ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، آبادی - 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، آبادی - 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افآبادی واجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

265. مراحل صدور جواز تاسیس در سایت بهین یاب

مراحل اصلی و کلی جواز تاسیس در سایت بهین یاب دارای چهار گام اصلی می‌باشد:

-انتخاب طرح

-مشخصات عمومی

-مشخصات سرمایه گذاری

-نحوه اجرا

مراحل و گام‌های صدور جواز تاسیس شامل مراحل زیر می‌باشد:

-ورود کلمه کاربری و رمز عبور در سایت بهین یاب (در صورتیکه ندارید حساب کاربری ایجاد نمایید)

-ثبت درخواست جواز تاسیس

-تعیین اولویت موضوع

-صدور جواز

-ورود کلمه کاربری و رمز عبوردر سایت بهین یاب (در صورتیکه کلمه کاربری و رمز عبورندارید حساب کاربری ایجاد نمایی)

برای انجام عملیات مربوط به ثبت درخواست جواز تاسیس، پیشنهاد موضوع و نهایتا صدور جواز شما نیاز به ایجاد حساب کاربری خواهید داشت به همین منظور بر روی (کلیدنام کاربری و رمز عبور) کلیک نمایید.

بعد از کلیک بر روی کلید، صفحه‌ای باز میشود که در ابتدای آن نوشته شده است: نام کاربری و رمز خود را وارد نمایید. اگر قبلا نام کاربری و رمز عبور اخذ کرده باشید و فقط رمز خود را فراموش کرده باشید کلیدی وجود دارد که به شما این امکان را می‌دهد تا رمز جدید برای اخذ جواز تاسیس بگیرید. روی آن کلیک نمایید. در قسمت بازیابی رمز عبور اطلاعات کاربری که شامل: نام کاربری، رایانامه و شماره ملی می‌باشد را وارد نمایید و بر روی کلید ارسال کلیک نمایید.

در صورتی که کلمه عبور و رمز کاربری نمایید در قسمت مربوطه که مشخص می‌باشد کلیک نمایید. صفحه‌ای باز می‌شود که می‌بایستی اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، تابعیت، شماره ملی، شماره شناسنامه، نام پدر، تاریخ تولد، تلفن همراه، رایانامه، تصویر کارت ملی و گذر نامه و.. . را وارد نمود تا بقیه مراحل جهت اخذ نام کاربری و رمزعبور انجام گردد.

قبل از هرگونه ورود اطلاعات و مشخصات در فرم‌های مربوط به حساب کاربری متمرکز دقت به چند نکته ضروری و الزامی می‌باشد:

متقاضی در ایجاد حساب کاربری خود بایدبه این نکته توجه داشته باشد که این حساب برای چه اقدامات و عملکردی کاربرد دارد تا بتواند حساب کاربری با سطح لازم جهت رفع نیازهای خود ایجاد کند.

حساب در حالت کلی دارای دو سطح می‌باشد:

سطح اول

سطح اول این حساب کاربری متشکل از یک فرم می‌باشد که بعد از کلیک بر روی زبانه یا کلید “دریافت نام کاربری و رمز” به نمایش در می‌آید.

با تکمیل اطلاعات و مشخصات این فرم متقاضی دارای حساب کاربری سطح اول خواهد شد که یکی از حالت‌های کلی را دارا میباشد.

متقاضی با این حساب کاربری (سطح اول) دسترسی‌های اولیه در وبگاه‌های بهین یاب، درگاه ستاد تحول، سامانه برنامه ریزی راهبردی صنعت، معدن و تجارت و …را در اختیار خواهد داشت که این از مشخصات حساب کاربری سطح اول می‌باشد که برای اخذ جواز تاسیس لازم و ضروری است.

ضمنا با همین حساب کاربری (سطح اول) که ایجاد گردیده است قابلیت‌های اولیه مانند پیشنهاد موضوع را در وبگاه بهین یاب خواهید داشت.

سطح دوم

سطح دوم این حساب کاربری شامل چهار فرم می‌باشد که پس از زدن کلیک بر روی زبانه، اطلاعات عمومی بنگاه به نمایش در می‌آید.

