ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، آبادی - 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، آبادی - 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افآبادی واجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

280. فرم جواز تاسیس

فرم جواز تاسیس در واقع اصطلاحی است که به پرسش نامه جواز تاسیس اطلاق می‌گردد و فرم پرسش نامه جواز تاسیس نام دارد.

فرم جواز تاسیس به مجمع اطلاعات و گزارش‌هایی گفته می‌شود که قبل از صدور جواز تاسیس می‌بایست به واحد صدور جواز تاسیس که در هاهیت کلی خود با سازمان صنایع (صنعت، معدن و تجارت) و یا جهاد کشاورزی می‌باشد، ارائه می‌گردد.

فرم جواز تاسیس دارای فرمت خاصی می‌باشد که معمولا شکل و اصطلاحات خواسته شده مندرج در آن استان‌های مختلف کشور کمی با یکدیگر متفاوت می‌باشد.  

در حالت کلی از جمله مواردی که می‌بایست در فرم جواز تاسیس تکمیل گردد می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • مشخصات کلی طرح
  • میزان سرمایه گذتری در طرح
  • میزان سرمایه ثابت و گردش طرح
  • ماشین آلات داخلی و خارجی طرح و لیست ماشین آلات
  • تعداد پرسنل و میزان حقوق آنها
  • تاسیسات و هزینه آن در طرح
  • تحلیل مواد اولیه داخلی و خارجی بودن آن
  • تحلیل استفاده از وام و تسهیلات ریالی و ارزی طرح
  • تحلیل بازار
  • طرح فنی و مالی.. .. ..

فرم جواز تاسیس در حالت کلی می‌بایست اطلاعات اولیه و اهداف تولید را به صورت مختصر و مفید به ذهن متبادر سازد. فرم جواز تاسیس در اصل تحلیلی می‌باشد که کل سرمایه گذاری بر روی آن استوار می‌گردد. در تکمیل فرم جواز تاسیس می‌بایست به دقت و با اطلاعات کامل و فنی رویکردی را عملی کرد که مبنای سرمایه گذاری استوار گردد. بسیاری از فرم‌های جواز تاسیس از روی فرم‌ها موجود در بازار کپی می‌گردند و این خطر بزرگی در حوزه صنعت تولید می‌باشد.

فرم جواز تاسیس می‌بایستی به صورت دقیق تکمیل گردد تا در مراحل بعدی که اخذ جواز تاسیس و بعد صدور پروانه بهره برداری است خللی وارد نشود. فرم جواز تاسیس از لحاظ کمی می‌تواند دارای تعداد صفحات زیادی باشد و در تمامی قسمت‌ها مستند سازی نشود ولی در حالت کلی نکته مهم تحلیل درست و اصولی و کیفی فرم جواز تاسیس می‌باشد. در فرم جواز تاسیس که آیسیک‌ها پیشنهادی جهت صدور جواز تاسیس درج می‌گردد و تعرفه و کد گمرکی محصول نیز در آن لحاظ می‌گردد.

هلدینگ پونل سعی بر آن دارد که بهترین، تازهترین و بروزترین مطالب و اطلاعات ممکن در خصوص محصول تولیدی شما در فرم جواز تاسیس که پیش زمینه‌ی اصلی تولید می‌باشد را به طور کامل تکمیل نماید. با مشاوران با تجربه پونل در تماس باشید تا فرم جواز تاسیس شما در بهترین حالت ممکن و در سریعترین زمان ممکن تکمیل گردد. فرم جواز تاسیس در هلدینگ پونل هم به صورت اینترنتی و هم به صورت غیر مجازی تکمیل و در خدمت شما متقاضیان محترم قرار می‌گیرد. فرم جواز تاسیس حاوی اطلاعاتی می‌باشد که بر اساس آن جواز واحد تولیدی یا صنعتی صادر می‌گردد. لذا می‌بایست بیشترین دقت را در خصوص تکمیل فرآیند فرم جواز تاسیس به عمل آورد.