت الکترونیکی از جمله اقدامات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در زمینه حمایت از مالکیت‌های معنوی است که کیانی به آنها اشاره کرد.

" توماس لیهاروفسکی " مدیر برنامه حمایت از کارآفرینی و شرکت‌های کوچک و متوسط سازمان جهانی مالکیت معنوی نیز در این مراسم با تشکر از اقدامات جمهوری اسلامی ایران در زمینه حمایت از مالکیت معنوی بویژه سازمان ثبت اسناد و املاک در این زمینه گفت: جمهوری اسلامی ایران از اعضای فعال وایپو و عضو بسیاری از معاهده‌های این سازمان جهانی است و این نشان دهنده اهمیت دولت ایران برای حفاظت از مالکیت‌های معنوی افراد می‌باشد که شاخص خوبی برای رشد و توسعه یافتگی است.

وی افزود: ابداع و خلاقیت، پیش نیازهای غیر قابل انکاری برای توسعه هستند و سازمان جهانی مالکیت معنوی موظف است که در این راستا حمایت‌های لازم را از اعضای خود به عمل آورد.

لیهاروفسکی با تاکید بر اهمیت ارتباط سه جانبه دولت، دانشگاه و صنعت افزود: تشویق دانشگاه‌ها برای بازیگری فعال در توسعه اقتصادی یک روند مهم و اثبات شده در دنیا به شمار می‌رود.

دکتر صدیق رئیس پارک علم و فنآوری دانشگاه تهران نیز در این مراسم با اشاره به جهت گیری‌های توسعه‌ای کشور به سمت اقتصاد دانش بنیان گفت: یکی از شاه کلیدهای تبدیل اقتصاد کشور به اقتصاد دانش بنیان، توانایی حفظ ارزش مادی ایده‌هایی است که تولید می‌شود و به نظر می‌رسد دهه پیش رو دهه جنگ اختراعات و دارایی‌های فکری خواهد بود.

گفتنی است " کارگاه منطقه‌ای مدیریت موثر مالکیت معنوی شرکت‌های کوچک و متوسط" به مدت سه روز از سوم لغایت پنجم آبان ماه از سوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و با همکاری سازمان جهانی مالکیت معنوی، پارک علم و فنآوری دانشگاه تهران، وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری و وزارت دادگستری و با حضور مخترعین، صاحبان صنایع، اساتید و دانشجویان و مدرسانی از سازمان جهانی مالکیت معنوی (وایپو) در محل پارک علم و فنآوری دانشگاه تهران برگزار می‌گردد.