ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افسعدابادیواجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

178. معافیت مالیاتی برای شرکت ها

هر چند تمامی افراد و شخصیت‌های حقوقی مشغول فعالیت در ایران باید پس از ثبت شرکت خود بصورت سالیانه اقدام به دریافت دفاتر پلمپ مالیاتی نموده و مطابق آن و در زمان‌های تعیین شده اقدام به ارائه این دفاتر به اداره دارایی و تعیین مالیات و پرداخت آن نمایند ولیکن در بسیاری از موارد قانون گذار با ارائه لوایح قانونی برخی از شرکت‌ها را از کل و یا برخی موارد مالیاتی معاف اعلام نموده که باید شرکت‌ها در هنگام محاسبه مالیات خود این موارد را به اطلاع اداره دارایی با مستندات کامل برسانند تا موضوع معافیت مالیاتی شامل حال آنها بشود.

معافیت مالیاتی هم برای تعاونی‌ها و هم برای شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری در نظر گرفته شده است. جدای از اینکه موسسات غیر تجاری در صورتیکه به فعالیت‌های خیر خواهانه و عوام پسندانه پرداخته باشند و سود و منفعتی در این راه کسب نکنند کلا از مورد مالیات معاف می‌باشند سایر شرکت های  و تعاونی‌ها باید مالیات‌های تعیین شده مستقیم خود را پرداخت نمایند و در صورت برخورداری از معافیت می‌توانند از ان استفاده کنند.

معافیت‌های تعیین شده برای تعاونی‌ها و شرکت‌ها در حوزه‌های زیر  مطابق مصوبه سال 1366 قانون مالیات‌های مستقیم به شرح زیر می‌باشد:

 • تمامی شرکت‌های فعال در حوزه کشاورزی مطابق با ماده 81 قانون مالیات‌های مستقیم که درآمد حاصل از فعالیت آنها از طرق کشاورزی مانند خود کشاورزی، دامداری، دامپروری، پرورش ماهی، زنبور عسل و طیور، صیادی و ماهیگیری، نوغان داری، احیا مراتع و جنگل ها، باغات و باغستان‌ها و. .. از پرداخت مالیات معاف می‌باشند.
 • تمام تعاونی‌های متعارف و شرکت‌های تعاونی و سهامی عام طبق تبصره 6 ماده 105 قانون مالیات‌های مستقیم 25 درصد تخفیف معافیت مالیاتی از روی درآمد خود را خواهند داشت.
 • مطابق ماده 132 قانون مالیات‌های مستقیم درآمد فعالیت‌های تولیدی و معدنی در واحد‌های تولیدی و یا معدنی بخش‌های خصوصی و تعاونی که پس از سال 1381 به این طرف مجوز بهره برداری گرفته‌اند از تاریخ شروع بهره برداری و یا استخراج تا 80 درصد و به مدت 4 سال از پرداخت مالیا ت موضوع ماده 105 قانون معاف می‌باشند. البته این موضوع برای کلیه شرکت‌ها و تعاونی‌های نامبرده شده در مناطق کمتر توسعه یافته تا 100 درصد قابل اجرا می‌باشد.
 • طبق تبصره 3 ماده 132 قانون مالیات‌های مستقیم تمامی اشخاص حقوقی فعال در زمینه‌های ایرانگردی و جهانگردی که دارای پروانه بهره برداری بوده و این پروانه را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت نموده باشند از پرداخت 50 درصد مالیات متعلقه معاف می‌باشند.
 • طبق ماده 138 قانون مالیات‌های مستقیم قسمتی از سود شرکت‌های مشمول پرداخت مالیات که به منظور توسعه و نوسازی و یا در راستای تکمیل واحد‌های موجود صنعتی و معدنی و یا برای ساخت واحد‌های جدید صنعتی و معدنی در همان سال به کار گشته شده است به شرط اینکه قبلا مجوزهای مورد نیاز برای توسعه و تکمیل واحد‌های صنعتی از نهاد‌های ذی صلاح دریافت شده باشد از 50 درصد معافیت مالیاتی مذکور در ماده 105 قانون معاف می‌باشند.

