ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افسعدابادیواجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

93. آیین نامه پیمانکاران

آیین نامه پیمانکاران در فایل ضمیمه همین صفحه مشاهده مینمائید. برای اخذ رتبه پیمانکاری مطالعه و اشراف کامل به موارد موضوعی ذیل اثربخش است. بخشهایی از موضوعات آئین نامه بشرح ذیل میباشد:

ماده ۱: مقررات مندرج در این آیین نامه منحصر به طرح‌های موضوع ماده (۲) و اشخاص موضوع ماده (۳) می‌باشد.
ماده ۲: مقررات مندرج در این آیین نامه، برای تشخیص صلاحیت پیمانکارانی به کار می‌رود که برای کار در طرح‌ها و پروژه‌های زیر گواهینامه دریافت می‌کنند:
الف- تمام یا بخشی از منابع مالی آنها از بودجۀ عمومی دولت تأمین شده باشد،
ب- طرح‌هایی که تأمین مالی و یا اجرای آنها در داخل یا خارج کشور نیاز به تضمین یا تسهیلات دولتی داشته باشد.
ماده ۳: مقررات این آیین نامه منحصر به تشخیص صلاحیت پیمانکاران زیر است:
الف- اشخاص حقیقی یا حقوقی ایرانی که قصد کار در ایران دارند،
ب- اشخاص حقوقی خارجی که قصد کار در ایران دارند،
پ- اشخاص حقیقی یا حقوقی ایرانی که برای کار در کشورهای خارجی نیاز به تضمین یا تسهیلات دولتی دارند.
ماده ۴: اصطلاحات به کار رفته در این آیین نامه به شرح زیر می‌باشد:
الف- سازمان: منظور از سازمان در این آیین نامه، سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور می‌باشد.
ب – امتیاز صلاحیت: عددی است که بیانگر تخصص و تجربه، توان مالی و نتایج ارزشیابی‌های دوره‌ای در انجام خدمات می‌باشد که از رابطه (۱) و بر اساس ماده (۹) تعیین می‌گردد.
پ- بدهی‌های بلندمدت: وام‌های با وثیقه و بدون وثیقه و وام‌های دریافتنی از شرکت‌های وابسته یا عضو گروه.
ت- بدهی‌های جاری: وام‌ها و اضافه برداشتی‌های بانکی، حصه‌های جاری، بدهی‌های بلندمدت و پرداختنی (حساب‌ها و اسناد پرداختنی تجاری، پرداختنی به مدیران، شرکت‌های عضو یا شرکت‌های وابسته، مالیات بر درآمد، سود سهام پرداختنی و …) .
ث-توان مالی بلندمدت (Pl): رقمی است که بیانگر توانایی مالی پیمانکار برای انجام تعهدات وتضمین قراردادهایش می‌باشد و از رابطه زیر به دست می‌آید:
بدهی‌های بلندمدت – دارایی‌های ثابت = توان مالی بلندمدت
رقمی است که بیانگر توانایی مالی پیمانکار برای سرمایه گذاری کوتاه مدت در:

ج- توان مالی جاری (Pc)
طرح‌های در دست اجرا می‌باشد و از رابطه زیر به دست می‌آید:
بدهی‌های جاری – دارایی‌های جاری = توان مالی جاری
چ- پیمانکار: شخص حقیقی یا حقوقی که برای انجام کار، طبق مقررات و شرایط مندرج در این آیین نامه، گواهینامه صلاحیت پیمانکاری دریافت کرده باشد.
ح- پیمانکار حقوقی: پیمانکاری است که پس از ثبت دراداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت‌های صنعتی و یا در ادارۀ ثبت اسناد و املاک، با داشتن شرایط لازم، گواهینامه صلاحیت پیمانکاری دریافت کرده باشد.
خ- پیمانکار حقیقی: فردی است که با داشتن شرایط لازم، گواهینامه صلاحیت پیمانکاری دریافت کرده باشد.
د- دارایی ثابت: سرمایه، اموال، ماشین آلات و تجهیزات، زمین و ساختمان، استهلاک انباشته، سرمایه گذاری‌های بلندمدت (در شرکت‌های فرعی و وابسته) ، دریافتنی‌های بلندمدت (حساب‌ها و اسناد دریافتنی و تجاری، دریافتنی از مدیران و شرکت‌های وابسته و عضو گروه و سایر دریافتنی ها) ، سرقفلی، حق اختراع، علایم تجاری و مخارج انتقالی به دوره‌های آتی.
ذ- دارایی‌های جاری: موجودی نقد، سرمایه گذاری در سهام و اوراق بهادار غیر از سرمایه گذاری‌های بلندمدت و آیین نامه پیمانکاراندریافتنی‌ها و موجودی‌های مواد و کالا.
ر- سرمایۀ شرکت: مجموع آوردۀ نقدی و غیرنقدی شرکا که با عنوان سرمایه در ادارۀ ثبت شرکت‌ها و مالکیت‌های صنعتی و ادارات ثبت اسناد و املاک اظهار و ثبت شده باشد.
ز- شرکت ایرانی: هر شرکتی که در ایران ثبت و اقامتگاه آن در ایران باشد شرکت ایرانی محسوب می‌شود.
ژ- شرکت خارجی: شرکتی است که اقامتگاه آن در خارج از کشور جمهوری اسلامی ایران بوده و برای اینکه بتواند به وسیلۀ شعبه یا نمایندۀ خود به امور تجارتی یا صنعتی در ایران مبادرت نماید باید در مملکت اصلی خود شرکت قانونی شناخته شده وشعبه یا نمایندگی آن در ادارۀ ثبت شرکت‌ها در تهران به ثبت رسیده باشد.
س- کارکنان: مستخدمینی که قرارداد کار آنها مشمول بیمه کارکنان (براساس قانون تأمین اجتماعی یا استخدام کشوری) باشد و حق بیمه‌های آنها از سه سال قبل از درخواست گواهینامه پرداخت شده باشد.
ش- کارهای انجام شده: کارهای پایان یافته یا در دست اجرا در هر رشته که تحویل موقت و یا صورت وضعیت شده باشد.
ص- گواهینامه صلاحیت پیمانکاری: مدرکی که براساس مقررات این آئین نامه و به ازای احراز شرایط لازم از سوی سازمان برای فعالیت پیمانکاری در چارچوب کاربرد این آئین نامه صادر و طی ترتیبات مقرر در این آئین نامه اصلاح و تمدید می‌گردد.
عبارت است از مجموع درآمدها و هزینه‌های پیمانکار در یک سال مالی.

ض- گردش مالی (Pt)
ط- موضوع شرکت: فعالیت‌هایی است که در اساسنامۀ شرکت تعیین و انجام خدمات پیمانکاری، منطبق با رشته‌های درخواستی در آن لحاظ و شرکت بر اساس آن تشکیل شده است.