ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افسعدابادیواجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

102. پیمانکاران دست دوم یا فرعی ساجات

پیمانکار ساجات، نباید کارها را یک جا به پیمانکار دست دوم یا فرعی واگذار کند. پیمانکار، مسئول اعمال یا قصور پیمانکاران دست دوم، مشاوران، یا کارکنان آنهاست. اعمال و قصور پیمانکاران دست دوم، مشاورن، یا کارکنان آنها، به منزلۀ اعمال و قصور پیمانکار است. مگر آن که در شرایط خصوصی، به گونۀ دیگری تعیین شده باشد:

الف. پیمانکار، ملزم به کسب رضایت مهندس مشاور در مورد تأمین کنندگان مصالح نیست؛ هم چنین، پیمانکار ملزم به کسب رضایت برای پیمانکار دست دومی که نام وی در پیمان آمده، نیست؛

ب. رضایت قبلی مهندس مشاور، برای دیگر پیمانکاران دست دوم باید گرفته شود.

پ. پیمانکار باید حداقل ۲۸ روز پیش، تاریخ مورد نظر آغاز کار هر پیمانکار دست دوم و تاریخ آغاز به کار در کارگاه هر پیمانکار دست دوم را، به مهندس مشاور اعلام کند.

  • پیمانکاران دست دوم منتخب

منظور از پیمانکار دست دوم منتخب در این بخش، پیمانکاری است که مهندس مشاور، طبق فصل ۱۳ تغییرها واصلاحها، دستور به کارگیری او را به عنوان پیمانکار دست دوم به پیمانکار می‌دهد. این ماده، تنها زمانی کاربرد دارد که شرایط خصوصی اجازۀ ب هکاربردن آن را فراهم کرده باشد. پیمانکار، اجباری در به کارگیری پیمانکار دست دوم منتخبی که نسبت به وی مخالفت معقولی داشته و مخالفت خود را همراه با جزئیات پشتیبان در زودترین زمان ممکن به مهندس مشاور اعلام می‌کند، ندارد. اگر در شرایط خصوصی به گونۀ دیگری تعیین نشده باشد، طبق پیمان یا دستور مهندس مشاور، پیمانکار باید فرصتهای مناسب را برای انجام کار، به وسیلۀ:

الف) کارکنان کارفرما.

ب) دیگرپیمانکاران ساجات که به وسیلۀ کارفرما به کار گرفته شده اند.

پ) کارکنان هر نهاد عمومی که به طور قانونی تشکیل شده باشد.

که ممکن است در کارگاه یا در حوالی آن، به منظور انجام کارهایی بیرون از پیمان، به کار گرفته شده باشند، فراهم کند.

اگر چنین دستورهایی برای پیمانکار، هزین ههای غیرقابل پیش بینی ایجاد کند، این دستورها مصداق تغییر خواهد بود. خدمات ارایه شده به این کارکنان و پیمانکارا ن دیگر، ممکن است استفاده از ماشین آلات پیمانکار، انجام کارهای موقت، یا اقدامهایی برای فراهم کردن دسترسی را شامل شود، که مسئولیت آن بر عهدۀ پیمانکاراست.

پیمانکار، مسئول فعالیتهای اجرایی خود در کارگاه است، و باید فعالیتهای خود را با پیمانکاران دیگر به میزانی که در خواست ههای کارفرما مشخص شده است، هم آهنگ کند. هرگاه طبق پیمان، کارفرما موظف به تحویل دادن هر نوع پی، سازه، تجهیزات یا راه دسترسی به پیمانکار طبق مدارک پیمانکار باشد، پیمانکار باید این مدارک را در زمان و به صورتی که در خواست ههای کارفرما تعیین شده است، به مهندس مشاور تسلیم کند.