ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افسعدابادیواجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

22. نکاتی درباره ثبت شرکت در غرب تهران

اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری تهران واقع در میرداماد تقاطع اتوبان مدرس می‌باشد که وکلا و کارشناسان ثبت پونل واقع در منطقه غرب تهران نسبت به ثبت شرکت در این منطقه و سایر نقاط تهران اقدام می‌نمایند، اما منظور از ثبت شرکت حوالی غرب تهران چیست؟
همانطور که گفته شد ثبت شرکتها در شهر تهران در یک مرکز انجام می‌پذیرد اما منطقه ثبتی یک شرکت باعث می‌شود که حوزه مالیاتی شرکت مشخص گردد، در منطقه غرب تهران حوزه مالیاتی غرب در شهرک غرب انتهای بلوار درختی واقع گردیده است و پس از ثبت شرکت کلیه امور مالیاتی و دیگر موارد مربوط به مالیات شرکتهای غرب تهران در این مرکز بررسی می‌گردد.
به طور قانونی 2 ماه پس از ثبت شرکت فرصت وجود دارد که نسبت به اخذ کد اقتصادی اقدام نمود، این کد شامل یک شماره اقتصادی 12 رقمی است که به نوعی شناسه شرکت در اداره دارایی می‌باشد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت و اخذ کد اقتصادی:

1-رونوشت برابر با اصل مدارک شناسایی اعضاء
2-گواهی عدم سوء پیشینه اعضاء هیئت مدیره و بازرسین
3-اقرارنامه مدیران
4-برگه تعیین نام
5-تقاضانامه دو نسخه (در سهامی خاص اظهارنامه)
6-شرکتنامه دو نسخه (در سهامی خاص اظهارنامه)
7-اساسنامه دو نسخه
8-صورتجلسه موسسین دو نسخه

نکته: در صورت مجوزی بودن ارائه مجوز مربوطه الزامی است.

مدارک مورد نیاز برای اخذ کد اقتصادی:

1-اصل کلیه مدارک ثبتی شرکت
2-رونوشت برابر با اصل مدارک شناسایی هیئت مدیره
3-گواهی امضاء از صاحبان امضاء
4-اجاره نامه رسمی به نام شرکت
5-تکمیل دفترچه متقاضیان تشکیل پرونده مالیاتی
6-قبض تلفن از آدرس
7-مهر شرکت
در بالا مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت و اخذ کد اقتصادی ذکر گردید در ادامه انواع شرکتهای قابل ثبت در اداره ثبت شرکتها را نام خواهیم برد:

انواع شرکتهای قابل ثبت در اداره ثبت شرکتها عبارتند از:

1. ثبت شرکت با مسئولیت محدود
2. ثبت شرکت سهامی خاص
3. ثبت شرکت تعاونی
4. ثبت موسسه
5. ثبت شرکت تضامنی
6. ثبت شرکت نسبی
7. ثبت شرکت مختلط سهامی
8. ثبت شرکت مختلط غیر سهامی
9. ثبت شرکت سهامی عام
4 نوع اول جزء مهمترین شرکتها و اشخاص حقوقی می‌باشند که از این 4 نوع 2 نوع با مسئولیت محدود و سهامی خاص بیشترین آمار ثبت شرکت‌ها را به خود اختصاص می‌دهند که هریک از این 2 نوع را به اختصار توضیح خواهیم داد.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود:

پرکاربردترین و مهمترین شرکت‌های ثبت شده تا به حال را شرکت‌های با مسئولیت محدود به خود اختصاص می‌دهند این نوع ثبت شرکت با حداقل 2 نفر شریک قابل ثبت می‌باشند و برای تغییراتی چون افزایش سرمایه، نقل انتقال سهم الشرکه، ورود و خروج شریک و بسیاری دیگر از تغییرات متداول بسیار ساده‌تر از دیگر شرکتها می‌باشند. دلیل انتخاب نام این نوع شرکت که با مسئولیت محدود می‌باشد. این است که مسئولیت این نوع شرکتها به سرمایه آنها وابسته است ومیزان تعهدات آنها به طرف قرارداد تا سقف سرمایه شرکت می‌باشد، پس هر چه سرمایه این نوع ثبت شرکتها بیشتر باشد اعتبار آنها بیشتر است لازم به ذکر است که میزان سرمایه اولیه انتخابی برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود نیازی به واریزی و یا الزاما دارا بودن این مبلغ سرمایه ندارد و اقرار مدیرعامل به دریافت این مبلغ کفایت می‌کند.

ثبت شرکت سهامی خاص:

شرکتهای سهامی خاص برای ثبت شرکت نیاز به 3 نفر سهامدار (حداقل) و 2 نفر بازرس دارند. سرمایه این نوع ثبت شرکت به صورت سهامی تقسیم بندی می‌شود. و هر سهامدار طبق ماده 33 اساسنامه می‌بایست حداقل یک سهم را دارا باشد. (در ضمن بازرسین نیز می‌توانند خود جزو سهامداران باشند.) در ابتدای ثبت شرکت سهامی خاص می‌بایست 35 درصد از سرمایه اولیه اعلامی به حساب شرکت در شرف تاسیس واریز گردد و تا زمان به ثبت رسیدن آن در حساب بلوکه شود، ثبت نام شرکت سهامی خاص با ثبت الکترونیکی دراداره ثبت شرکتها و از طریق سامانه ثبت شرکتها انجام شده و کارشناسان ثبت شرکت پونل در کمتر از 48 ساعت نام شرکت شما را به ثبت خواهند رساند، در شرکتهای سهامی خاص هیئت مدیره و بازرسین توسط سهامداران انتخاب شده و هیئت مدیره‌ی انتخاب شده می‌بایست حتما حداقل یک سهم از سهام شرکت را داشته باشند و فقط و فقط مدیرعامل می‌تواند خارج از سهامداران انتخاب گردد. هیئت مدیره می‌بایست هر دو سال یکبار توسط صورتجلسات عادی سالیانه یا عادی و یا عادی بطور فوق العاده تمدید ویا تغییر یابند و بازرسین نیز بعد از هر سال مالی تمدید و یا تعویض گردند (انتخاب مجدد هئیت مدیره و بازرسین برای چند دوره متوالی بلامانع است) . شرکتهای سهامی خاص از لحاظ اعتباری از شرکتهای مسئولیت محدود معتبرتر (با هرسرمایه ای) و از لحاظ اخذ وام و تسهیلات از بانکها وموسسات مالی از امتیاز بالاتری برخوردارند. برای نقل و انتقال سهام در ثبت شرکت سهامی خاص می‌بایست به سازمان دارایی و امورمالیاتی مراجعه و 4 درصد از مبلغ اسمی سهام منتقل شده پرداخت گردد.
کارشناسان و وکلای پونل افتخار دارند تا تمامی امور ثبتی مورد نظر شما را در کوتاهترین زمان ممکن به سرانجام برسانند.