ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، آبادی - 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، آبادی - 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افآبادی واجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

285. عناصر تشکیل دهنده شرکت

شرکت به عنوان یک عمل حقوقی، همکاری دو یا چند شخص را لازم می‌داند. این همکاری صرفا قراردادی نیست که طرفین عقد آن را منعقد کرده‌اند بلکه تابع مکانیسمی است که قانون گذار در اختیار شرکاء قرار داده است تا سرمای‌های خود را برای رسیدن به هدف خاصی که در نظر آنها است و آن هم بردن سود است به سرمایه جمعی تبدیل کنند.

شرکت لااقل باید دارای دو عضو باشد و هر یک از عضو‌ها چیزی به شرکت بیاورند که روی هم سرمایه شرکت را تشکیل می‌دهد. شرکت در صورتی ایجاد می‌شود که لااقل دو نفر در ایجاد آن سهیم باشند.

هر یک از شرکاء حصه‌ای به شرکت می‌آورند که به آن آورده گفته می‌شود و همان سرمایه فردی هر یک از شرکای شرکت است که از جمع آن با آورده‌های دیگر شرکاء سرمایه شرکت تشکیل می‌شود.

انواع آورده‌های شرکت به دو دسته تقسیم می‌شوند:

1-      آورده نقدی

2-      آورده غیر نقدی

تعهد به پرداخت آورده نقدی در شرکت‌های مختلف صورت‌های مختلفی وجود دارد. در بعضی از شرکت‌ها پرداخت کل آورده تعهد شده حین تشکیل شرکت لازم نیست مانن شرکت‌های سهامی و مختلط سهامی. اما در سایر شرکت ها، شرکت تشکیل نمی‌شود مگر آنکه کل سرمایه نقدی شرکت پرداخت شده باشد.

در هر صورت هیچ شرکت تجاری تشکیل نمی‌شود مگر آنکه قسمتی از سرمایه به صورت نقدبه شرکت آورده شده باشد.

آورده غیر نقدی می‌تواند به صورت مال مادی، مال غیر مادی، و یا صنعت (اعم از فعالیت، کا و هنر) باشد.

مال مادی: مالی است که می‌توان آن را لمس کرد

مال غیر مادی: مالی است که در خارج وجود مادی ندارند ولی جامعه آن را معتبر داند و همچنین قانون

صنعت: آورده‌ای مانند دانش، فعالیت یا هنر خود را به شرکت بیاورد.

سرمایه شرکت قبل از هرچیز یک مفهوم حسابداری محسوب می‌شود و عبارت است از مبلغی که شرکاء با هم توافق می‌کنند. صرف همکاری برای تشکیل شرکت شرکت کافی نیست. همکاری خود متضمن وجود دو عنصر است:

الف – چند نفر به عنوان شریک باشند

ب – اموالی را به عنوان آورده به شرکت بیاورند

در حقوق ایران قانون گذار علی الحصول در خصوص آوردن صنعت صنعی نکرده اما در عمل چنین چیزی وجود ندارد و صنعت به عنوان سرمایه تا کنون وارد نشده است. کسی که سرمایه صنعتی می‌آورد در دارایی‌های اضافه بر سرمایه شریک است. چون میزان سرمایه مبنای تعیین سودی است که نصیب شرکا می‌شود.