ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، آبادی - 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، آبادی - 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افآبادی واجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

134. مسئولیت در قبال مشکلات مالی شرکت

گفته شد که هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت و اشخاص ثالث نسبت تخلف مقررات قانونی یا اساسنامه شرکت یا مصوبات مجامع عمومی مسئولیت دارند. (ماده ١٤٢ (ل. ا. ق. ت) ) پیش بینی چنین مسئولیتی برای حفظ حیات شرکت است و هشداری است برای مدیران شرکت که د راعمال خود رعایت غبطه شرکت را بنمایند. تا شرکت دچار خسران و لاجرم ورشکستگی نگردد.  علیرغم اخطار مذکور ممکن است شرکت بر اثر زیان‌های وارده طبق مقررات قانونی ورشکسته اعلام گردد. یا آنکه با فراهم آمدن یکی اسباب انحلال شرکت (موضوع ماده ١٩٩ (ل. ا. ق. ت)) شرکت سهامی منحل گردد. قانونگذار دو مورد مذکور نیز اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل (متصدیان وقت) شرکت را که ورشکستگی شرکت خاطر تخلف آنها صورت گرفته مسئول شناخته است و همین طور اگر شرکت منحل گردد و پس انحلال دارایی شرکت برای تادیه دیون آن کافی نباشد.  ماده ١٤٣ (ل. ا. ق. ت) دراین خصوص مقرر میدارد: صورتی که شرکت ورشکسته شود یا پس انحلال معلوم شود که دارایی شرکت برای تادیه دیون آن کافی نیست دادگاه صلاحیت دار می‌تواند تقاضای هر ذینفع هر یک مدیران یا مدیرعاملی را که ورشکستگی شرکت یا کافی نبودن دارایی شرکت نحوی انحا معلول تخلفات او بودهاست منفردا یا متضامنا تادیه آن قسمت دیونی که پرداخت ان دارایی شرکت ممکن نیست محکوم نماید.

موجب ماده مذکور:

 • آنجا که ورشکستگی شرکت سهامی نتیجه وجود دین و عدم پرداخت آن حادث می‌گردد و مورد انحلال شرکت نیز ماد ه١٤٣ (ل. ا. ق. ت) نظر بردیون شرکت و عدم تکافوی دارایی شرکت برای جبران آن دارد می‌توان اذعان کرد که غرض مقنن وضع ماده ١٤٣ حمایت بستانکارانی است که نتوانسته‌اند طلب خود را شرکت دریافت دارند.  لذا ایشان اجازه داده یا اثبات تخلف هر یک مدیران یا مدیرعاملی که ورشکستگی شرکت یا کافی نبودن دارایی آن معلول عمل آنها بوده است خسارات وارده خود رامطالبه نمایند.
 • ذینفع مندرج این ماده هر طلبکاری را که توانسته تمام یا بعض طلب خود را وصول کند بر می‌گیرد. سهامداران شرکت نمی‌توانند استناد این ماده علیه مدیران اقامه دعوی کنند. چون سهامداران شرکت عدم کفایت دارایی شرکت برای تادیه دیون ضرری متحمل نمی‌شوند. مگر اینکه سهامدار شرکت مانند اشخاص ثالث با شرکت قراردادی منعقد نموده و این بابت طلبکار واقع شده باشد.
 • ورشکستگی موضوع این ماده هم می‌تواند معلول تخلف اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل مقررات قانونی یا اساسنامه شرکت یا مصوبات مجمع عمومی باشد هم می‌تواند سو مدیریت ناشی گردد. بطور مثال هیئت مدیره یا مدیرعاملی که اداره شرکت سهل انگاری کنند یا دستور خریدهای بی مورد را صادر نمایند. یا افراد نالایقی را کارگمارند. همینطور است موردی که پس انحلال شرکت معلوم شود که دارایی شرکت برای تادیه دیون آن کافی نباشد.
 • مسئولیت اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل ماده مذکور بنا نظر قاضی می‌تواندانفرادی یا تضامنی باشد. یعنی دادگاه می‌تواند کلیه مدیران مسئول را متضامنا محکوم پرداخت دیون شرکت محکوم له نماید یا سهم هر یک را مشخص کرده هر یک منفردا محکوم کند.
 • میزان مسئولیت مدیران یا مدیرعامل متخلف محدود آن قسمت دیون است که مطالبه شده و دارایی شرکت تکافوی پرداخت آن را نمی‌کند.
 • چنانچه دادگاه مدیران متخلف را متضامنا محکوم پرداخت دیون مورد مطالبه نماید هر یک مدیران که کل محکوم را بپردازد حق دارد بابت سهم هر یک محکوم علیهم آنان مراجعه کند.
 • اگر مدیری که پرداخت خسارت محکوم شده است پرداخت آن تن ندهد چنانچه شخصا تاجر باشد ذینفع می‌تواند ورشکستگی او را دادگاه درخواست نماید. (ماده ٤١٢ ق. ت.) و موجب ماد ه١٤٣ (ل. ا. ق. ت) اگر پس انحلال یا ورشکستگی دارایی شرکت تکافوی طلب بستانکاران را ننماید آنان می‌توانند علیه مدیران متخلف طرح دعوی نموده و بقیه طلب خود را دارایی شخصی مدیران مطالبه نمایند.
 • شخص حقوقی عضو هیئت مدیره نیزمشمول مقررات این ماده است و با شخص حقیقی نماینده خود مسئولیت تضامنی دارد. - ماده ١٤٣ مورد بحث ابداع لایحه اصلاح قانون تجارت مصوب ١٣٤٧ می‌باشد و قانون تجارت مصوب ١٣١١ مورد شرکت‌های سهامی چنین قاعده‌ای ملاحظه نگردید.