البته در صورت اینکه هزینه این تکمیل و نوسازی بیش از هزینه‌های مازاد مشمول بر مالیات ابرازی شرکت‌ها شود می‌توانند از این معافیت حداکثر تا سه سال  به میزان مازاد ذکر شده و یا باقی مانده هزینه اجرای طرح بهره‌مند شوند.

 • کلیه شرکت‌های تعاونی و شرکت‌ها خصوصی که در محدوده آبریز تهران واقع شده‌اند و تعداد کارکنان انها حداکثر 50 نفر باشد، چنانچه تاسیسات کاری خود را به خارج از شعاع یکصد و بیست متری تهران انتقال دهند از ضوابط موجود در وزارت امور اقتصادی  و دارایی بهره‌مند شده و از پرداخت مالیات تا 10 سال معاف خواهند بود.
 • طبق بند (ل) ماده 139 قانون مالیات‌های مستقیم تمامی شرکت‌های تعاونی و خصوصی و دولتی و شبه دولتی که در امور انتشاراتی و مطبوعاتی و همچنین فرهنگی و هنری فعالیت دارند و به موجب مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت می‌کنند  از پرداخت مالیات معاف می‌باشند.
 • مطابق تبصره 1 ماده 139 قانون مالیات‌های مستقیم کلیه موسسات غیر تجاری غیر انتفاعی و موسسات فرهنگی و هنری در خصوص تمامی درآمد‌های خود از راه‌های برگزاری سمینار‌های آموزشی، دوره‌های آموزشی،   نشر کتاب، نشریه‌های دوره‌ای و. .. به دست می‌آورند  مشمول مالیات نخواهد شد.
 • صادر کنندگان محصولات حوزه کشاورزی و صنایع تبدیلی و تکمیلی مطابق بند الف ماده 141 قانون مالیات‌های مستقیم کلیه درآمد‌های صادراتی محصولات تمام شده آنها در حوزه صنایع بخش کشاورزی  مانند محصولات: زراعی، باغی، دام و سیور، شیلات، جنگل و مراتع  و صنایع وابسته به آن  در راستای رسیدن به هدف  صادرات کالاهای غیر نفتی  به خارج از کشور تا 100 درصد از مالیات معاف خواهند بود.
 • مطابق ماده 142 قانون مالیات‌های مستقیم کلیه شرکت‌های تعاونی تولیدی و اتحادیه‌های تولید صنایع دستی از پرداخت 100 درصد مالیات در خصوحص درآمد حاصل از صادرات کالاهایی که بصورت ترانزیت به ایران وارد شده و بدون تغییر در ماهیت آنها مجددا صادر شده‌اند معاف خواهند بود.
 • تمامی اشخاص حقوقی طبق ماده 49 برنامه سوم توسعه که اقدام به جذب نیرو  از مراکز خدمات اشتغال وزارت کار و امور اجتماعی بنمایند تا سقف مالیات بر حقوق دریافتی کارکنان جدید از پرداخت مالیات معاف می‌باشند.
 • سرمایه گذارانی که در مناطق کمتر توسعه یافته سرمایه گذاری نمایند طبق ماده 50 برنامه سوم توسعه از معافیت از حقوق و عوارض دولتی برخوردار خواهند شد.
 • طبق بند ب ماده 113 برنامه سوم توسعه کالاها و خدمات صادر شده مشمول پرداخت مالیات نمی‌شوند.
 • طبق بند د ماده 163 برنامه سوم توسعه تمامی هزینه‌های پرداخت شده اشخاص حقوقی به منظور تعمیر، تجهیز و ساخت فضاهای مذهبی و مساجد  باید توسط اداره دارایی به عنوان مالیات پذیرفته و از حساب مالیات کسر شود.
 • طبق ماده 169 برنامه سوم توسعه به منظور تامین امکانات و حمایت‌های قانونی و اعتباری از ورزش و فعالیت‌های ورزشی در طول سال‌های اجرای برنامه سوم توسعه مبالغی که در این راستا و به این منظور برای تکمیل فضاها، اماکن و باشگاه‌های ورزشی و. .. و به منظور کمک به سازمان تربیت بدنی پرداخت شود می‌تواند از هزینه‌های مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی کسر شود.
 • مطابق ماده 175 برنامه سوم توسعه و در راستای تحقق آرمان‌های امام خمینی (ره) و با عنایت به تاکید رهبر معظم انقلاب هزینه‌هایی که توسط اشخاص حقیقی و حقوقی غیر دولتی  صرف تقویت و توسعه پایگاه‌های بسیج شود از مبلغ کل مالیات آنها کم خواهد شد  و دولت هم باید  یک درصد از  سود ناخالص  کلیه شرکت‌های دولتی و شرکت‌های تابعه و شبه دولتی و وابسته به آنها و شرکت‌هایی همچون شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی ذوب آهن و. .. صرف امور بسیج نماید.
 • موضوع معافیت مالیاتی تبصره 2 ماده 132 قانون مالیات‌های مستقیم شامل حال شرکت‌های تولید فناوری اطلاعات نیز خواهد شد.
 • طبق تبصره 3 ماده 138 قانون مالیات‌های مستقیم کلیه اشخاص حقوقی واقع در اصفهان، اراک، مشهد، تبریز، اهواز و شیراز که کارخانه‌های خود را به شعاه 120 کیلومتری شهر‌های اصلی و در شهرک‌های صنعتی قرار دهند  از پرداخت 50 درصد مالیت معاف خواهند بود.
 • طبق ماده 13 قانون چگونگی اداه مناطق آزاد اقتصادی کلیه شرکت‌های فعال که در این مناطق راه اندازی شوند از موقع بهره برداری مشمول 20 سال معافیت مالیاتی خواهند شد.
 • شرکت‌های ادغامی با شرکت‌های بزرگتر طبق بند الف ماده 40 قانون برنامه چهارم توسعه سرمایه شرکتی که از ادغام این شرکت‌ها به وجود بیاید تا سقف مجموع سرمایه شرکت‌های ادغام شده  از پرداخت مالیات معاف خواهد بود.