-1مشخصات بنگاه

-2مشخصات مدیرعامل/مدیرواحد بنگاه

-3نام تجاری بنگاه اقتصادی

-4دفتر بنگاه

1-مشخصات بنگاه

در این فرم، مشخصات و اطلاعات بنگاه حقیقی یا حقوقی توسط متقاضی وارد می‌گردد که در پایان و انتهای این فرم می‌بایست بر روی کلید تایید کلیک شود. جواز شما با مشخصات بنگاهی که ثبت کرده‌اید صادر می‌گردد.

2-مشخصات مدیرعامل/ مدیرواحد

در این قسمت مشخصات مربوط به مدیر واحد یا مدیرعامل بنگاه که شامل نام، نام خانوادگی، شماره ملی، تحصیلات، تلفن، تلفن همراه، رایانامه و.. . میباشد که میتواند شخصی یا شرکتی باشد، را وارد نمایید و در انتها کلید تایید را کلیک کنید

3-نام تجاری

در این فرم نیز مشخصات خواسته شده را در خصوص نام تجاری محصول (در صورتیکه نامی به عنوان علامت تجاری به ثبت رسانده‌اید با مشخصاتی از قبیل شماره ثبت، تاریخ ثبت و مرجع ثبت کننده) تکمیل وبر روی کلید تایید کلیک نمایید. اگر محصول شما نام تجاری ثبت شده ندارد گزینه خیر را برگزینید.

4-دفتر

مشخصات مربوط به دفتر بنگاه را در انتها تکمیل و بر روی کلید تایید کلیک نمایید تا حساب کاربری سطح دوم خود را دریافت نمایید. چنانچه واحد شما به غیر از یک دفتر دارای چندین دفتر دیگر می‌باشد الزامی است مشخصات هر دفتربه صورت جداگانه ثبت گردیده و دفتر مرکزی نیزمشخص گردد.

با این حساب کاربری (سطح دوم) ، گزینه‌های ذخیره و تأیید در دیگر بخشها (مانند صدور جواز) فعال خواهد شد.

-ثبت درخواست در پروسه اخذ جواز تاسیس:

-ثبت طرح از طریق “موضوعات تعیین اولویت شده

پس ازاینکه مراحل دریافت نام کاربری انجام گردید و نام کاربری را دریافت نمودید در بخش تاسیس واحد تولیدی، لینک صدور جواز را انتخاب و کلیک نمایید.

در این مرحله می‌توانید کلیه موضوعات و موارد موجود را که اولویت آنها مشخص گردیده است، مشاهده نموده وبر روی هر کدام که تمایل و تصمیم به اخذ جواز آن را دارید کلیک نمایید. درپایان و انتهای این فرم نیز نوع طرح از نظر ایجادی (مربوط به تأسیس واحد جدید تاسیس) یا توسعه‌ای (مربوط به واحدهایی که دارای پروانه می‌باشند) باید توسط متقاضی انتخاب شود.

-ثبت طرح از “طریق پیشنهاد موضوع جدید

در صورتی که طرح و موارد واقلام مورد نظر شما در قسمت موضوعات تعیین اولویت شده وجود نداشت و یا شما دارای طرح یا اقلام جدید بودید می‌توانید پس از ورود به زبانه سرمایه گذاری و قسمت صدور جواز تأسیس، این بار لینک پیشنهاد موضوع جدید را کلیک نمایید. پس از ورود به این قسمت وارد کردن عنوان طرح یا محصول می‌بایست اقدام به انتخاب محصول مورد نظر خود در بخش مربوط نمایید. اگر محصول موردنظر شما در محصولات طبقه بندی شده در سایت بهین یاب وجود ندارد، اطلاعات آن را وارد نمایید تا پس از بررسی به لیست محصولات اضافه گرددکه این خود چندین روز زمان میبرد. در این قسمت اطلاعاتی همچون نام استان، نام محصول، نام محصولات دیگر، مواد اولیه مصرفی، موارد مصرف، مراحل تولید، ماشین آلات مورد نیاز، تکنولوژی مورد استفاده، کد تعرفه گمرکی کالا، توضیحات و. .. را میبایستی ثبت نمود.

تعیین اولویت موضوع

برای آگاهی از اولویت تعیین شده برای طرح پیشنهادی خود با ما در تماس باشید.

-صدور جوازتاسیس:

برای درخواست‌های تعیین اولویت شده امکان صدور جواز تاسیس فراهم می‌شود.

