ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، آبادی - 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، آبادی - 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افآبادی واجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

283. مراحل تمدید جواز تاسیس

هلدینگ پونل در راستای رفاه حال شما متقاضیان محترم کلیه مراحل تمدید جواز تاسیس را با دقت و کیفیت بالا در کوتاهترین زمان ممکن انجام می‌دهد. تمدید جواز تاسیس می‌بایست پس از یکسال از صدور جواز تاسیس که مدت زمان معمول آن می‌باشد، انجام گیرد. تمدید جواز تاسیس پس از صدور آن تا دو بارامکان پذیرمی باشد.

 

تمدید جواز تاسیس در سایت بهین یاب که درگاه و وب سایت سازمان صنعت و معدن و تجارت می‌باشد صورت می‌پذیرد. معمولا برای تمدید جواز تاسیس می‌بایست دلایلی موجه با سازمان صنایع و کارشناس مربوطه ارائه گردد، لذا بیشتر اوقات این دلایل می‌تواند، تاخیر در خرید زمین، تاخیر در ساخت سوله، تاخیر در آماده سازی خط تولید و.. .. .. .. باشد.

تمدید جواز تاسیس در سازمان صنایع در بسیاری مواقع در بسیاری از جواز‌ها صورت می‌گیرد به عبارت دیگر بسیاری از افراد چه در قالب حقیقی و یا در قالب حقوقی در موقعیت‌های زمانی خاصی اقدام به اخذ جواز تاسیس می‌نماید ولی به علت به وجود آمدن بعضی وقفه‌ها و مشکلات کار این دوستان و سرمایه گذاران به تعویق می‌افتد، در این موقع است که پس از طی یکسال جواز تاسیس نیاز به تمدید پیدا می‌کند. تمدید جواز تاسیس معمولا به طور معمول در کوتاهترین زمان اتفاق می‌افتد. ابتدا می‌بایست به سازمان صنعت و معدن و تجارت استان مراجعه نمود و با کارشناس مربوطه که معاونت سرمایه گذاری مشخص می‌نماید، مذاکره نمود. پس از آن می‌بایست در سایت بهین یاب ثبت درخواست نمود و پس از پیگیری‌های اداری جواز تاسیس به مدت یکسال دیگر تمدید می‌گردد.

تمدید جواز تاسیس در هولدینگ پونل توسط کارشناسان با تجربه در حوزه صنعت انجام می‌پذیرد. ما مفتخریم با ارائه مشاوره کامل به چندین هزار کارخانه و کارگاه صنعتی در حوزه جواز تاسیس و پروانه بهره برداری و جوازهای تولید با کوله باری از تجربه در خدمت شما عزیزان محترم باشیم.

تمدید جواز تاسیس در مناطق آزاد نیز به همین روال موصوف صورت می‌پذیرد. در مناطق آزاد نیز جواز تاسیس اولین مجوزی است که پس از ثبت شرکت در منطقه آزاد و اخذ مجوز فعالیت اقتصادی اخذ می‌گردد. تمدید جواز تاسیس در اکثر کشور‌های جهان اول و پیشرفته از طریق اتوماسیون اداری صورت می‌پذیرد و چند روز بیشتر زمان بر نمی‌باشد.

تمدید جواز تاسیس از جمله تغییراتی است که در حوزه جواز تاسیس از طریق وبسایت بهین یاب انجام می‌گیرد.