ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افسعدابادیواجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

272. هدف از اخذ جواز تاسیس چیست؟

بزرگترین هدف از اخذ جواز تاسیس را می‌توان در اهداف کلان اشخاص در سرمایه گذاری آنها در رسته تولیدی خود جستجو کرد. هدف از اخذ جواز تاسیس در درجه اول راه اندازی و سرمایه گذاری اولیه نسبت به تولید است. هدف از اخذ جواز تاسیس می‌بایستی کاملا مورد واکاوی قرار گیرد و استراتژی کلی و برنامه ریزی کلی در هدف اخذ جواز تاسیس تعریف گردد. هدف از اخذ جواز تاسیس می‌تواند راه اندازی یک واحد تولیدی باشد، می‌تواند راه اندازی یک واحد بسته بندی باشد، می‌تواند راه اندازی یک واحد مونتاژ باشد یا می‌تواند راه اندازی یک واحد دانش بنیان باشد.

هدف از اخذ جواز تاسیس معیارهای مختلفی در بردارد. معیارهایی که می‌توان با رعایت و تحلیل درست آنها در دست تعریف کردن هدف اخذ جواز تاسیس مهم باشد.

اهداف اخذ جواز تاسیس دارای وجوه مختلفی می‌باشد:

هدف از اخذ جواز تاسیس می‌تواند راه اندازی یک کسب و کار موفق باشد.

هدف از اخذ جواز تاسیس می‌تواند اخذ وام و تسلیهات ریالی و ارزی باشد.

هدف از اخذ جوار تاسیس می‌تواند ثبت برند یا نام و علامت تجاری باشد.

هدف از اخذ جواز تاسیس می‌تواند واردات محصول باشد.

هدف از اخذ جواز تاسیس می‌تواند کارآفرینی و اشتغال زایی باشد.

هدف از اخذ جواز تاسیس می‌تواند اخذ پروانه بهره برداری باشد.

هدف از اخذ جواز تاسیس می‌تواند راه اندازی یک واحد فنی و مهندسی باشد.

هدف از اخذ جواز تاسیس بنا بر سرمایه گذاری می‌تواند متغییر یاشد. میزان سرمایه گذاری در طرح اهداف را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد.

هدف از اخذ جواز تاسیس پارامتر بسیار مهمی است که باید از بعد زمانی آن را بسیار مهم در نظر گرفت زمان در عصر امروز همچون طلا بسیار ارزشمند و گرانبها است. با مشاوران هولدینگ پونل در تماس باشید تا زمان را در رسیدن به اهداف اخذ جواز تاسیس خود بخرید.

هدف به معنی غایت نیز معنا دارد، پس در انتخاب اهداف سرمایه گذاری می‌بایست دقت لازم را نمود تا کوتاهترین راه را برای رسیدن به آن مشخص نمود. اهداف اخذ جواز تاسیس را می‌توان به سه دسته تقسیم و طبقه بندی نمود:

1-     اهداف کوتاه مدت در اخذ جواز تاسیس

2-     اهداف میان مدت در اخذ جواز تاسیس

3-     اهداف دراز مدت در اخذ جواز تاسیس

اهداف کوتاه مدت در اخذ جواز تاسیس معمولا به صورت آنی به فکر خطور می‌کنند و می‌بایستی این اهداف را در کوتاهترین زمان ممکن به عرصه ظهور رساند. در تدوین و تشخیص اهداف کوتاه مدت در اخذ جواز تاسیس می‌توان متدها و روش‌های مختلفی را در این راستا به کار برد. اهداف میان مدت بدنه میانی ساختمان هدف کلی اخذ جواز تاسیس را می‌رساند که نقش بدنه است و شاکله کلی طرح و پروژه را در بردارد. اهداف دراز مدت در اخذ جواز تاسیس را می‌بایستی به دقت دنبال نمود و روز به روز تقویت کرد تا در مدت زمان نه چندان طولانی به ثمر رسد که بخش انتفاعی طرح را تضمین می‌کند. اهداف دراز مدت معمولا به سختی تسخیر می‌شوند پس می‌بایست با مشاوره درست و صحیح و کامل اهداف کلی خود را در رابطه با اخذ جواز تاسیس به درستی انتخاب نماییم. با ما در تماس باشید و از تحلیل و راه گشایی ما بهره بجویید.