ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، آبادی - 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، آبادی - 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، آبادی - 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افآبادی واجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

106. نحوه تهیه پیشنهاد فنی پیمانکاران رتبه بندی شده ساجات

تمام پیشنهاد دهندگان، در مهلت ارایۀ پیشنهاد که در دعوت نامۀ شرکت در مناقصه مشخص شده است، موظفند مجموع‌های تحت عنوان پیشنهاد فنی پیمانکار، به کارفرما تسلیم کنند. هدف از تهیۀ مجموعۀ  پیشنهاد فنی پیمانکار، مستند کردن میزان درک پیشنهاد دهنده از طرح و محدودۀ آن، انتخاب معیارهای مناسب طراحی، و نوع رویکرد آنها برای تکمیل فعالی تهای طراحی و اجرایی طرح، در مرحله ارایه پیشنهاد است. این مجموعه باید با تهیه گزارش ها، نقشه ها، جدو لها، نمودارها، و مدارک لازم دیگر، و نیز تشریح موارد مورد نیاز، به گونه‌ای ارایه شود که راه حل پیشنهادی به منظور طراحی و اجرای طرح، برای کارفرما یا مشاور وی کاملاً قابل فهم باشد.

  • در این قسمت، نحوۀ تهیه این پیشنهاد بیان می‌شود.

مجموعۀ پیشنهاد فنی پیمانکار دارای رتبه را می‌توان به دو بخش زیر، تقسیم کرد:

الف) سازمان و مدیریت طرح.

ب) پیشنهاد فنی طرح.

  • سازمان و مدیریت طرح

هر پیشنهاد، باید حاوی اطلاعات کافی برای اثبات توانایی پیشنهاد دهنده، به منظور انجام کار شرح داده شده در درخواست پیشنهاد باشد. از این رو، باید نوع رویکرد پیشنهاد دهنده نسبت به مدیریت طرح و توانایی وی برای فراهم کردن نیروی انسانی، تسهیلات، تجهیزات، و مصالح مورد نیاز برای تکمیل کار، به روشنی در پیشنهاد مشخص شود. لزوم ارایۀ هر یک از این موارد در پیشنهاد پیمانکار، با توجه به ویژگیهای هر طرح خاص یعنی میزان پیچیده بودن طرح و نیازهای کارفرما، مشخص شده و در کاربرگ مناقصه مشخصاً درج میگردد.

این موارد، در ادامه شرح داده شده اند، که در صورت لزوم، پیشنهاد دهندگان در پیشنهاد خود ارایه میکنند. ساختار سازمانی پیشنهاد دهنده برای انجام کارها، که در آن نقش ها، مسئولیت ها، و کارکردهای هر یک از قسمت ها، شامل مدیریت پیمانکار، واحدهای طراحی، تدارک، ساخت، کنترل و تضمین کیفیت، پیمانکاران جزء، و تأمین کنندگان و مشاوران جزء طبق آئین نامه ساجات مشخص شده باشد. همچنین افراد کلیدی، برای مدیریت طراحی، تدارک، ساخت، و کنترل و تضمین کیفیت نیز باید مشخص باشند.

– نحوۀ تقسیم فعالیتهای طراحی، بین نیروی انسانی خود و مشاوران جزء.

– نحوۀ ارتباط گروه طراحی با گروه اجرایی، و نیز کارفرما و مهندس مشاور.

– نحوۀ تقسیم فعالی تهای اجرایی، بین پیمانکار و پیمانکاران جزء.

– فرایند و برنامۀ اجرایی و جامع تضمین و کنترل کیفیت، در هر دو مرحلۀ طراحی و اجرا (این برنامه باید موارد درج شده در خواسته‌های کارفرما را پوشش دهد و همچنین، باید نحوۀ پذیرش کیفیت و نحوۀ نظارت بر آزمایش‌ها را مشخص کند) .

– نحوۀ تأمین و کنترل ایمنی.

– زمان بندی انجام قسمت‌های مختلف کار (طراحی، تدارک، اجرا، نصب، و راه اندازی) ، و سیستم به روز رسانی و کنترل پیشرفت کار.

  • پیشنهاد فنی طرح

در جهت نحوه تهیه پیشنهاد فنی پیمانکاران ساجات در این بخش، اطلاعات و مدارک فنی که پیمانکار باید در پیشنهاد خود تهیه کند، مطرح می‌گردد. این اطلاعات و مدارک، بسته به هر طرح خاص و خواست ههای کارفرما، تعیین گردیده و در خواست ههای کارفرما گنجانده می‌شود. این بخش، با تهیه گزارش ها، جدول ها، نمودارها، نقشه‌ها و مدارک، باید به نحوی تهیه شود که قابل درک برای کارفرما باشد و همۀ موارد لازم را پوشش دهد.

برای تهیه این موارد، تمام پیشنهاد دهندگان باید سعی کنند با انجام طراحی‌های اولیه، تا حدی که بتوان هزینۀ کارها را به میزان معقولی برآورد کرده و دید مناسبی از محدودۀ کار و ریسک‌های آن به دست آورد، پیشنهاد خود را تهیه کنند. میزان بررسی‌ها و طراح یها در دورۀ پیشنهاد، بسته به هر طرح خاص، متفاوت خواهد بود.

  • موارد ضروری که در این بخش باید تهیه شوند عبار تند از:

– استانداردها و آیین نام ههای مورد استفاده (در مواردی که در خواست ههای کارفرما تعیین نشده، یا انتخاب آن به پیمانکار واگذار شده باشد) .

– نوع سیستم و طرح پیشنهادی برای اجزای مختلف کار (در مواردی که انتخاب آن به پیمانکار واگذار شده باشد) .

– روش ها، رویکردها و راه حل‌های پیشنهادی، برای طراحی اجزای مختلف کار.

– روش ها، رویکردها و راه حل‌های پیشنهادی، برای اجرا، نصب و راه اندازی اجزای مختلف کار.

– چگونگی تدارک مصالح، تجهیزات، ماشین آلات و ابزار و نیروی انسانی.

– برآورد مقادیر اجزای طرح.

– نقشه‌های اولیۀ تهیه شده که مبنای برآورد مقادیر و قیمت قرار گرفته اند.