نتیجه:

اشکالات زیر درارگان اداره کننده قابل توجه می‌باشد:

 1. قید کلمه شرکا درماده ٣ (ل. ا. ق. ت) شرکت‌های سهامی تناسبی ندارد زیرا این واژه مختص شرکت‌های شخص بوده و بهتر اس کلمه سهامدار جای آن استفاده شود.
 2. عزل مدیران درماد ه١٠٧ (ل. ا. ق. ت) بخودی خود و بدون توجیه صورت می‌گیرد. صورتی که این امر ثبات مدیریت لطمه وارد خواهد ساخت.
 3. ماده ١٢٩ (ل. ا. ق. ت) نظر نگارش فهم مطلب را مشکل ساخته و اصلح است که صدر ماده مزبور چنین پیش بینی گردد: (اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت نمی‌توانند معاملات با شرکت یا حساب شرکت بطور مسقتیم یا غیر مستقیم بدون اجازه هیئت مدیره طرف معامله واقع یا سهیم شوند. همین ترتیب است صورتی که اشخاص مذکور شرکت دیگری هم سمت مدیریت داشته باشند) .. .)
 4. نظر مسئولیت مدنی قبال اشخاص ثالث هنگام اقدام یا اتخاذ تصمیم خارج ازموضوع شرکت حقوق فرانسه شرکت مقابل اشخاص ثالث مسئول می‌دانند ولی نظر می‌رسد که حقوق ایران شخص مدیران بنحو تضامن این مورد جوابگو باشند.

خاتمه میزان سهام وثیقه با نام مدیران اده ١١٤ (ل. ا. ق. ت) بطور مبهم قید گردیده است و نظر می‌رسد که پیش بینی مبلغ قابل توجهی بابت وثیقه نسبت سرمایه شرکت موجبات دقت بیشتر مدیران را دراداره امور شرکت فراهم سازد زیرا براساس ماده مذکور مدیران صورت ارتکاب تقصیر مسئول جبران ضرر و زیان وارده شرکت می‌باشند.

ارگان اداره کننده و اشکلات قانونی

شرکت‌های سهامی عام نقش اقتصادی و تجاری بسیارموثری بازرگانی داخلی و خارجی دارند. نقش مدیریت برای بالابردن میزان فعالیت و موفقیت شرکت‌های مزبور بازار سرمایه و ایجاد اشتغال اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. ترکیب و سازمان ارگان عالی مدیریت حقوق ایران انگلیس و ایالات متحده آمریکا صورت واحد بوده اما برخی کشورها مانند آلمان شکل دوگانه یعنی شامل هیئت مدیره و هیئت مراقب می‌باشد. حقوق فرانسه قانون ٢٤ ژوییه ١٩٦٦ با الهام حقوق آلمان ترکیب دو سیستم را پذیرفته و موسسین مخیر هستند که سیستم هیئت مدیره واحد یا دوگانه را بپذیرد.

حقوق ایران مشکلات قانونی نظر عزل مدیران که مجمع بدون توجیه منطقی می‌تواند آنها را عزل نماید ثبات مدیریت لطمه می‌زند و یا مورد استعفای مدیر یا قصد اضرار و یا انقضای مدت مدیریت آنان مسئولیت مدنی برای فاعل زیان قانون تجارت پیش بینی نشده و بالاخره نحوه انشای مواد ١٢٩ و٣٠و١٣١ (ل. ا. ق. ت.) علاوه ب رابهامات موجود نیاز بازنویسی دارد.