در بالا اشاره گردید که مراحل اصلی و کلی جواز تاسیس در سایت بهین یاب به شرح ذیل دارای چهار گام اصلی می‌باشد:

-گام1: انتخاب طرح

-گام 2: مشخصات عمومی

-گام 3: مشخصات سرمایه گذاری

-گام 4: نحوه اجرا

-نکته: تعداد گام‌های کلی جوازتاسیس در طی چند سال اخیر تغییر یافته است که در حال حاضر 4 گام می‌باشد.

گام1- انتخاب طرح:

پس از ورود به سایت بهین یاب می‌بایستی بر روی بخش سرمایه گذاری کلیک نمود و وارد این بخش شد. پس از ورود به بخش سرمایه گذاری بر روی صدور جواز تاسیس کلیک می‌نماییم. در گام اول که انتخاب طرح میباشد میبایستی عنوان طرح مشخص گردد که گویای طرح می‌باشد. بعد از آن استان، شهر، شهرستان وشهرک صنعتی را انتخاب می‌نماییم. بعد از آن نیز می‌بایستی عنوان موضوع طرح را مشخص نماییم. موضوعات را به ترتیب انتخاب نموده و با گزینه افزودن تعداد بیشتر را برمی گزینیم. اگر محصول مورد نظر یافت نشد. درخواست ثبت محصول جدید میدهیم که مدتی زمان می‌برد که مورد تصویب و تعریف واقع شود. سپس نوع طرح را مشخص نموده (ایجادی یا توسعه ای) و توضیحات لازم را ذکر می‌نماییم. بعد به گام بعدی که مشخصات عمومی است می‌رویم.

گام 2- مشخصات عمومی:

با کلیک بر روی گام 2 صفحه مشخصات عمومی نمایان می‌گردد.

موارد ذیل می‌بایست در این قسمت تکمیل شود:

مساحت زمین موردنیاز - زیر بنای موردنیاز -آمار اشتغال شامل تعداد کارکنان تولیدی ماهر، تعداد کارکنان تولیدی غیرماهر، تعداد کارکنان غیرتولیدی، تعداد کل کارکنان - فناوری مورد استفاده در تولید محصول - مصاف آب و انرژی به تفکیک- تولیدکنندگان عمده و واردکنندگان عمده محصول - قیمت تمام شده هر واحد از محصول- قیمت خرید وارداتی هر واحد از محصول- قیمت فروش داخلی هر واحد از محصول- قیمت فروش صادراتی هر واحد از محصول- مواد اولیه مصرفی عمده- انتخاب ماده اولیه

با وارد کردن مشخصات مذکور این گام نیز به پایان می‌رسد و می‌بایستی به گام سوم که مشخصات سرمایه گذاری می‌باشد رفت.

گام 3- مشخصات سرمایه گذاری:

با کلیک بر روی گام 3 صفحه مشخصات سرمایه گذاری نمایان می‌گردد. موارد ذیل می‌بایست در این قسمت تکمیل شود:

مشخصات ماشین آلات اصلی شامل: نام، تعداد و قیمت هر دستگاه، حقوق گمرکی و هزینه‌های نصب دستگاه، کشور سازنده و توضیحات مربوط به دستگاه-سرمایه مورد نیاز طرح شامل: ماشین آلات اصلی، سایر ماشین آلات، ساختمان، زمین، تاسیسات        

، هزینه دانش فنی، انشعاب آب، برق، گازو.. .، حقوق گمرکی و هزینه‌های نصب، سرمایه ثابت، سرمایه در گردش-سایر مستندات.

با وارد کردن مشخصات مذکور این گام نیز به پایان می‌رسد و می‌بایستی به گام چهارم که نحوه اجرا می‌باشد رفت.

گام 4- نحوه اجرا:

با کلیک بر روی گام 4 صفحه نحوه اجرا نمایان می‌گردد. موارد ذیل می‌بایست در این قسمت تکمیل شود:

نحوه تامین مالی طرح شامل: آورده موسسان، تسهیلات بانکی، پذیره نویسی، سایر- پیش بینی مدت اجرای طرح به ماه

با وارد کردن مشخصات مذکور این گام نیز به پایان می‌رسد و می‌بایستی بقیه مراحل اخذ جواز تاسیس را در اداره صنعت و معدن و تجارت پیگیری نمود.

هلدینگ پونل کلیه مراحل اخذ جواز تاسیس را (از صفر تاصد) در کوتاهترین زمان ممکن میسر می‌سازد.