ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افسعدابادیواجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

30. همه چیز درباره کارت بازرگانی

آیا اینکه می‌گویند با کارت بازرگانی هرچیزی را می‌شود وارد یا صادر کرد درست است؟
آیا محدودیتی هم دارد؟
برای داشتن کارت بازرگانی چه مدارکی لازم است؟
کارت بازرگانی چقدر اعتبار دارد؟
اینها سوالاتی است که مراجعه کننده گان به پونل ثبت از ما سوال می‌کنند بجا دیدیم یکی از مقالات را به این موضوع اختصاص دهیم… باشد که توانسته باشیم گوشه‌ای از نیازهای شما را برطرف کنیم.
کارت بازرگانی مجوزی است که دارندگان آن (اشخاص حقیقی و اشخاص حقوقی) می‌توانند با داشتن آن واردات یا صادرات نمایند. که این تجارت مراتب ذیل را در بر می‌گیرد:

۱- ثبت سفارشات و ترخیص نمودن کالاهای مجاز
۲- واردات از مناطق آزاد
۳- انجام حق العملکاری در گمرک
۴- صادرات کالاهای مجاز
شرایط اخذ کارت بازرگانی
۱- اشخاص حقیقی با تابعیت ایرانی:
الف) داشتن ۲۱ سال سنی.
ب) داشتن کارت پایان خدمت برای و یا معافیت دائم برای آقایان.
ج) داشتن جواز تأسیس یا حداقل ۳ سال سابقه فعالیت تجاری که دو نفر از دارندگان کارت بازرگانی آن را تأیید نمایند.
د) داشتن دفتر یا ملک جهت انجام امور بازرگانی اعم از ملکی یا اجاره ای.
ح) داشتن دفاتر قانونی به همراه ارائه اظهارنامه‌های ثبتی.
هـ) داشتن حساب جاری معتبر در یکی از بانکهای کشور و عدم چک برگشتی.
۲- اشخاص حقیقی که تابعیت ایرانی ندارند.
الف) داشتن کلیه شرایط اشخاص حقیقی ایرانی بجز پایان خدمت یا معافی
ب) داشتن پروانه کسب و کار و اقامت نامه معتبر
چه مدارکی برای اخذ کارت بازرگانی نیاز است؟
مدارک لازم جهت این بخش در قسمت کارت بازرگانی سایت پونل ثبت آمده است و می‌توانید با تماس با کارشناسان پونل ثبت آگاه شوید.
چه کسانی از داشتن کارت بازرگانی معافند؟
۱- شرکتهای تعاونی مرزنشینان
۲- ملوانان ایرانی شاغل در شناورهایی که بین سواحل سایر کشورها و ایران در ترددند.
۳- پیله وران
۴- کارگزاران ایرانی مشغول بکار در خارج از کشور در صورتی که کارنامه شغلی از وزارت کار داشته باشند.
۵- کالاهایی که صدور آنها برای فروش نیست (به تشخیص گمرک)
چگونه می‌توانیم کارت بازرگانی را باطل کنید یا چه زمانی باطل می‌شود؟
مدت زمان تخصیص شده به کارت از سوی وزارت بازرگانی از یک سال تا پنج سال معتبر می‌باشد.
۱- ابطال اختیاری: (انصراف) که مراجعه کننده با داشتن مدارک و مراجعه به اتاق بازرگانی یا سازمانهای بازرگانی هر استانی درخواست ابطال کارت را می‌نماید.
۲- ابطال اجباری: در صورتی که بعد از صدور کارت تشخیص داده شود که شخص فاقد یک یا چند مورد از صلاحیتهای داشتن کارت بازرگانیست. وزارت بازرگانی می‌تواند نسبت به ابطال کارت اقدام نماید.
افرادی که مرتکب قاچاق شوند طبق ماده ۳۰ قانون امور گمرکی کشورهای دارای کارت بازرگانی باشند در صورت محکومیت علاوه بر مجازاتهای مربوطه از عضویت اتاق بازرگانی شعب آن شهرستان و داشتن کارت بازرگانی محروم می‌شود.