ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افسعدابادیواجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

406. پروانه بهره برداری قارچ

شرایط لازم:

1. زمین: زمین محلی است برای احداث واحد تولید قارچ دکمه‌ای و حداقل مساحت مورد نیاز با ابعاد مناسب، به منظور تولید 200 تن درسال، 6000 متر مربع، با رعایت شمال جغرافیایی می­باشد. و برای تولید با تناژ بیشتر عرصه می­بایستی چهار برابر بناهای مورد نیاز باشد.

2. آب: آب از عوامل مورد نیاز برای تولید قارچ است که حداقل کمیت آن برای یک واحد 200 تنی، بدون تولید کمپوست 25 مترمکعب در شبانه روز (3/0 لیتر بر ثانیه) می­باشد.

3. انرژی: انرژی (برق، گاز، نفت­گاز) از منابع ضروری برای تولید قارچ دکمه‌ای است، که میزان آن حسب نوع طراحی مهندس مشاور در طرح توجیه فنی و اقتصادی مشخص میگردد.

4. اصول و ضوابط فنی:

معیارهای فنی در طراحی، ساخت، اجرا و بهره برداری از جمله ضوابط پیش بینی شده در نظام گلخانه است که اطمینان از اجرای آنها با انتخاب مهندسین مشاور، ناظر، پیمانکار و مسئول فنی واجد شرایط تضمین میگردد.

روند صدور پروانه‌های گلخانه و قارچ

1. اخذ مدارک، بررسی وتکمیل پرونده متقاضی حسب ضوابط نظام گلخانه‌ای توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی حداکثر طی دو ماه.

2. اتخاذ تصمیم در کمیته فنی صدور پروانه‌های استان.

3. پرداخت هزینه‌های بررسی وصدور پروانه‌ها به سازمان نظام مهندسی استان.

تبصره: موافقت اولیه راساً برای آن دسته از متقاضیانی که فاقد اسناد مثبته می‌باشند توسط نظام مهندسی صادر شده و فاقد هرگونه تعهد برای سازمان وجهاد کشاورزی میباشد.

تبصره: براساس قوانین مربوطه هزینه‌های یاد شده دراین بند توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی کشور تعیین وپس از تایید وزارت جهادکشاورزی (معاونت تولیدات گیاهی) ملاک عمل قرار خواهد گرفت.

4. صدور انواع پروانه:

تذکر1: رعایت قوانین ومقررات مربوطه جاری کشور برای صدور پروانه‌ها ومجوزها توسط سازمان نظام مهندسی الزامی می‌باشد.

تذکر2: حداکثر فرصت لازم برای صدور پروانه یک ماه از زمان نایید کمیته فنی می‌باشد.

مراحل صدور پروانه تاسیس:

ارائه درخواست کتبی متقاضی به همراه کلیه مدارک لازم به سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی استان.

ارجاع متقاضی به اشخاص حقیقی وحقوقی دارای رتبه مرتبط سازمان نظام مهندسی برای امور کارشناسی وتایید طرح توجیهی متقاضی درمدت زمان دوماه.

اخذ مدارک، بررسی وتکمیل پرونده متقاضی برای صدور پروانه تاسیس توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی استان.

بررسی واعلام نظر درکمیته فنی صدور پروانه استان (مستقر درسازمان نظام مهندسی)

معرفی مهندس سازه، مشاور، پیمانکار وناظر واجد صلاحیت مندرج در بندهای 1-1-23 تا 1-1-25 و تبصره‌های مرتبط فصلنامه به متقاضی جهت عقد قرارداد با ایشان برای شروع عملیات ساخت گلخانه یا واحد پرورش قارچ خوراکی.

صدور پروانه تاسیس.

تبصره: شروع عملیات احداث گلخانه یا واحد پرورش قارچ توسط مهندس ناظر پس از درخواست متقاضی وبازدید مهندس مربوطه از سایت محل احداث طی نامه‌ای به سازمان نظام مهندسی اعلام می‌گردد.

مراحل صدور پروانه بهره برداری:

مراحل صدور پروانه بهره برداری به شرح ذیل است:

1. ارائه درخواست کتبی متقاضی مبنی بر صدور پروانه بهره برداری به سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی استان.

2. تکمیل فرم گواهی پایان کار توسط مهندس ناظر پروژه وارائه آن به سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی استان.

3. اخذ مدارک، بررسی وتکمیل پرونده متقاضی برای صدور پروانه بهره برداری وتطبیق با طرح اولیه طبق فرم گواهی پایان کار احداث گلخانه توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی منابع طبیعی استان.

4. بررسی واعلام نظر درکمیته فنی صدور پروانه‌های استان.

5. عقد قرارداد مطابق تبصره 2 و 3 بند 2-1-5- نظام گلخانه‌ای با مسول فنی واجد الشرایط مندرج دربند   1-1-22 نظامنامه.

6. صدور پروانه بهره برداری.

تذکر: حداکثر فرصت لازم برای صدور پروانه یک ماه از زمان تایید کمیته فنی می‌باشد.

تبصره 1: مدت اعتبار پروانه بهره برداری 2 سال است که پس از انعقاد فاقد اعتبار بوده وضروری است نسبت به تمدید آن اقدام شود.

تبصره 2: واحدهای دارای پروانه منقضی شده از مزایای قانونی برخوردار نیستند.

تبصره 3: تصمیم گیری درخصوص تمدید پروانه بهره برداری به عهده کمیته فنی صدور پروانه استان بوده وارائه گزارش مسول فنی دراین خصوص نافذ است.