در نتیجه شرکت‌های تعاونی به شرح خدمات و فعالیت‌های زیر از پرداخت کل مالیات خود معاف خواهند بود:

 • شرکت‌های تعاونی مصرف مخصوص کارکنان موسسات دولتی
 • شرکت‌های تعاونی مسکن مخصوص کارکنان  موسسات دولتی
 • شرکت‌های تعاونی مصرف مخصوص کارکنان موسسات غیر دولتی
 • شرکت‌های تعاونی حوزه صیادان
 • شرکت‌های تعاونی مخصوص دانشجویان
 • شرکت‌های تعاونی مربوط به دانش آموزان
 • شرکت‌های تعاونی تولیدی روستایی متشکل از افراد خود روستا

تعاونی‌های مصرف و مسکن مخصوص کارکنان دولتی و موسسات غیر دولتی باید منحصرا متشکل از این افراد باشد و تنها مشغول به تهیه ملزومات و مسکن برای افراد عضوی باشد که توانایی خرید خانه را نداشته و یا فاقد منزل بوده و از پس هزینه‌های زندگی و خرید ملزومات مورد نظر با استناد به موارد قانونی بر نیایند. در صورت محرز شدن خلاف این موضوع تعاونی متخلف محسوب خواهد شد.

همچنین اعضاء تعاونی‌های مسکن نباید دارای خانه بوده و به محض خانه دار شدن  عضو خانه دار شده  باید نسبت به سهم خود در تعاونی  مالیات خود را پرداخت نماید. در شرکت‌های تعاونی تولیدی روستایی  هم باید حتما اعضا از بین خود روستای مربوطه انتخاب شده باشند در غیر اینصورت افرادی که روستایی نباشند باید به نسبت سهم خود مالیاتشان را پرداخت نمایند. برای این منظور باید نام تمامی افراد غیر روستایی توسط هیئت مدیره ظرف مدت یک ماه به اداره دارایی ارائه شود.

استفاده از معافیت مالیاتی مشمول شرکت‌ها و تعاونی‌های مختلف خواهد شد که بهتر است قبل از ارائه دفاتر خود اطمینان حاصل نمایید که در صورت مشمول بودن بتوانید از این حق خود استفاده نمایید. برای این منظور بهترین راه استفاده از تخصص و مشاوره همکاران ما می‌باشد. پس بهتر است قبل از هر اقدامی با کارشناسان ما تماس بگیرید.